Küçük Düşün Büyük Olsun!

Onlar yapılanları kabul etmiyor ki , bizim yaptığımiz şeyleri bn yaptım diyo yüzümüze çok arsızlar.
Bnm saf eşimde beni burdan çıkaramazlar benim hakkımı verirler kim inkar edecek bnm yaptigimi herkes biliyor diyordu bi zamanlar

Ordan çıkmayın tabiki
Çıkmayalım da huzur da vermiyorlar insana her yaz böyle bi sebep bulup kavga çıkartıyorlar.
Bizde ev aldık onlar bilmiyorlar tabi , biraz kiraya verip borçları ödeyelim dedik bu olay oldu .
Gecen yazda hamileydim evde usta çalışıyordu kv kapının önünde konusurken sende beni sormuyosun dedim gorumceler kavga çıkardı. Herseyi gitmemiz için yapiyolarda işte

Bide onu duysalar allah bilir naparlar en iyisini yapmıssınız söylememekle ..

İyi aksamalr bacımlar
İs cıkısı bime ugradım 50 tl;valla ortada da bisey yok 10 tl olmus orda bile yufka,yıfka aldım,elma sirkesi,dis macunu,kadife tatlısı,eyüp sabri pompalı el kremi.
Peynirli tava böreği yaptım gelince,kociyle kız 11 de bi yatmıs,14.30 da kalkmıslar.
Annemin domateslerden 1 lt siseye domates sosu kaynattm.
Bezelye yaptık kızla.
21.00 da uyudu sükür.
Ben de bi heves sadakatsız izlerim dedim baslamamıs sezon daha

Selam kızlar, iyi uykular :)
Kızı uyutamıyorum bu ara iyimi tabi sabah 11 de uyanıyoruz. Annemin orada alıştık.ne olacak annem emekli babam emekli. Ben de boş gezen Geç saate kadar oturup geç kalkarken alıştık. Akşam da oyunları tekrarlıyor. Babası geldi deve cüce oynayalım diyor :) Kardeşim oynatıyordu..okula gidince vay halimize. Okulda yaptığını gelip bizle yapar. Gündüz kardeşimin verdiği ve bazanın altındaki kıyafetleri ayırdım. Daha dolabına girişmedim. Olmayan 1 valiz çıktı. Büyük olanlar da oldukça çok. Ama kardeşim de kıyafet yığmış eve. Çorapları çekmece bölmelerine sığdıramadım.
Bugün iki alışveriş yaptım. Amazondan elif serisi kitaplarından aldım. Çok beğeniyorum. Kardeşimle de kızların elif serisi kitaplarını değiştirdik. Amazondan bir de küçük prens kitabını aldım. 26 tl ödedim. Kitaplar 3.8 tl
Hepsiburadadan da ca games eğlenceli bilmece kartları ve ipuçları ile haydi anlat eğlenceli aile oyununu aldım. Benim kız isteyip duruyor kardeşimde bilmece oyunu oynadık çok hoşuna gitti.
Öğrenmeyi seviyorum etkinlik kitaplarına baktım. 2-3 yaşı almıştım. 5-6 yaşa baktım çok pahalıydı. 4-5 yaşı bulamadım.
Gündüz arkadaş çağırdı yine gidemedim. Giyindim bir baktım yine anahtar yok bırakmamış anahtarımı. Eve gelince yine unutmuş çıkardı kendi anahtarını verdi.
Dün geceki gibi biraz kitap okur uyurum

Sanırım almazlar, ama emin değilim. Adetinin ikinci günü hormon tahlilimi yaptıracaksın.

kizlarr ben tekrar sinava girmeye karar verdim.neden cunku rahat olmak beni durttu ders calisiyorum ondan cok yazamiyorum .bana dua edin hayirlisi olsun
herkese gore mantiksiz tabi bana gore de ama denemesem olmazdi .boyle yazinca tuhaf oldu tabi
Olsun okul okumanın yaşı yok. İnşallah istediğin dilediğin şeye kavuşursun.

Ne diyeyim canım. Allah biran önce kurtarsın seni.

Ben 100 liram dahi olsa da 0.25 gram altın yatırımı yapıyorum daha çok param olunca da gram altına yatiriyorum bir bozuk para kumbarasi yaptım kendime içine elime 25 kes geçse dahi atıp sonra tumletiylrum

Ben 100 liram dahi olsa da 0.25 gram altın yatırımı yapıyorum daha çok param olunca da gram altına yatiriyorum bir bozuk para kumbarasi yaptım kendime içine elime 25 kes geçse dahi atıp sonra tumletiylrum
Bozarken 0,25 0,5 grları cok öldürüyorlar kuyumcda.
Benimkiler tabi 22 ayardı belki ondandır.
Ytd ama 100 tl de 10 eur almak daha karlı,0,25 tl de falan 20 tl fark atıyor bizim mah.kuyumcusu sinir oluyorum.

Günaydınlar
Bana hic demiyonuz sen kim gr almak kim?
Dün bi heves hobareyy para geldi gr alıcam dedim.
Yarınlar yokmuscasına sevindim flaan yazıkk kız bana da:)
200 tl aidat aklıma geldi sevincim aha kursakta:S
Mecbur aidatı attım 200 tl sabah.
300 e artık 30 eur alırım napam.
50 tl trendyolda bıraktım love beuty sampuanlar gördüğüm en uygun fiyattaydı 17 tl den 2 tane aldım,dus jeli aldım bide kargo bedava olsun diye.
Kızcem genlerini konusturuyoır masallah
Sabahları ise gitmeme alıstı,ben gidiyorm öglen geleceğim annecim diyorum.
Tmm bize simit getir diyo
Sartlı tahliye ediyor beni evden cocuk
15 tl börekle simit aldım.
Dün almadım diye,,sen niye simit getirmedin diye dikildi karsıma.
Noluyo evladım dedim haraca mı basladın
Allah zaten masallah cene vermis aynı babası
Z.yag bitmis Alyanın öksürüğe z.yagı sarımsak yapıyorum.
Yagı sürüp corapla yatırırum öksürüğü azaldı sanki.
Kücük zeytinyagı aldım,mistik cay aldım(biz evde hep sütlü mistik cay iceriz zaten)filtre kahve aldım 35 tl de markette baydım.
Hadi hayırlısı:)
Dün para geldi diye sevinirken,yine ben ve elimdeki 100 tl kaldık basbasa
Diren kart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…