Küçük Düşün Büyük Olsun!

Annemlere cok kızdık
GereksiZ yere kardesim 1200 tl 1 gecelğğine otele ödedi,illa gitcez demisler paraları yok kardesim kıyamamıs almıs oteli kkdan.
Yola cıkcanız bak paranız var mı demis?
Var okdar demisler
Cuma aksmı cat geldiler dedi cocuklara geldik gitmeden demisler.
Yine sordm var mı paranız demis ,annem hık kık yapımca anlamıs yok🤦🏻‍♀️
Cıkarmıs verms 2 bin galiba
Neyse gittiler bunlar cmrtsi düğüne gittiler
Biz tabi anne bak yiyin icin okadr para verildi diyorz
Odadan bile cıkmıyolae🤦🏻‍♀️Deni gidiyo terlik bile almamıs yanına,otelden alalım mı dyo almdedim 300 tl verirsin artk otelde dedim
Sabahta 8 de cık otelden kahvaltı bile etmeden🤦🏻‍♀️
Niye dedik baban cıkalım diye tutturdu diyo
Dısarda ederiz kahvaltı demis ay bayılcm deidm.
Bir aksm yemeği yiyip geliyolar
Kahve bile icmemis inip masallah dedik🤦🏻‍♀️
Rahat kadın ya.
Ama keşke kardesinide düşünse azıcık.

Y. Disindaki gorumcem kaza gecirmis.
Bi sikintim yok onunla ama beni aramadi biz kaza gecirdigimizde.
Yani banada geçmiş olsun diyebilirdi.
Esim gecen aksam telf. Konustu lellide gecmis olsun diyo slm var diyo.
Ne munasebet dedim.
O beni aramadi iyi tmm sende arama ozaman diyo bana.
Aramicam ztn dedim.
Bundan sonra kim nasıl davranıyorsa aynısını görür ayna misali.
Bisi diyemiyor ısrar edemiyor.
Eltimle konusmuyorum ya dogum yapti.
Esim diyor ki gozaydinligi vermek lazim.
Sen ver ara beni arayip bana gozaydinligimi vermis vercem diyorum
Çıt yok.
Böyle ailesinin olması bu anlamda iyi.
Herseye bir olayları var zaten kozlarim saglam.

Simdi diger gorumcem dugun hazirligi yapiyor ev falan aldilar.
Sürekli esime soruyor evi esime gosteriyorlar sanki esim oturacak.
Hepsiyle küs o da kimsesi kalmadı bize yanasiyor.
Aman dedim benden uzak.
Kizda annemin memleketindenmis
Ay okuyanlarin kafasi karisti.
6kardes hepsi birbiriyle küs 😂
Değişik insanlar vesselam

Annemlere cok kızdık
GereksiZ yere kardesim 1200 tl 1 gecelğğine otele ödedi,illa gitcez demisler paraları yok kardesim kıyamamıs almıs oteli kkdan.
Var okdar demisler
Odadan bile cıkmıyolae🤦🏻‍♀️Deni gidiyo terlik bile almamıs yanına,otelden alalım mı dyo almdedim 300 tl verirsin artk otelde dedim
vay arkadas senin aile cok orjinal .kiz kardesin olmasa napcaklardi acaba

Annemlere cok kızdık
Var okdar demisler
Valla ben para versem eziyorum herseyinden faydalanıyorum annen kardeşinin verecegini biliyormuş valla yoksa param takisini verirdim ben usenirim hele havalar virüs varken

Selam kızlar iyi haftalar olsun inşallah esim çıktı kız kardeşimin eşi araba aldı karşıya gittiler bı kaç sorunu varmış onlara bakıyorlar ev yitik durumdaydı🤣🤣süpürge paspas peşine toz aldım cam önü sildim bir makine beyaz yıkandı astım yeşilçay iciyorum bulaşık yıkandı yerlescek hiç sevmiyorum valla yerleştirmeyi buzlukta az et çıkardım akşama kuşbaşılı sucuklu kaşarlı pide yaparım biraz çorbada var salata fln yeter hamur tutcam az dinleniyim banyoyu temizledim oğlusun öksürük hafifledi burnu tikaniyordu dün soğan karanfil yaptım ilkkez odada sanki azaldı horlamasi sabah daha iyiydi bugünde yapcam olmadı sabah sucuk ddi kalamais evde sucuk 1 litre süt istedim gökkuşağı market var merkezde ordada teslimat ucretiyi yoktu 28 fln civarı oraya gitti cüzdanda kullaninca indirimi oldu

Sunu sen değil bi baskası yazsa dösenmistim:)Ama senin iyi niyetle yazdıgını biliyorum.
Calısan anneleri üzer bu yorum okadar söyleyeyim:)
Ben ilk kez veli oldugumdan bazı seyleri heyecanla yazıyorum sanıırım.
Yoksa tabiki normal yasının getirdiği seyler,ama ben heyecanlı bi anneyim napalım:)
Çalışan annenin vakti olmadığını belirtmek istedim. Sonuçta nice çalışan anne de çocuğu için çalışıyor. Ben çalışmadığım için ekonomik olarak çalışan annenin verdiği ekonomik şeyleri veremiyorum.Mesela biryere gittiğimizde senin gibi her istediğini alamıyorum. Ben de başka anlamda yetmeye çalışıyorum. Bunda üzülecek birşey yok bence. Sonuçta hepimiz bir şekilde çocuğumuza birşeyler katmaya çalışıyoruz.
Tabiki paylaşacaksın. Ben de bunları çok yazdım hatırlarsan. Kızımın konuşmasını yaptığı davranışları hep sizlerle paylaşıyorum. Çünkü mutlu oluyorum.

Selamm tarihe bir not daha kız hala uyuyor bizim evde şaşılacak bir durum bu.
Erbaslar gitti.
Her yer her yerde
Kız uyusun diyede ses etmiyorum.
Kahvaltı sonrası oda oda baslicam artık.

Dünden yemeğimi yapmış olmanın haklı gururuyla bugün sadece topla supur sil yapar gecerim.
Kizla bugun daha fazla vakit geciririm.

Tam bi avmci bu kız
Avm seviyor.
Hic sesi çıkmıyor herkesi herseyi inceliyor.
O oyuncak magzalarini, parkı falan kesfedemedi daha (vakit olmadı)
Kesfederse napariz bilmem.

Esime diyorum soyle 3-4 yasina gelse biz birlikde geliriz.
Cocuk filmi izleriz, yemek yeriz, alisveris yapariz sen bizi is çıkışı alirsin diyorum.
Yaa var hayallerimiz❤️
Kızkiza takılmak güzel oluyo.
O mutlu biz daha mutlu😊
Hatta 5 durak metro mesafesinde cok gzl bir kultur merkezi var cocuk tiyatrosu cok oluyor ona gideriz her hafta diye hayaller kuruyorum.
Hatta kurslarına yazdıririm beklerim orda diyorum.

Küçük kalpler kocaman heyecanlar..
Allah korusun hepsini.
Kesinlikle çok güzel oluyor canım. Gidiyoruz geziyoruz biz. Bu elbise güzelmiş bundan alalım diyor gidiyor ayakkabı hastası benim kızım. Habire ayakkabı deniyor😅
Hamburger istiyor. En son gittiğimizde yani bugünlerde daha da büyüdüğünü farkettim. Oturdu düzgünce yemeğini yedi.
Arkadaş kızıyla gidiyordu özeniyordum. Şimdi dolmuşla gidiyorum. Bir de şarkı patlatıyor otobüsün tekerleği yuvarlak😂
En güzel zamanları sanki. Darısı başına. Gezmeyi sevecek Alyoşum

Annemlere cok kızdık
Var okdar demisler
Para veriyorlar diye bu kadar rahat davranmaları çok enteresan insan daha da dikkatli olur. Ne diyeyimki kızıyla kendisi arasında

Sabah saat 10 da uyandım. Arkadaş mesaj yazmış parka götürelimmi. Kahvaltı yaptık. Tam toparlanmadan saat 12:00 de çıktık. Park dönüşü Markete uğradım. Saç boyası, kıza balon, bisküvi, elma armut, buzdolabı poşeti kampanyalıydı carrefourda. Bunları aldım 74 tl tuttu. Ne aldımki dedim. Bu ay kart çok fena aştı. Karttan çektim.
Dün eşim diyor kardeşi demiş bir araba var sat onu al. Ayyy dedim. Yahu bir toparla kendini. Borçlarını. Yıllardır kredi ödemekten gına geldi gına. Şunu almayayım sonra alırım diye diye bir hal oldum. İki nefes alalım ya. Acelesi ne bilmiyorum. Bana diyor senin için otomatik vites almak istiyorum.
İyi de onun için ucuz bir araba alırsın. Pahalı arabayla acemi şoför, daha da cesaretim kırılır aman arabaya birşey yapacağım kaygısıyla😁
Neyse geldim işlerimin birazını yaptım. Devam edeceğim. Akşama kürdan kebabı yaparım patlıcan var. Kıza da köfte makarna.
Çorbam var.
Bugün de böyle geçer. Evde çok işim var. Onlara girişeceğim

Sabah saat 10 da uyandım. Arkadaş mesaj yazmış parka götürelimmi. Kahvaltı yaptık. Tam toparlanmadan saat 12:00 de çıktık. Park dönüşü Markete uğradım. Saç boyası, kıza balon, bisküvi, elma armut, buzdolabı poşeti kampanyalıydı carrefourda. Bunları aldım 74 tl tuttu. Ne aldımki dedim. Bu ay kart çok fena aştı. Karttan çektim.
Dün eşim diyor kardeşi demiş bir araba var sat onu al. Ayyy dedim. Yahu bir toparla kendini. Borçlarını. Yıllardır kredi ödemekten gına geldi gına. Şunu almayayım sonra alırım diye diye bir hal oldum. İki nefes alalım ya. Acelesi ne bilmiyorum. Bana diyor senin için otomatik vites almak istiyorum.
İyi de onun için ucuz bir araba alırsın. Pahalı arabayla acemi şoför, daha da cesaretim kırılır aman arabaya birşey yapacağım kaygısıyla😁
Neyse geldim işlerimin birazını yaptım. Devam edeceğim. Akşama kürdan kebabı yaparım patlıcan var. Kıza da köfte makarna.
Çorbam var.
Bugün de böyle geçer. Evde çok işim var. Onlara girişeceğim
Haklısın canım onlar krediye girip çok kasmıyor kadınlar düşünüyor valla diyorum bazen ne zaman hesap yapmadan yaşarız diye hele şu zamlardan sonra çok imkanli değil gibi 🤦 benimde bir türlü giremedigim işler var kitaplık çok dağınık kullanilmayanpar var çıkacak bir yapamadım belki şekli değiştirin evinde şeklini ay sonu günüm var o zmna yapcam bide esim sabah eşofman aradı ikiside kirlideymis Kisliklari çıkar artık ddi anam ne çabuk yaz oluyor bitiyor

Y. Disindaki gorumcem kaza gecirmis.
Bi sikintim yok onunla ama beni aramadi biz kaza gecirdigimizde.
Yani banada geçmiş olsun diyebilirdi.
Esim gecen aksam telf. Konustu lellide gecmis olsun diyo slm var diyo.
Ne munasebet dedim.
O beni aramadi iyi tmm sende arama ozaman diyo bana.
Aramicam ztn dedim.
Bundan sonra kim nasıl davranıyorsa aynısını görür ayna misali.
Bisi diyemiyor ısrar edemiyor.
Eltimle konusmuyorum ya dogum yapti.
Esim diyor ki gozaydinligi vermek lazim.
Sen ver ara beni arayip bana gozaydinligimi vermis vercem diyorum
Çıt yok.
Böyle ailesinin olması bu anlamda iyi.
Herseye bir olayları var zaten kozlarim saglam.

Simdi diger gorumcem dugun hazirligi yapiyor ev falan aldilar.
Sürekli esime soruyor evi esime gosteriyorlar sanki esim oturacak.
Hepsiyle küs o da kimsesi kalmadı bize yanasiyor.
Aman dedim benden uzak.
Kizda annemin memleketindenmis
Ay okuyanlarin kafasi karisti.
6kardes hepsi birbiriyle küs 😂
Değişik insanlar vesselam
Gecmis olsunnn keske insanlar bigün kendi baslarına gelir diye düsünse😑

Selam kızlar
Birileri izinli bugun 😒sabah sağlam bi kapismadan sonra kızı fotoğraf çekimine götürdük ikinci cekimde biraz huysuzluk etsede genel olarak iyiydi ,pamuk prenses konsepti çok hoşuma gitti
Simdi de emlakcinin oraya geldik benim zorumla geldik resmen kontrat yapcaz sözde 2 saattir bekliyoruz adamların gelmesini
Kiminle ugrasacagimi şaşırdım.
Fotoğraf çekiminde babam aramış bakamadım tele geri arıyorum oda bi çemkiriyor, niye bakmamisim merak etmiş gunaydin filan diyo , biliyorsun fotoğrafa gitcegimizi dedim kızla mı uğraşayım telefona mi bakayım herkes bi garip ya
Sinirlerim acayip bozuk .

Selam kızlar
Birileri izinli bugun 😒sabah sağlam bi kapismadan sonra kızı fotoğraf çekimine götürdük ikinci cekimde biraz huysuzluk etsede genel olarak iyiydi ,pamuk prenses konsepti çok hoşuma gitti
Simdi de emlakcinin oraya geldik benim zorumla geldik resmen kontrat yapcaz sözde 2 saattir bekliyoruz adamların gelmesini
Kiminle ugrasacagimi şaşırdım.
Fotoğraf çekiminde babam aramış bakamadım tele geri arıyorum oda bi çemkiriyor, niye bakmamisim merak etmiş gunaydin filan diyo , biliyorsun fotoğrafa gitcegimizi dedim kızla mı uğraşayım telefona mi bakayım herkes bi garip ya
Sinirlerim acayip bozuk .
Olsun buda gelmiş geçmiş olsun çekimler hoşuna gittiyse boşver diğer şeyleri emlakciyi halledersin umarım hazır gitmişken

Eşim aradı benzin alırken pompacı kırmış anahtarı nasıl olduysa🤦🤦yaptırdı ddi yolda iki kez istop etmiş araba birinde otobandaydim ddi saolsun binabi yardım etmiş çekmiş sağa yolu açmış ona buraya yarım saat mesafede yine istop etmiş anahtar tuhaf diyor çalışmıyor ddi kardesiminnesi arabayı almış işleri varmış o kalmış onu bekliyor arabayı cekcekler sanırım hayır yol olmasa bırakıp gelcek tamirci goturcek inşallah cekebilirler

Eşim aradı benzin alırken pompacı kırmış anahtarı nasıl olduysa🤦🤦yaptırdı ddi yolda iki kez istop etmiş araba birinde otobandaydim ddi saolsun binabi yardım etmiş çekmiş sağa yolu açmış ona buraya yarım saat mesafede yine istop etmiş anahtar tuhaf diyor çalışmıyor ddi kardesiminnesi arabayı almış işleri varmış o kalmış onu bekliyor arabayı cekcekler sanırım hayır yol olmasa bırakıp gelcek tamirci goturcek inşallah cekebilirler
Aaa gecmis olsun nasıl kırmıs ya😣

X