Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar mercimek pisti spagetti pişirdim esim 8 e doğru gelcekmis biz yeriz birazdan su aldık dışarı çıkmadık canım istemedi yarın çıkarım eksikleri alırız su aldım iki tane alıyoruz çabuk bitiyor 20 verdim kuşların kafesi temizleyip yıkadım süpürgeyi bosalttim yıkadım torbasını bir baş ağrısı var gecmesse bir ilaç icerim

Merhaba kızlar taaa geri sayfalardan anca geldim maşallah

doktordan geldim doguma 1.5 ay kala 7 aydır çıkmayan tansiyonum çıkmaya başlamış gizli tansiyon olablir deyip coraspirin verdi
Bide bana stres yapma diyo doktor
Ay ben yapmayımda kimler yapsın stres
Başımda kaynana gibi kocam var Sürekli ne yediğmi rapor ediyorum ..
Bir boğa burcu olarak yemeden kesildim resmen zorla yiyorum adamda kızıyo haliyle

Selamm babyler,
Maşallah muhabbetin dibine vurmuşsunuz.
Ben kahvaltı sonrası biraz mıhabbet kahve falan. Teyze gidecekti. Ne bu acele dedim. Ben zaten senin için geldim eloş, annenle baban için gelmedim diyor. bayramda bir gelemediniz dedi. Bayağı takmış o konuyu. Anneme gittik diye.
Neyse oturduk, saat 3 ü geçiyordu avm ye gittim.pazar günü arkadaşın oğlunun doğum günü var, hediye alacaktım. Mecbur gittim. Ela da kaç saat tv izledi. Rahatsız oldum da teyze şımartıyor izlesin ne olacak diyor.hergün bu kadar izletsem ooo hiç bir işim yarım kalmaz.
Avm de h&m ye baktım. Bu defa kampanya pek göremedim. Oradan kotona geçtim. Yaz ürünlerinde % 50 indirim vardı. Bir tişört bir pantolon aldım 50 tl tuttu. Erkek çocuğuna hediye almak da ne zormuş. Kız çocuğuna herşey olıyor hediye
Elaya da aldım yazlık şort tişört seneye giyer. Az büyük aldım. Ama şortlar 25-36 aylık Toto yok benim kızda, bacaklar kürdan. üst kotonun biraz küçük kalıp. Büyük aldım onu. Seneye de giysin diye. Toplam 151 tl tuttu. Lcw ye de bir göz atayım dedim. Mavibeyaz şortun üzerine beyaz tişört aradım. İki tişört aldım 35 tl ödedim. Sonra teyzeyi aradım hala bitmedimi işin deyip duruyor iki rahat gezeyim dedim çocuksuZ. Avm yi turlamadım ya. Markete de uğrmıştım. Carrwfourdn üzüm armut soğan aldım 20 tl.
Eve geldim. Eşim hamburger söyleyin demişti o yine cenaze evine gidecek.
Hamburger söyledim. Misafirini hamburgerle doyuran gelin
Trendyol cüzdanımdan. 19 tl indirim yaptı.
Yemekten sonra teyze kızı parka götürdü. Ben mutfağı topladım.

Selamlarr, ne zamandir yazamiyorum. Oku oku ancak geldim aayfanin sonuna masallah sohbetiniz koyu. Ozlemisim valla ☺
2 cocuk birde ise baslayinca firsat bulamiyorum hicbirseye.
Sabahin korunde ise git aksam gel buyugu kresten kucugu babanneden al yemek hazirla karinlarini doyur derken saat oliyor 8. Dus alip uatiyoruz valla hicbirsey yapamiyoruz aksamlari.

Khalesinil Agzinizin tadi bozulmasin,umarim hep boyle devam eder. Cogumuz kocileri gomuyoruz valla burda,kotu ornek olmayalim size
yedirenk79 ahh senin ufakligin o bilmis sozleri bitiriyor benii, cok sanlisin ve cok sansli bir cocuk❤

tr_lelli iyi gezmelerr, arabayi sattik yoksa bende cok gitmek istiyordum oralara..

Canımsın Bugün teyze de diyor saniye susmadı gün boyunca insanın çenesi yorulmazmı
Dün de bir kadın dedi, spora çok yatkın vücutu jimlastiğe gönderin. Duyar duymaz başladı biliyormusun ben baleye ve dramaya gittim. Balede bunu yapıyorduk şunu yapıyorduk. Gösteriyor ne yaptığını.
Ben yüzme kursuna gideceğim yüzme öğreneceğim kollukları takmayacağım, okula gideceğim biraz oyun oynayacağım biraz ders yapacağım okulda. Kadın sorduğuna pişman olmuştur
Bugün eşim cenaze evine gidince de sormuşlar nerde o bıcır bıcır kızın niye getirmedin diye.

Vadeliyi boşverin bence. Uzun sürelik yatırımsa altın alın yükselecek deniliyor ama bilmiyorum

Meze hazırlamaya da yemeye de bayılırım, beni de ekle misafir listene kaçırılmaz lezzetler

allahm cok tatlii. Benim oglum cekingen duruyor yabanci ile hic konusmazz. Bakalim kizim nasil olcak

Analik mesaisi hic bitmez...
Bebegi emzirmek icin kalktim emzirdim yatrdim, oglum bezi yeni birakti baktim altina kacirmis. Ustunu degistim aldim geldim bizim yataga. Sabah nevresimlerini degisirim, iyiki alez diye birsey varr yataga gecmemiss.

Bi gelemedim Selamin aleyküm a dostlar.
Resmen firsat bulamadim
Bebeli tatil tatli yorucu
Fena iyi geldi havasi yetti gozunu sevdigimin karadenizi.
Cogi zaman şarjım bitmis olsada keyifliydi.

Kışın da gelicez bak buraya diye döndük evimize.
Oranin bembeyaz halinide aşırı merak ediyorum.
Yatakdan sonsuz yesile uyanmak ve uyumak
Yedigollerin yolu bozuk diye gezmedik ve bebeyle 7 tane göl gezmek bu sene degil no no hazir diilim diye caydim.
Golcuk golunu 2 defa gezmistim bilinmemis golleri bulduk.
Cok gzl yollardan gectik.
Abant golune cok yakindik ztn orayi gezdik.
Hayrettin tokadi hz. Turbesini gezdik.
Bugunde ormanya ve yuvacik barj yapip nokta koyduk.
Kışın bir kış tatili alırım o vakit

Aksam nasil soguktu nasil gzl ozlemisim be somine falan yaktircaktik bir ara baya serindi.

Harcamali bi 4 gun oldu.
Evde eksikler var
Balkon falan batık.
Valizi henuz acmadim, gün aymasa mi ki yaw.

Gelirken köy peyniri, ekmek, kiza karadut özü, turbede ki saticilardam bi şal aldim.
Evham yapip goturdugum esyalari iyiki goturmusum dedim.
Cocuga 1 valiz gidiyor valla yikamayla uğraşmım diyorsan.
Kirlettide kitletti.
Bi de arabada uzun kollu şal falan biraktim oteldekini surekli tasimadim getir gotur iyi oldu.
Kiza corba, pure, sut vs almistim yanima odada isittim yedirdim aksam.
Cok eglendi ya ne anliyosa suncagiz.
Nasil evde tutariz artik bu hafta bilemedim.
Bungalovlarin cogu balayi çiftiydi bebeli bi bizdik her masadan biri Alyaya el salliyo uzaktan seviyo falan
Esime diyorum insanlari cocuk yapmakdan soğutmus olabiliriz.
Ye kizim, giy kizim, aglama kizim, bi esim aliyo bi ben.
Disarida Yedirmekde biraz zorlandım surekli aaa aaa parmagiyla kedi kopek kus tavuk gosteriyor ilgisi dagildi cocugumun.
Yanimda tasidim hallettim artik bir sekilde yemek mevzusunu.
Ben en zorlayan yemekti cunku.
Buyuk cocuk olsa alirsin eline durum ya da koyarsin onune yer.
Surekli sulu yemek corba aradim masallah her yerde de izgara izgara benim bile icim bayildi et et.
Esime diyorum ben artik vejeteryan oldum öö geldi izgaradan.
Sulu yemek bulmak ne zormus.
Allahdan evden corba, yogurt, seftalili irmikli pure falan yapip kavanozlayip goturmustum.
Karperle ekmegi cok seviyor onlardanda atmistim çantama.
Muz falanda aldik.

Esimde diyo en cok alyaya yaradi benim izin.
Valla oyle oldu yoruldu baya aksamlari resmen cocuk bayildi bi yatti 10 da sabaha kadar deliksiz emziksiz uyudu.

Alisveris yapilcak fasulye falan alicam pisircek bisi yok evde.
Kahvaltilikda az vardi onada takviye lazim.

Rozam azitti surekli disarida olunca onjn icinde tedaviye baslicam. (direk gunes rozami tetikliyor malesef cildim kizariyor hemen) ne yazikki alyanin cildi cok hassas o da hemen kizardi guneste.
Onada seneye gunes kremi almam gerekiyor.

Doktor randevum var bugun bir ihtimal lazer ve mezoterapi tedavisi uygulanacak sanirim.
Kac seans surercek bakalim pahali islemler.
Allah saglik versin napalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…