Küçük Düşün Büyük Olsun!

Onu hep yazıyorlar ben çok takip etmiyorum Nermin abla klas aralarında birde tarifleri tutuyor Tülay çok görgüsüz geliyor

Selam kızlar benim sinirler tavan yine Saolsun eşim sayesinde
Yine hız cezası gelmiş İşten gelince gördüm
Sinir bastı kahve içiyorum ama sinirimi dindirmez
Bıktım valla herşey üst üste geliyo
işten çıkınca tek başına 1 maaşla napcak çok merak ediyorum...
hayır 80 yerine 90 la gitmiş ne gerek var hız yapmana Ceza birde 314 tl azda değil çıldırmak üzereyim
Cocuga daha birşey almamışken arada böyle saçma sapan yerlere para dökmemize üzülüyorum boşa çalışıyoruz resmen

Gerçekten sinir bozuyor biz ramazan Bayramı sonrası 700 ödedik hem gelişte hem gidiste aynı yerde yemisiz oda indirimli odemeyle oldu yani yok yere ödeniyor ve çok cüzi sınırı asmisiz bilmiyorduk o arabanın hız sınırı farklıymış geçmiş olsun erken ödemeyle az düşüyor canim

Cenazeye gidemediğim için inşallah içimde uhde kalmaz. Çünkü zaman çok dardı.
Çocukla o kadar yol zor canım çocuğun küçük kimse alınmaz gitmessrn başın sağolsun
Geçmiş olsun şimdiden ateş ağrı için ben şurup veriyordum rahat uyuyordu zorlayıcı asilarda kayinvalidelerlemi kavga oldu yinecanim

Selam kızlar
Eltimler gittti öğlen oglusla çıkmadan onlar gitti okul hazırlığı bıraktım eve geldim kayinvalidem saa getirdi donuk lahana etli onu pişirdim eski eski evimin perdesi var mutfak için ölçü değişik uymuyor her yere onu bir yikafim bazadan çıkardım dolaba yüklemiştim iki yerdende soruyolar satilcak gibi dışarı çıktım oglusa minicodan şişme yelek aldım bir esnaf var parkın orda 85 yazıyor 5 TL indirim yapmadı ters konuşuyor birde kalsın ddim sonra dükkanları bomboş outlet tarzı yeri var miniconun ordan aldım inşallah olur 80 verim oraya yürüdüm biraz 6 bin adım atmışım hava serin en sevdiğim şimdi kahve içiyorum döner attım ocağa pişiyor patates kizartcam salata fln yeriz birde sarma var yeter

Kaynım saolsun oglus okula başladı diye bir miktar para yollamış kesesine bereket bime girdim döner istiyordu döner Sarelle kaju ceviz muz süt burger bı ber turşusu Kaymak aspirin kuru nane iki kg patates salatalık bir kaç şey daha 125 ödedim o paradan oğlusun sevdiği şeyleri aldım gerisini attım onun için olan hesaba yelegide o paradan aldım saolsunlar iyi oldu

Sosyetemi senin koci kız baby.
Benimki de sosyete göstermeye çalışan cinsten, evde yemekte bıçak koyarım kullanmaz ama birisi olunca olmadık şeye bıçak ister ya da dışarda yemek yerken kullanır
Huylu huylu yani anasına da mana bulmayayım kadın yaslı ama asırı dagınıktır ve atmama huuyu var.
Ama benimki sanırsın düzen intizam icinde büyümüs öyle havalar

İyi aksamlar
Anamlara hazırlıksız yakalandık
Erken geldiler 16.00 de biz geliyorz diye aradılar kız uyuyodu,markete cıkmamız lazımdı kaldı
Sanal söyledik 100 tl;süzme peynir,süt,2li cips,bulasık eldiveni,bulasık deterjanı,hipp bebek ekmeği,dondurulmus sogan,türk kahvesi .
Annemler taze ceviz ,koca bi karpuz,5 kg ma yakın meyve getirmisler kıza.
100 tl de harclık verdiler,kesesine bereket.
Bana da 2 kavanız salca getirmis.
Kız dedim 3 aydır salca kaynatıyon 2 kavanozda kalmazsın ins dedim
Cünkü öyle yapıyı bütün yaz salca kaynatıyır koyamıyor mu nedir tek tek getiriyo söylersen
Getiirim cnm daha dedi
Kendimize önemli değil de kıza hazır salca vermiyorm mümkün oldugunca.
Alyayı tembihliyotm babannenden salca iste diye
O da kaynatıyor hep kızına tasıyo
Aksm icin mantı hasladım bos ,kayseri usulu yaptm bu sefer.
Salcalı haslayıp yogurtla yedik.
Alya yogurtsuz corba gibi icti

Sizde çok ödemişsiniz ya birde indirimli hali 700
Eşim bide demezmi cezalarada zam gelmiş diye Bana bi geldiler öyle deyince azı cogu yok yani boşa giden para bunlar

_Sitare_ biz hic bir asida yan etki yaşamadık cnm.
Umarim sizde yasamazsiniz

Cok gecmis olsun ben calpol veriyordm bazı asılarda dr yapar diyordu ,o asılarda veriyorduk
Cok şükür ateş filan olmadı diğer aşıları da rahat gecirdik kızamık gözümü korkuttu niyeyse.
Evet kv ve tayfası kavga çıkardılar, bize burdan hak vermiyormuş bas bas bagiriyo bende bu evi başına yıkarım dedim bnm kafamı bozma altinlarim gitti bu eve dedim .iyice yüz göz olduk. Bu sefer kaynim da işin içine dahil oldu küfür etti bana , aşağıdan saksı fırlatıyor bizim kata (seviyeyi düşünün) bnm kocam ne yaptı sen bnm karıma nasıl küfür edersin diyemedi . Ah şu evin borcunu rahatlatayim görür o mumla arar beni.

Sizde çok ödemişsiniz ya birde indirimli hali 700
Eşim bide demezmi cezalarada zam gelmiş diye Bana bi geldiler öyle deyince azı cogu yok yani boşa giden para bunlar
Benimki de yanlış yerde beklemekten ve park etmekten ceza yiyor habire ,
Canınızı sıkmayın bebeğe zarar , erkekler bizim kadar dikkatli ve düşünceli olamıyorlar mqlesef ki . Bebis kac haftalık?

İyi geceler kızlar,
Bugün teyze beni aradı.eşim teyzeye dedemden bahsetmemiş. Ben söyleyince aa anneni arayayım başsağlığı için dedi. Sonra biran düşündüm. Annem diğer teyze ölünce ilk günden acele çıkıp gelmişti başsağlığına.Kardeşimle eşi de gelmişti. Bir de teyze kendi akrabaları olunca hemen eşimi arar der başsağlığına gitmek lazım falan diye. Sonra eşim arayınca dedim niye teyzeye söylemedin. O da unutmuşum söylemeyi dedi.Biraz konuştuk eşimle. Dedim üzüldüm zor gününde annemin yanında olamadığım için. O da dedi istersen akşama yola çıkalım. Ben de dedim çocukla zor o yol. Ayrıca tam işinin yoğun olduğu dönem.,sonra dedi göndereyim seni uçakla olmazsa Ela teyzede kalır gece. Ben de dedim artık cenaze oldu ne anlamı var. Ayrıca uçakta çok pahalı kız gece beni göremeyince ağlar vs dedim. Olsun para önemli değil yeterki aklında kalmasın bir şekilde idare ederiz dedi. Elaya sordum olmaz diyor :)
Olmazsa anneme gideriz başsağlığına dedim..hatırlattım kadın teyzenin ölümünde hemen çıktı geldi dedim. Doğru diyorsun hatta teyze de gelir dedi. Bu hafta sonu gideriz istersen dedi. Ben de dedim annem dönsün senin fuarda geçsin gideriz dedim. Açıkcası biraz içlendim. Yani bazı şeyleri benim hatırlatmam gerekiyormuş demekki. Benim ailemden biri yapsa niye aramadılar niye gelmediler der eleştirir. Eşim genelde ince düşünür ama ince düşünmeyince tuhafıma gitti. Ben de bundan sonra birşey olduğunda yapması gerekeni kendim hatırlatacağım.

Bugün evin işini bitirince kızla oynadık bol bol. Sürekli kardeşimin oynattığı oyunları ve yeğenimle oynadığı oyunları oynamak istedi. Oynadık. Babasıyla lego oynadılar.
Eşim çok erken geldi. Sanırım içlendiğimi anlayınca erken gelmeyi düşündü., balık çıkartmıştım buzluktan onu ekmek arası yaptık güzel de oldu uskumru.
Akşam kardeşimin nişanlısı ile ilgili konuşuyoruz.bana diyor çok maç izlemeyi seviyor galiba, yarın evlenince sıkıntı olmasın. Kardeşin sosyal birisi bu durumdan rahatsız olabilir belki iyi düşünsün dedi.
Ben de dedim sen de izliyordun evlendiğimizde her hafta sonu hepinizde (damatları söylüyorum) bir olumsuz yan var işte. Herkesin olunsuz tarafı oluyor idare ediliyor dedim. Nişanlıyken de evliyken de çoook olumsuz davranışları oldu kendisinin de. Farkında değil sanırım
Bir de son gol kardeşimin evlenince hafta içi iş dönüşü Kaynanasına yemeğe gideceğini söyledim. Aaa yaptı şaşırmıştı bu duruma, oysa bana nişanlıyken iki günde bir teyzeye yemeğe gideriz yemek yapma derdin olmaz diyen o değildi sanki onu da hatırlattım. Baktı başedemeyecek benimle.,kızla konuşmaya başladı konu böylece kapandı.

Allah sana sabır versin canım. Keşke biran önce uzaklaşsan onlardan. Eşinde etkisinde kalıyor onların. Ama yaptığı da yanlış. İnsan hiçmi savunmaz eşini ya. Nasıl insan.

Bu da gaz yapar canım. Fiyat çok iyiymiş. Ben de yunurta soracağım. Annemden getiremedim bu defa. Kıza gezen tavuk yumurtası alıyordum. Ona da zam gelmiştir kesin

Allah sana sabır versin canım. Keşke biran önce uzaklaşsan onlardan. Eşinde etkisinde kalıyor onların. Ama yaptığı da yanlış. İnsan hiçmi savunmaz eşini ya. Nasıl insan.
İnsan değil bu , eziklemisler bunu onların yüzüne bise demiyo bna diyor herseyi .
Karısına küfür ettiriyorsa bn ona adam demem zaten sabrediyorum sadece bnm için bu evlilik bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…