Küçük Düşün Büyük Olsun!

Çalışan annenin vakti olmadığını belirtmek istedim. Sonuçta nice çalışan anne de çocuğu için çalışıyor. Ben çalışmadığım için ekonomik olarak çalışan annenin verdiği ekonomik şeyleri veremiyorum.Mesela biryere gittiğimizde senin gibi her istediğini alamıyorum. Ben de başka anlamda yetmeye çalışıyorum. Bunda üzülecek birşey yok bence. Sonuçta hepimiz bir şekilde çocuğumuza birşeyler katmaya çalışıyoruz.
Tabiki paylaşacaksın. Ben de bunları çok yazdım hatırlarsan. Kızımın konuşmasını yaptığı davranışları hep sizlerle paylaşıyorum. Çünkü mutlu oluyorum.
BEnde alamıyırm istediklerimi ya 😅Acil ihtiyaclar sadece😓
Buna sükür ama cidden bazı seyleri nasıl alıyor insanlar 3 er 5 er bilmiyorm😣
BEn kıyıp alamam.
Arkadasım dogum yapacak normal maaslı calısanlar karı koca otelde baby shower yaptılar🙆🏻‍♀️
Baby shower benim icin dünyanın en gereksiz icadı yapmadım.
Ama otelde yapacak kadar nasıl yetisiyor insanlar bilmiyorum valla😮

İyi aksamlar bacımlar
Kostur kostur bi gündü
İsten cıktm koci aldı beni,kpderi kızı almaya gittik
Onu aldık kociyi ise bıraktık
Kpder bizi eve bıraktı saat oldu 17.00😶
Bu hafta böyle
Taze fasulye vardı onu ısıttım,salata yaptm sipsak.
Bugun mantı vardı kızın menüde yemez.
İkindi kahvaltısında tepsi böreği ayran yemis
Baktm ac taze fasulye yedirdim
Bebek eristem vardı ondan yaptm o arada 2 tabak yedi
Tutturdu pasta diye🤦🏻‍♀️
Hurma özü vardı kek yaptm üzerine sütle kakao döktük sipsak temiz icerikli pasta yaptık🤣
Okadar temizki karbonat ,kabartma tozu bile koymamısıız🤦🏻‍♀️
2 dilim yedi ama sevdi daha istedi dedim yeter bukadar.
Kendime spganlı yumurta yapacagım valla cünkü yemek yapcak halim yok
Kıza da mercimek haslıyorm yesil,icine kalan eristeleri atıp corba yapacagım😀

İyi akşamlar kızlar ay sonu toplantısından geldik 3 kişi git gel yapıyoruz her ay 😅 yemekten önce gr vardı goturup sonunda 2 tam yaptım heves ettim ama takabilir miyim bilmem başkalarında görünce hoşuma gitmişti ama bakalım artık
Yarına yemek var şükür artık öğlen yenir aksama ne yaparım kısmet bakalım çok okuyamadım bir iki sayfa bakabildim T thesekreter geçmiş olsun canım kötü olmuş Allah saklasin beterinden

Olsun buda gelmiş geçmiş olsun çekimler hoşuna gittiyse boşver diğer şeyleri emlakciyi halledersin umarım hazır gitmişken
Sagol canim
Kontratı alıp geldim babamın imzalaması lazım, emlakciya bırakcam onlarda imzalatirlar
Yarin bi kira bi depozito yatircakmis hesabımıza çarşamba kredinin ilk ödemesi inşallah sorun çıkmaz
Çekimler hoşuma gitti kızı düşürdük yine anlini vurdu 🥺 beyinsiz kocam aval aval geziyordu benimde boşluğuma geldi cekilen fotoya bakıyordum 😑 bazen anne baba olmayı haketmedigimizi düşünüyorum ciddi anlamda.

Eşim aradı benzin alırken pompacı kırmış anahtarı nasıl olduysa🤦🤦yaptırdı ddi yolda iki kez istop etmiş araba birinde otobandaydim ddi saolsun binabi yardım etmiş çekmiş sağa yolu açmış ona buraya yarım saat mesafede yine istop etmiş anahtar tuhaf diyor çalışmıyor ddi kardesiminnesi arabayı almış işleri varmış o kalmış onu bekliyor arabayı cekcekler sanırım hayır yol olmasa bırakıp gelcek tamirci goturcek inşallah cekebilirler
Geçmiş olsun , aksilik işte bian önce inş yapılır da araba işi sakat korkutuyor beni

Eve geldik
Kızın odasınin yerini sildim , yatagimizi taşıdık oraya
Petekleri açtık artık bugün akşam itibariyle
Bizim yatak odası merdiven üstü çok soğuk ve büyük tek petek hiç ısıtmıyor
Birazdan kızı yikayip uyutcam, oradaki elbiseleri giydirdim bi pakliyim çocuğumu
Basim çatlıyor 🤦‍♀️

Kızlar toplantıda ise donus olayını konuştuk aralık işten ayrılacağım kararialdim ısrar ettiler devam et vs diye 9 aylık olacak nasipse kızım ozaman is hayatına bırakınca tekrar dönmek çok zordur diye tahmin ediyorum acaba devam etsem mi diye geçirdim aklımdan sizlerin düşüncesi nedir acaba bu konuda

İyi akşamlar kızlar ay sonu toplantısından geldik 3 kişi git gel yapıyoruz her ay 😅 yemekten önce gr vardı goturup sonunda 2 tam yaptım heves ettim ama takabilir miyim bilmem başkalarında görünce hoşuma gitmişti ama bakalım artık
Yarına yemek var şükür artık öğlen yenir aksama ne yaparım kısmet bakalım çok okuyamadım bir iki sayfa bakabildim T thesekreter geçmiş olsun canım kötü olmuş Allah saklasin beterinden
Amin canım saol bende günlere giriyorum ceyreklim vardı yarım yaptım bende düğün dernek vs takıyorum 🤗

Kızlar toplantıda ise donus olayını konuştuk aralık işten ayrılacağım kararialdim ısrar ettiler devam et vs diye 9 aylık olacak nasipse kızım ozaman is hayatına bırakınca tekrar dönmek çok zordur diye tahmin ediyorum acaba devam etsem mi diye geçirdim aklımdan sizlerin düşüncesi nedir acaba bu konuda
İşin iyiyse ve bakicak kimsen varsa mantıklı gekiyor bana tabi mecburiyet vardır ayrı küçük oluyor tam anneye ihtiyaç duyulan zamanlar o zamanlari geri gelmiyor çünkü

Bebeğime bakabilecek biri var ise ise devam ederdim ben olsam .
Çalışmaya alisan insana evde durmak çok zor geliyor , benim kızım suan 10 buçuk aylık çok özlüyorum çalışmayı

X