Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ohh masallah guzel olursa tadı bizede haber et..
Denerim bende.
Valla yaptım internetten baya tutulan yorumlar güzel
Kız masallahh caktırmadan kıslık hazırlıgı bitirdin👍🏻😃
Saglıkla yemek nasip olsun insallah🙏🏻
Aynen Saol gel beraber yiyelim kız siz niye komsum olmadınız ne güzel olurdu be🤭
Maşallah canım kisliklar tamam ağız tadıyla ye 🥰
Saol cnm gel beraber olsun🥰

@dimple81 kuzu ne yazmistin okuyamadim ben msj icicemi girdi silindimi acaba

Kefkende evler arsalar cok pahali..
Karasu daha uygun ama orayida ben sevmedim.
Ama suan oraya bile raziyim

Aldim sampuani dun 23.90di
16.90 a geldi.
Baska alinacaklarda vardi zaten.
Cok haklisin pahalı oralarda
Ben apartman hayati bilmiyorum bekarken de bina bizimdi bide bahçe var evlendim yine aynı insan uzaklaşmak sakinleşmek istiyor

@dimple81 kuzu ne yazmistin okuyamadim ben msj icicemi girdi silindimi acaba

Kefkende evler arsalar cok pahali..
Karasu daha uygun ama orayida ben sevmedim.
Ama suan oraya bile raziyim

Aldim sampuani dun 23.90di
16.90 a geldi.
Baska alinacaklarda vardi zaten.
Karasuda uygun apartlar vardı iki sene önce gittik canım biz ama deniz soguktumevsime göre ve dalgaliydi son gün hiç giremedik yasak oldu bogulan vs çok oluyor merkezine indik her gece nerdeyse yeme içme çok pahalı dehildi ve güzeldi

Selamm.
Kız hic havasında diil kendini sallatiyor bana uyumicak keyif yapiyo
Sallanma durunca tepiyo.
Yeni yeni modalar🤦‍♀️
Peynirli yumurta yedi pekmezi sulandirip icirdim.
2gundur kabız
Hergun seftali yiyor corbasini iciyor.
Her kaka yaptiginda ust bas degistigimiz cocuk kabiz oldu.
Anlamadim bisi.
Kayisi kaynaticam suyunu icircem posasinida ezip yedircem bakim yerse.
Z.Yag da verdim 1 kasik.

Yemek yok günü yine.
Sebzeli tavuk vericem firina bagetler vardi.
Nohutlu pilav yaparim.
Kofte de verim az firina kız yer.

1 seftaliyi yedi neredeyse aksam uzerine su falanda icirdim.
Nasil hala kabiz anlamadim.

Bugdayim var buzlukda haslanmis(cok iyi oluyor 2 kasik bugday cikariyorum hemen bir terbiye yapiyorum kurtarici corba) terbiye yapip corba yaparim kiza.

Makineler calisiyor nevresim degistim.
Evde 13.kasik yok.
Eskileri atmistim. Tkm cikarmistim gunluge.
Ama 1 tkm daha alicam galiba.
Ust kata ztn alinacak mecbur.
Indirim bakim emsanlar cok uçmuş 😑
Ama kalitesi tartisilmaz tabi.
Nehir bakicam fiyatlarina falan.
Şeftali kabiz yapar onun etkisidir

Selam kızlar
Dun o kadar yoğun geçti ki.. Sabah 6 da evden çıkıp gece 1 de eve girdim. Onun haricinde yarım saat uğrayıp çocukları yedirdim.
Şehir dışındaki bir evimin satışını yaptım, çocukların okullar çıkışına yetiştim. Benzin, yemek, aidat borcu, kiraya verdiğim evin abonelik işlemleri vs 2000 tl harcadım.
evden gelen parayla mevcut kredimi kapattım. Kızın İngilizce kitapları ve oğlanın kreş kirtasiyr parasını ödedim 1750 de oraya verdim.
Akşamında da arkadaşımın bekarlığa veda gecesi için eğlence mekanına gittim. 300 tl de bu eğlence ve yemek için verdim. 20 tl de fon çektirdim. Eve geldim saat 1 di. Cocuklari eşim uyutmuştu.
Bu sabah da geç kaldık okula. Okul saati e yakın kalktık acele hazırlayıp götürdük çocukları neyse ki ders başlamadan yetiştik.
Oğlum da alışıyor kreşe. Uyuyor orada ama karnı aç uyuyor ve o yüzden de çabuk kalkıyor
Yemek yemiyor okulda 3 günde sadece 1 ogun ikindide yemiş.
Bugün küçüğü psikoloğa götürdük 450 tl de ona verdik. Artık market internet alışverişlerini saymıyorum bile.
Bugün 500 tl lik altın ve gümüş aldım çocukların hesabından. Az azda olsa onlar için kenara atmaya çalışıyorum böylece.

selam kizceler tatil bitiyor yarin .cok yoruldum ya babyloading87 babyloading87 alya nasil oldu kuzu
nazenin9320 nazenin9320 abla valla modern tibbi reddetmedigimiz surece sogan sarimsaga hic karsi degilim :KK200:
ama bu bagisiklik guclendirici seyleri hic sevmiyorum.bagisikliga dokunmamak dogal dengeli beslenmek yeterli diye dusunuyorum
Slm cnm valla iyi gibi ama pazartesi kontrole gideceğiz orda belli olacak🙏🏻

Selam kızlar
Dun o kadar yoğun geçti ki.. Sabah 6 da evden çıkıp gece 1 de eve girdim. Onun haricinde yarım saat uğrayıp çocukları yedirdim.
Şehir dışındaki bir evimin satışını yaptım, çocukların okullar çıkışına yetiştim. Benzin, yemek, aidat borcu, kiraya verdiğim evin abonelik işlemleri vs 2000 tl harcadım.
evden gelen parayla mevcut kredimi kapattım. Kızın İngilizce kitapları ve oğlanın kreş kirtasiyr parasını ödedim 1750 de oraya verdim.
Akşamında da arkadaşımın bekarlığa veda gecesi için eğlence mekanına gittim. 300 tl de bu eğlence ve yemek için verdim. 20 tl de fon çektirdim. Eve geldim saat 1 di. Cocuklari eşim uyutmuştu.
Bu sabah da geç kaldık okula. Okul saati e yakın kalktık acele hazırlayıp götürdük çocukları neyse ki ders başlamadan yetiştik.
Oğlum da alışıyor kreşe. Uyuyor orada ama karnı aç uyuyor ve o yüzden de çabuk kalkıyor
Bugün küçüğü psikoloğa götürdük 450 tl de ona verdik. Artık market internet alışverişlerini saymıyorum bile.
Bugün 500 tl lik altın ve gümüş aldım çocukların hesabından. Az azda olsa onlar için kenara atmaya çalışıyorum böylece.
Bereketli olsun🙏🏻

Slm bacımlar
Gün nasıl bitiyor anlamıyorm cünkü paso etkinlikteyiz bayılazaaam😅
Kardesim aksmüstü sanaldan 3 torba göndermis kıza saolsun
O da gönderme dedikce yolluyır🙈
Parmak boyalar,kuru sulu boyalar resim defterleri
Bide biz daha bilmiyorz ama polly pocket diye bebeklerden 2-3 tane,onların hayvanlrı falan ne bulduysa atmıs sepete
Ben de regli oldım dedim sabah,cnm tatlı itiyo dedim
2 tane en büyük boy nutella kavanozu,ve o nutellalı grsinilerden yollamıs bana kutularca🤦🏻‍♀️😆
Kesesine bereket ne diyim kızım yollama dedikce yolluyor🙈
Tabi bütünnnn boyaları actık
Parmak boya temizledim heryerlerden🤦🏻‍♀️
Sonra sulu boya
Bebeklere kadr boyadı Alya
Yemegim vardı Allahtan
22.30 gibi bayılmısım zaten.

Gunaydin canlar
Dun yogurt çorbasınıdan zorlada olsa yedirdim biraz , ben boyle💃💃💃🤣🤣🤣
Mama sandalyesinde oturuyoken cami da sildim , yerini sildim. Akşam mutfaktaki L koltuğu silip cami açayım kurusun diye düşündüm kiz bırakmadı babası da maç derdinde zaten yapamadım bugün yapcam inş dolaplarida silersem tamam olxak mutfak .

Günaydınlar
7 de actık kresi
O boyarken ben patates attım ocaga,patatesli yumurta yaptm.
Camasır katladım astım.
Kendime nutellalı kek yaptm🙈
Cünkü o nutellalar ortada kalmasındı
Taze fasulye attım ocaga
Bugun bi markete gitmek zorundayız artk
Alya da daha iyi azcık oksijen alsın.
Kızı uyutuyorm kahve iccem uyursa.
Vileda flaan atılcak
Valla müsteriler bilmedikleri icin evdeyim,beni arıyor.
O bile kendimi iste gibi hissttiriyor mutlu oluyırum🙈
Ben calısma insanıyım ya ev basıyor bana😣

Selam kızlar
Bereketli olsun canım yavrun içinde şifa versin rabbim inşallah faydalı olur psikolog

Günaydın kizlar 🥰
Esimin dün alacağı vardı müşteriden birazını yollamış para yollamış para bitmişti valla bu ara nasıl geliyor nasıl bitiyor anlamadım 🤦alınacaklar var liste yaptım akşama balık diyorduk oglus et ddi et alcam kavururum fileye ugrayacagiz bugün beslenmede börek var oranın fırının kini seviyor oglus istedi bu seferlik ordan alacağım etide ordan alırım gelirim oğlanı bırakıp a101 e çıkcam bakalım ne tutcak🤣

Toz aldım ortalık çektim çamaşır açtım bir makine astım bir makinede oglusu bırakayım gelince renkli acicam yarın kuşların kafesi fln temizlerim birde taksitciye çıkmam lazım taksit bı kaç şey daha yapilcak yukarda

KIzı uyuttum foxda caglanın programında doc dr var,süt kesinlikle ihtiyacımız değil,peynir keyif icin yemeniz lazım diyor.(15 kilo sütten 1 kg peynir cıkıyor,o kadr yaga vücutun ihtiyacı yok diyor)
Peynir benim ince noktam😣
Tavuk zaten yemiyorz ama hayvansal gıdaları bırakacagız diyor🥴
Ben kıza sütü nasıl bıraktıracagım ya devam sütüyle yasıyor 3 gündür resmen🤷🏻‍♀️

Selamlar kızlar cumamız mübarek olsun. Misafirim var akşama şehir dışından gelicekler sabah ilkönce yemeklerimi yaptım nohut ve güveç pilavı nasılsa akşam da yapsam olur. Evi elektrikliye tuttum topladım bulaşık makinesini hazırladım birazdan çalıştırırım çamaşır makinesini hazırladım onuda çalıştırırım. Bir duş aldım size geldim hala çok sıcak hep diyoruz yagmur sıcağı diye ama bir türlü yağmıyor. Haftaya camları silerim genel temizliği hemen hemen hergün yapmaya çalışıyorum kızlarım kızıyor biraz otur diyorlar ama yapamıyorum hep birşeylerle meşgul olmak istiyorum sonra da akşam olunca erkenden uyuyorum. Bir çift yazlık ayakkabımı attım böyle böyle attıklarımda oluyor inanın seviniyorum ev doldu. cikolatasoslukek cikolatasoslukek geçmiş olsun paşanıza bereketli olsun evinizi satmışsınız.

X