Küçük Düşün Büyük Olsun!

Haklisin hemde çok,
Sakın olmaya kendime ve bebeğime odaklanmaya çalışıyorum ama bazen öyle bir duruma getiriyorlar ki gerçekten çileden çıkıyor insan
Susayım uymayayim filan demeye kalmıyor insan parlayiveriyor hemen.
2.5 yıldır öyle doldum ki kimsenin birtek lafını bile kaldıracak durumda değilim böyle biri değildim kendi halimde isine gidip gelen biriydim bu hayat zor geliyor bana sürekli birilerinin bisey demesi müdahale etmesi bize bulaşması ve en zoru hep yanliz olmak hep tek cevap vermek kocamın hiç yanımda olmaması,
Aileme kızgınlığımin temeli benim hiçbir sıkıntımı onemsememeleri bu kadar değersiz olmak istemiyorum evlat olarak .
Yine de evde bisekilde kafamı dağıtacak şeyle yapmaya çalışıyorum cocukla ilgilenmeye çalışıyorum tüm bunlar olurken biraz anlayışa sevgiye ihtiyacım var sadece

biz de arabayi sattik kizlar .150 bin civarina sanirim yeni alincak araba 300 bin .bikin bakalim aradaki fark icin para var mi tabisi yok
kredi cekicez 4700 odemesi olurmus hoh dedim artik
Hayırlı uğurlu olsun insallah.
Yeni alinacak olanada Allah ödeme kolaylığı versin
Esimde hep 400bintl arabalara bakiyor.
Bizimde 200bin kredi cekmemiz lazım aklini yitirmissin diyorum.
Noldu bu piyasaya hersey uctu

Hayırlı uğurlu olsun insallah.
Yeni alinacak olanada Allah ödeme kolaylığı versin
Esimde hep 400bintl arabalara bakiyor.
Bizimde 200bin kredi cekmemiz lazım aklini yitirmissin diyorum.
Noldu bu piyasaya hersey uctu
biraz genis araba olsun dersen 300 bin basliyor sifirlar lelli 400 normal kaliyor yani .valla 300 cok para ama napalim .

Esim bana diyor ki dün senin 100binin vardır diyor.
100binin vardır? Derken dedim
(hayır yani varda ben mi bilmiyorum)
Altinlardan bahsediyormus.
100bin eder mi bilmem dedim.
Dun ki gelen arkds. K.psi kefkenden arsa alip ev yapti.
Ese dosta arsa buluyor oralarda.
Onunla konusalim mebla verelim okadarlik arsa baksin bize diyor.
Adam baya baya niyeti bozdu duu bakalım.
Bunaldım bende artık hafta sonlari hep oralara gitmek istiyoruz seviyoruz alalım ödenir diyor.
Bakalım bi konusucaz.
Ne dicek bize nasıl akil verecek.

Altinlarda cidden 90bin ediyor hesaplandık.
3 ata daha alaydik 100bine tamamlardik.
Gün girince araya altın alamayiz daha.
Kumbarayla tamamlarız belki.
4000tl gün +1000tl bes yine her ay birikiyor şükürler olsun
Ayy dua kapıları açıktır belki insallah olur.

biraz genis araba olsun dersen 300 bin basliyor sifirlar lelli 400 normal kaliyor yani .valla 300 cok para ama napalim .
Evt ya genis olsun. Ozellikle bagaj.
Adam skoda Kodiaq bakiyo yürek yemis.
Aslinda bizim üst kat masrafi olmasa aliriz. (150bin kesin gidecek)
Ama önümüzü göremiyoruz
O sebeple seneye bakalım tekrar hesap yaparız araba fiyatları dahada artar falan falan

Biz 40bin civari arac almistik biliyosunuz.
Calisiyor suan ek gelir.
Onada masraf ediyoruz baya degiseni oldu(calisip oduyor masrafini) esim suan 75bine satarım diyor.
O da yanimiza kar kaldı.
İyi bir yatirim oldu adamda ticaret kafası var aslında ama hep kardesleri zamaninda ayagina taş olmuşlar.
Bir de cevre lazım.
Yatirimlik para falan falan.

aaa biz de kamiq bakiyoruz .kodiaq sonrasi ki hedefimiz

Aslında kardeşpayı sana kötü birşey dememiş canım bizlede anne babayiz senin kardeş ayrımcılığindan olan da bir burukluğun var eşin tarafindaki olaylarında az çok burdan biliyoruz tabiki senin neler yaşadığını hayatının nasıl geçtiğini sen bikirsin en iyi çok fedakarlık yaparak biseyler biriktirmiş sin bunu takdir ediyoruz yalnızca ordaki söze takildik sanırım yine hayattayken kıymetlerini bilin kötüde olsa babalığı böyle görmüşler sanırım benin ne annem ne babam hayatta annemi hiç tanımadım babam 8 sene oldu vefat etti catismalarimiz kavgalarimiz oldu keşke olsa hayatta yine catissak derim çokta severdim oda bizi severdi üvey annem hayatta çok kötülükler yaptı geçmişte dövdü sovdu ama ne dediyse bizi neyle kinadiysa yaşadı şuan ruhsal sağlığı çok iyi gibide değil eskisi gibi değil bazen düşünüyorum yaptıklarını hiç konusasim gelmiyor sonrada geçmişte takılı kaldıkça huzursuz oluyorum farkettim affettim Allah sorsun diyorum yüzüne vursam ne faydası var onun gibi yapsam ondan ne farkım kalır diyorum uzun yazdım ksr bakma

K kardespayi tr_lelli araç bakıyormuşsunuz hayırlısı olsun. Bizim de bakmamız lazım hatta ben ufak ufak araştırıyorum. Ama ikinci el bakıyorum biz birkez sıfır araç aldık herşeyi iki kat ödeniyor ya vergisi filan, ama ben sizlere belki bir müjde yazabilirim diye bir haftadır niyetleniyorum. İnşallah anlaşırsak bir arsa niyetimiz var burdan size oldu sevincimi paylaşırım inşallah. Bizim araç suv eşim uzun ve geniş yapılı oldugu için yine bir suv araç bakıcaz şuan değeri 175-180 bin diyor ama modeli 2013 ben biraz model yükseltelim diyorum. Eşimde aslında güzel ve ağır bir araba istiyor bankadan kredi çekmeden halledebilirsek çok mutlu olucam eşime düşen mirastan var biraz az da birikimden koyarız diyoruz bakalım nasıl nasip olucak bize.

Hayırlısı olsun insAllah.
Mutlulugunu paylaşırız bizde
Darısı bana tüm isteyenlere insallah

borc oderken gezcek paramiz kalmayabilir bizim lelli
Bnm arkadasin evi eski.
Bizim eski ev gibi ozamanlar evler muteahhide verilsin diye dua ederdik.
Hatta havuzlu site olsun falan derdik.
Kizim aidatini nasıl oduceZ delimisin normal ele dümdük yeni ev olsun derdim.
Ay ben yemem icmem öderim azda iyi lux evde oturim yetti canima derdi.
Canım ya aklıma geldi simdi.
Hala verilmedi onların evi anlasamiyorlar binadakiler.

Burda hepimiz yazdığımız anlatabildiğimiz kadar biliyoruz birbirimizin hayatını
Öncesini sonrasını bilmeden, baban sana her defasında kosuyor işini yapıyor hastane götürüyor sana ev aldı sen böyle yapıyorsun demek hoş değil.
Benim karşı olduğum şey hadsizlik saygı çerçevesinde herkes yorum yapabilir.
Burada olsun bdv de olsun kimseye kesin yargilayici konuşmam hiçbir zaman bana da konuşulmasını istemem .
Bazi şeylerinde geri dönüşü olmuyor malesef ben burda türlü sıkıntı stres çekerken anne baba lazım koca lazım düze çıkınca normal zamanda zaten herkes herkesin yanında oluyor .

hadi insallah ablacim ya .topikcek bi bereketlenim insallah

yaa sizin iyi denk geldi sukur .ben de esime en pahali araba hangisi dedim.benim oyle bir vizyonum yok bilmiyorum dedi

Selam kızlar tekrar dışarı çıktım kac gundur çıkmıyordum çıktım pek para kalmadı pek euro bozdurdum arabaya baktırdı esim ona verdim cuma ödeme bekliyor vercek o zmn birikim bu ara zor oluyor ortalık topladım o çıkınca çadır yıkandı astım duş alıp namaz kıldım akşama makarna yapcam istiyolar

Kimin ne yasadgını kimse bilmiyor tabi.
Senin sanszlıgın kocanın baba oldugunun farkında olmaması
ONun dısarıs yansıması sana zarar veriyor.
Biyerden sonra cocuga da yansıyor ,yansımamasını saglamak lazım.
Ben yardım alırım bukadar caresiz olsam.
Gerekirse eve temizliğe yardım,gerekirse ruhuma yardım.
İns düzeltirsiniziz bisyleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…