Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hayallahim ne biçim insanlar seni bezdirmeye çalışıyor ver kocanın eline yaptığın masraflari o kadar altini vermişsin masraf yapmışsın versinler o zaman evi değer kazanmis seninde evladın var canım kocanada akıl fikir versin Allah niye evleniyor böylesi

Onlara bisey diyemedi
Eve gelince benle konuşmuyor, elinde telefon tvde spor haberi kendi kendine takılıyor geçen kış yaptığı gibi .tavrını bana yapıyor yani .
Altınları verirlermi hiç onlar bizi kaçırıp eve çökme peşindeler.ama anladılar bu sefer sert kayaya carptiklarini kendi kardeşleri onların sözünden çıkmıyor bn cevap veriyorum diye kötüyüm.
Biraz beklemedeyim cok zor oluyor böyle katlanmak ama çok borç var. Elden aldiklarimi biraz toparlayayim bakicam çaresine çekemiyorum artik.herkes kendi yoluna gitsin. Babamın evinde kiracı var alır evimi giderim boşarım bunuda kalsin bi başına görsün.bana tavır almak küfür ettirmek neymiş hamileyken bile saldırdılar bana hangi erkek kabul eder bunu bnmki çok pasif

Benimki de yanlış yerde beklemekten ve park etmekten ceza yiyor habire ,
Canınızı sıkmayın bebeğe zarar , erkekler bizim kadar dikkatli ve düşünceli olamıyorlar mqlesef ki . Bebis kac haftalık?
Düşünce denen birşey yok gayet relaxlar sanırm geneli öyle
Bebişle 35.ci haftadayız

İnsan değil bu , eziklemisler bunu onların yüzüne bise demiyo bna diyor herseyi .
Karısına küfür ettiriyorsa bn ona adam demem zaten sabrediyorum sadece bnm için bu evlilik bitti
Onca emek üzerine böyle şeyler olunca insanın eşide olsa elini kıpırdatası gelmiyo nankör insan heryerde nankör .. gerek eş gerek anne baba .. sen konunda şayet haklıysan ne olursa olsun ezdirmemeli .. kızmakta çok haklısın

O eve yapılan onca masraf ? Yazık değilmi coluk cocugnun rızkına ? Bunları gören yok .. hazır ev tabi emek yok birşey yok .. o zaman sizin bütün masraflarınızı geri ödesinler madem ? Hem para teklif etmiyolar hemde ev bizim diye çirkeflik yapıyolar ? Kaynanan ne yapıyo burda canım ? İnsan hiçmi siz napıyosunuz deyip kenara çekip konuşmaz

Selam kızlar işten çıktım şükür gün bitti
Uyuyarak tabi resmen ayakta uyudum
Valla bu cocuk dogmadan daha sinir hastası olcak içimde bu koca bendeyken
Dün uyuya kalmışım beni uyandırıyo kalk birşeyler ye meyve falan diye
Adam zaten yorgunluktan bayılmışım yani kolay feğil hamilesin hem ev işi hem yemek hemde çalışmak vicudum taş değil yani bende insanım ..
Dedim tamam getir önüme tabak yiyim sen getirdin de ben mi yemedim .. kendisi üşengeç anca bana söylenir sen cocuga bakmıyosun kilo aldırmak için bişeyler yapmıyosn sağlıklı beslenmiyosun diye daha şimdiden başladı ..
hayır o zaman sen bana bakıcaksın yani bu kadar cok cocugunu düşünüyosan ..
Bende kızdım .
Yarın beni işyerinde aramıyosun açmıycam dedim ..
2-3 kez aradı meşgule attım bugün
Haketti onu ..
bu Tavrımıda sürdürücem

Selam kızlar anca yazıyorum hava soğudu bir anda oglusu okula götürdüm dün aldigim yelek tam oldu onu anca kapandı ben giysin bir sene en azından ddim bugün fisle götürdüm geri mağazaya yokmuş büyük diye bir model getirdiler bundanda darkalsın ddim artık iade aldım parayı bakcam başka yerden dünkü adam sinir etmese güzeldi modeli kumaşı almadım dolapta baktım sıfır etiketli onlarda gözle görmeyince istemedim AVM ye girdim dönüşte Collezione vardı kapanmış Madame Coco açılmış yerine indirim vardı çoğu seyde bakmakla yetindim geldim gitmeden ilikli kemik kaynamış ti onları pay ettim bardaklara buzluk için kalan suya süzme mercimek yaptım bir blender geccem dünden döner biraz sarmada var yeter eve girmemle hasta oldum tam gününde oldu uzattım ayakları ıhlamureyve yaptım dün gece ütü yapmıştım onları yerleştirdim yeter yarın kadın doğum da randevum var genel muayne için böyleyken smear alirlarmi kizlar

İyi demişsin çalışırken zor gebelik ne zaman izne ayriliyorsun canım az kalmis

Geçmiş olsun canım o şekilde almazlar belirtirsen

Selamm
Disari ciktik geldik.
Sok a girdik
Sandvic ekmegi, cavdar ekmegi, dolmalik fistik, kuru maya aldim.
Ekmekler uygundu oglana sosisli, tost falan yaparim. 27tl buraya biraktim.
Ordan a101 girdik 4.95 pizza hamuru gelmis. Denim dedim ama pek sevmedim.
Gelince pisirdim hemen oglana Ince hamur bu, yemek yoksa o anlik gunu kurtarir. Ama bir mayali hamur degil.
Ordan da hakmara.
Kabuklu fistik, cekirdek, süt dilimi(kizin tek kacamagi simdilik), dolmalik biber, kivircik, karper, nugget aldım. 50tl falanda burda biraktim.
Simdide hepsiexpresde tereyaglarda indirim var.
Kebirin 1kg tereyagi 44tl geliyor alicam.
Helva da 500gr 5tl yapmışlar.
Helvada seviyo oglan.
Onlarida alicam.
Tereyagini bu fiyata bulamam marketlerde de yine en elimin gittigi marka kebir..
Artik yerinden alana kadar falan bunlarla idare ederiz..

Sut geldi mayaladim.
Biraziylada sutlac yapicam yani esim gelsinde yapim.
Kiz bugun full enerji.
Mayalik koymuslardi kabi masadan almis haliya bulamis.
Sadece odadan bisi almaya gitmistim saniyeler icinde halletti..
Bi daha ust degis ortalık sil
Hali yikancak artik.

Tavuklu patates yemegi yaptım firinda.
Pilav var.
Pesine Oglana pizza yaptim.
Süt guzel gibi bakicaz.
Salca helva falanda satiyorlarmis denerim onlarida.

Kart kesildi ya gelsin harcamalar
Esim dun karti yatirmis adamin icine oturmustur.
Hesabimdan paralar bir anda uctu gitti diyordu aksam.
Nolcak yeni ay'a yine borcla basliyoruz.

Oglana kimya kitabi alincak.
200tl ing.set istiyormus ogretmen

Bugun evide toparlayamadim aldi basini gitti

Kaynanam diğer oğlunu savunuyor o ne derse o .. bana diyorki sana ve eşine hicbirsey vermiycem bende dedimki ben altinimi bozdurup harcadim bu eve başına yıkarım burayı dedim.

Bende doğum iznine kadar çalışmıştım, sabah kalkilmiyor öğlen uyku basıyor otursan kalkamiyorsun gün sayiyordum valla çok zor Allah yardimcin olsun

Kaynanam diğer oğlunu savunuyor o ne derse o .. bana diyorki sana ve eşine hicbirsey vermiycem bende dedimki ben altinimi bozdurup harcadim bu eve başına yıkarım burayı dedim.
Yapılanlar nereye gidicekmiş Evlat ayırmacaya sinir oluyorum diğer tarafı düşünen yok hiç . Miras varsa ortada iyi kötü denmez kaç kardeşse bölünür miras helaldir derler ne demek size birşey vermiycem bu kadar kolaymı herşey ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…