Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar Cumamız Mübarek olsun. Misafir yarın akşam müsaitmiş düğünleri varmış ben de olur dedim benim bir proğramım yok çünkü. Kızlarla mezelere karar kıldık bu akşam alışverişe çıkıcaz. Tavuk-köfte-sucuk mangal olucak. Bakla fava, kaşık salatası, sigara böreği, kabak tarator, kuru cacık, pirinç pilavı içecekler, kavun-karpuz, üzüm,armut, anjelika erik, incir evde ne varsa artık meyve olarak koyarım. Bize eşim semaver çay demler çerez çıkarırım en son da sade kahve ve çikolata ile geceyi bitiririm.
Sabahdan beri ayaktayım, kızlar uyurken mercimekli köfte yaptım karışık kızartma yaptım yogurtla yerler diye dünden az az yemekler de var yeter marul yıkadım kahvaltıda mercimekli köfteden yediler. Evi süpürdüm, buzdolabını düzenledim maden sodası kalmamış kilerden eksikleri çıkardım dolaba koydum bizde kola içen yok ama yarın akşam gelicek olan misafir için dolaba kola da koydum.
Maşallah abla ellerine sağlık daha ne olsun ben onları yapsam bı hafta yemek yepmam gider gelir yerim mangalsa istemez 😍😍konum at abla alıp geliyorum ekibi

Amin inşallah :dua:
Bu süreçte gerçekten çok efor sarf edilip çok emek veriliyor. Çoğu zaman kendi yapacaklarımızdan vazgeçip tüm kafamızı Yeni evimize ve yeni geleceğimize yoruyoruz. Umarım herkesin yuvası mutlu huzurlu olur. Hiç kolay bir süreç değil yani..

Bende burada işte daha tasarruflu nasıl olunur evde neler yapmak lazım sizleri örnek alarak bi şeyler yapmaya çalışıyorum.
Mesaketli işler canım çok mutlu ol inşallah herşey pahalı kardeşimin arladasi evleniyor kredi çekmiş herşey ateş pahası abla diyor öyle valla

Mesaketli işler canım çok mutlu ol inşallah herşey pahalı kardeşimin arladasi evleniyor kredi çekmiş herşey ateş pahası abla diyor öyle valla
Hiç sorma o konuya girsem burdan köye yol olur.. yaptığımız herşeyi bırak 2 kez düşünmeyi 3 5 kez düşünüp de yapıyoruz resmen..

Cilve naz neydi unuttuk seneler olmuş 12 senelik evli kadın konuştu 🤣🤣cilve naz yapınca adam direk şöyle kesin bişe istiyceksin diyor🤣🤣
Ben zaten normalde de kalastım cocuktan sonra hepten bıraktım o isleri:KK70:
Adama askım falan diyiince hayırdır insallah diyo:KK70:
Ki onu da agzımdan kacırıyorum arada:KK70:

Hayırlı cumalar olsun kızlar bu arada ortalık topladım çamaşır aç bulasik topla yaptım yeşil çay içtim saolsun oğlum dondurma getirmis gelsin kaloriler🤣🤣 coştum dünden beri iyiki 2 kilo verdim he neyse oynadım o kadar vermisimdir biraz yeşil mercimek pişiyor yanına makarna yoğurt yeter esim geç yiyorsa yemek istemiyor gelirse sever oda yer yarına balık düşünüyorum yapıyım alıp

Valla şuan yeşil mercimek yapıyorum ablanın menüyü görünce anam ddim bak analar neler doguruyor ddim🤣🤣

Maşallah abla ellerine sağlık daha ne olsun ben onları yapsam bı hafta yemek yepmam gider gelir yerim mangalsa istemez 😍😍konum at abla alıp geliyorum ekibi
Gel canım gel her zaman beklerim konum atarım ben size daha güzelini hazırlarım. Çok mutlu olurum kızlar buyrun beklerim.

X