Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kimin ne yasadgını kimse bilmiyor tabi.
Senin sanszlıgın kocanın baba oldugunun farkında olmaması😓
ONun dısarıs yansıması sana zarar veriyor.
Biyerden sonra cocuga da yansıyor ,yansımamasını saglamak lazım.
Ben yardım alırım bukadar caresiz olsam.
Gerekirse eve temizliğe yardım,gerekirse ruhuma yardım.
İns düzeltirsiniziz bisyleri🙏🏻
Ben aile terapistine gitmek istiyorum,
Sadece baba olduğunu değil eş olduğunun da farkında değil.
Insallah canim

Slm bacımlar
İsten cıktm bime ugradım 55tl,akttüelde hurma topları vardı 2 paket aldım kız seviyor züberi diye ama bir züber değil😣(7,90 dı)2 paket karabugday patlagı aldm vegan(onu hepimiz sevdik)1,5 kg ariel matik(16,90)ranch sos,kadife tatlısı.
Annemler Afyondan sucuk,2 kgdan fazla muz,3-4 kg mandalina /limon karısık getirmisler koci babmdan aldı ugrayıp.
Asıl bomba kocam🤦🏻‍♀️175 tl verip 2li fincan takımı almıs💆🏻‍♀️Orjinal lavazzaymıs italyanmıs
Ayh bayılazammm normal fincandan icince olmuyo mu dedim daha da demedim bisey hevesini kırmıyım diye🤦🏻‍♀️
Aksma yesil mercimek yapmstm dün
Alya reis tabi sucugu görünce tabi pisirrtti😆
Allah affetsin kokusunaa bile tahammülüm yok
Kahve yaptm 170 telelik fincandan iciyorm stres yaptm 😂

Slm bacımlar
İsten cıktm bime ugradım 55tl,akttüelde hurma topları vardı 2 paket aldım kız seviyor züberi diye ama bir züber değil😣(7,90 dı)2 paket karabugday patlagı aldm vegan(onu hepimiz sevdik)1,5 kg ariel matik(16,90)ranch sos,kadife tatlısı.
Annemler Afyondan sucuk,2 kgdan fazla muz,3-4 kg mandalina /limon karısık getirmisler koci babmdan aldı ugrayıp.
Asıl bomba kocam🤦🏻‍♀️175 tl verip 2li fincan takımı almıs💆🏻‍♀️Orjinal lavazzaymıs italyanmıs
Ayh bayılazammm normal fincandan icince olmuyo mu dedim daha da demedim bisey hevesini kırmıyım diye🤦🏻‍♀️
Bereketli olsun
Fincanlarinda hayirli olsun beybi.
Kirilmasin kutusuna kaldir mazallah.
Bende migros indirimde 20teleye 2li fincan varmis gidem ona bakam😂
Surekli ayni fincanlarla icim bayılıyor

Slm bacımlar
Kız seninkinin ayarı yok bazense çok sıkıyor kemeri 🤣gelenler bereketli olsun

Bereketli olsun
Fincanlarinda hayirli olsun beybi.
Kirilmasin kutusuna kaldir mazallah.
Bende migros indirimde 20teleye 2li fincan varmis gidem ona bakam😂
Surekli ayni fincanlarla icim bayılıyor
Kız gözünden sakınır ellemeyiz bi süre😅alyadan uzak tut diyo bide😂Sanırsın kasıkcı elması😂

Bu aralar bozuk plak gibiyim ya gözüm ağrıyor aylardır bi bulamadı doktor git gel stresten kendimi boşa alamıyorum ondan mutlaka canımı sıkacak bişey oluyo
Bilmyiıiorum
Kendimi saldım dışarıda işte evde
Kendimi dinleyecek 10 dk yok 🤯 🤯 🤯
Kendimi ruhen bırakacak rahatlayacak yer arıyorum resmen

aaa biz de kamiq bakiyoruz .kodiaq sonrasi ki hedefimiz :KK9:
Biz de çoook araba bakıyoruz da, olmuyor😒 güya evin borcu bitince arabaya girecektik., değiştiremedik kaldı..
Çalışsam o da olurdu. Çalışmayı seviyordum işimi seviyordum. Sabahın 7:30 unda evden çıkıp akşam 20:30 da eve gelerek zaten çocuklu çalışma hayatı olmazdı. Ama ne yapalım. Artık kızım var.
Arabaya yetişmek çok zor. Aylık ödemeleri oldukça kasıyor.
Hayırlı olsun arabanız güle güle kazasız belasız kullanmak nasip olsun. Darısı isteyenlerin başına :)

Bnm arkadasin evi eski.
Bizim eski ev gibi ozamanlar evler muteahhide verilsin diye dua ederdik.
Hatta havuzlu site olsun falan derdik.
Kizim aidatini nasıl oduceZ delimisin normal ele dümdük yeni ev olsun derdim.
Ay ben yemem icmem öderim azda iyi lux evde oturim yetti canima derdi.
Canım ya aklıma geldi simdi.
Hala verilmedi onların evi anlasamiyorlar binadakiler.
Bizim evin aidatı beni kasıyor🤯 471 oldu. +71 tl de ocaktan itibaren farklar yansıyor.
Havuz evet ama bu yıl bir ay gittikmi bilemedim😅 yazdan birşey anlamadan bitti. Spor salonu Sauna hamamı var çocuktan kullanamadım. Bahçesi parkı işime yarıyor. İki marketi var.
Eee bir de küçük hanım taşınalım ama havuzlu ev olsun diyor🤣🤣 Gözünü açtı havuzlu ev gördü ne yapsın prenses.
Aidat deyince benim de aklıma bunlar geldi. Bu ara bayağı takığım şu aidat zammına.

Slm bacımlar
Baby ben hep diyorum yiğidi öldür hakkını yeme. Kocanın cebinde akrep yok bak barilla makarnalar, italyan fincanlar... oooo daha ne alsın adam 😅😜

_Sitare_ _Sitare_ canım senin yaşadığın olaylar seni biraz kasmış tabi. Çok şeye ani sinirleniyorsun. Kolay değil. Baban için yorumum şu tabiki evlat ayrımı yapılması doğru değil. Ayrıca tabiki bir baba ve anne olarak kötü bir evlilik yaşarken arkanda olmaları gerekiyor. Zaten arkanda olduklarını eşin farketseydi emin ol yaptığı olumsuzlukları eşin de yapmazdı.Ama yine de bir gideri vardır babanın. İyi ölç tart tabiki yaşadığını sen daha iyi biliyorsun ama bana anlattığında babanla ilgili o kadar olumsuz konuşmamıştın.
Babayı silmeme olayına ben katılmıyorum tabi. Sonuçta ben babamı sildim. Çünkü baba değildi. Sadece nüfusta babaydı. Bana da diyen var. Yine de baban. Babalık yapmayana yine de baban diyemem. Ama senin baban öyle değil. Bağlarınız kopmuş değil. Sürekli birliktesiniz.
İstersen biraz kafanı dağıtmak için olumlu düşünmeye çalış. En basiti çocuğum var mutluyum de. Ona sahip olamayanlarda var. Kızınla güzel vakit geçirmeye çalış. Onunla geçirdiğin her dakikaya şükret. Ona bu durumları yansıtırsan o da üzülür öyle düşün. Nacizane fikrim. ☺️

Kızlar selamsız dalışlar yaptım :)
Önce okumak istedim.
Bugün sabah kahvaltı sonrası Elaya dedim annecim şimdi işlerim var mutfağı evi toparlayıp yemek hazırlamam gerekiyor. Sonra da kuaför arkadaşa gideceğim oğlu var oynarsınız, şimdi kemdi başına oyun kur oyna dedim. Bir baktım hiç bana anne Oyun oynayalım demeden güzelce oynadı.
Mutfağı evi topladım, çamaşır astım, ona sulu köfte istedi yaptım. Bize çorba yaptım bol karışık olandan. Sarma vardı buzlukta onu sıraladım tencereye. Gittim sitedeki kuaför arkadaşa, o da benim gibi çocuğu göndermemiş okula. Şaşırdımmm. Tek göndermeyen benim sanıyordum.
Çocuklar Oynadılar. Saç boyattım kaş aldırdım 40 tl ödedim.
Eve geldik, bulgur pilavı yaptım. Sarmayı pişirdim. Dünden yemeğim kalmıştı.
Ablam geldi o da çiğ köfte almış. Kıza da dondurma. Birkaç şey daha almış sağolsun.
Yemek yedik eşim geldi. O da almış peynir tatlı kuruyemiş evde eksikleri de almış. Bol harcamalı gün.
Ela ablamı hiç rahat bırakmadı. Susmak bilmiyordu 😅 ablam da diyor nefessiz konuşuyor🤣
Eşim ablama diyor, benim için; işte almıyorki hesap yapıyor. İyi de dedim alsam dikkat eden olmasam neyin olacaktıki. Bazen böyle saçmalıyor özellikle benim ailemin yanında.
Ablam markalı şeyler almış bize gelirken aldığı herşeyi. Onun üzerine çıktı bu konu.
İyi de onunla boy ölçüşememki ayda 50 binden fazla maaşı var. Gideri yok gibi. Ekstra bahşişleri de cabası.,
Böyle saçma kıyaslamalar yapması beni deli ediyor. Böyle yorumlar yapınca kartı kullan çektir çektir, çatır çatır harca donunu satsın ödesin diyorum🤣🤣🤣🤣
Hep al harca der sakınmaz ama,ucu bana dokunuyor malesef.Bankaya faiz ödeme sevdalısı değilim

_Sitare_ _Sitare_ canım senin yaşadığın olaylar seni biraz kasmış tabi. Çok şeye ani sinirleniyorsun. Kolay değil. Baban için yorumum şu tabiki evlat ayrımı yapılması doğru değil. Ayrıca tabiki bir baba ve anne olarak kötü bir evlilik yaşarken arkanda olmaları gerekiyor. Zaten arkanda olduklarını eşin farketseydi emin ol yaptığı olumsuzlukları eşin de yapmazdı.Ama yine de bir gideri vardır babanın. İyi ölç tart tabiki yaşadığını sen daha iyi biliyorsun ama bana anlattığında babanla ilgili o kadar olumsuz konuşmamıştın.
Babayı silmeme olayına ben katılmıyorum tabi. Sonuçta ben babamı sildim. Çünkü baba değildi. Sadece nüfusta babaydı. Bana da diyen var. Yine de baban. Babalık yapmayana yine de baban diyemem. Ama senin baban öyle değil. Bağlarınız kopmuş değil. Sürekli birliktesiniz.
İstersen biraz kafanı dağıtmak için olumlu düşünmeye çalış. En basiti çocuğum var mutluyum de. Ona sahip olamayanlarda var. Kızınla güzel vakit geçirmeye çalış. Onunla geçirdiğin her dakikaya şükret. Ona bu durumları yansıtırsan o da üzülür öyle düşün. Nacizane fikrim. ☺️
İsim bitecek derken silip atacak yüzüne bakmayacak anlamında demedim sen biliyorsun geçen konuşmuştuk telefonda, o paylaşılan fotoya ne kadar kızdım mesajları filan gostermistim tabi ki alcam onlara bırakmam benimde durumumu biliyorsun konuşmuştuk.
Babamı nasıl sileyim yani , o kadar kötü olsam evi niye onun üstüne yapayım bunca şeyin arasında yine ona güveniyorum elli kere küstük belki yine barisiyoruz
Para gelirse burdan giderim borcum biter kimseyle eskisi kadar isim olmaz az muhabbet çok huzur hesabı işte
Bizi bizden daha iyi biliyomus gibi gereksiz hadsiz algı işleri. Bosver.

X