Küçük Düşün Büyük Olsun!

Maşallah iyi iş yapmışsın canim annenede yardım etmişsin dip köşe bitmiş çocukları biri oyalarsa çok kolay geliyor banada eşimle yolluyorun artık bende bakıyor iş çok alıp kaçıyor

Sana bolca sabır diliyorum canım sabır işi wc eğitimi bitti dediğinde bile kacirabiliryor yazın daha kolay oluyor ama kolay gelsin

Ay çok geçmiş olsun abla bayram öncesi kötü olmuş üst üste gelmiş rabbim beteri den korusun Allah tan evdeymissin kanalizasyon konusunda inşallah çözülür hemen

Bizdede annem var bizde esim genelde evde erken akşam yemeği yiyoruz misal 5 6 gibi annem bı kahvaltı ediyor 10 da oturup 12 ye kadar kahvaltı edebilir bıraksan çay içer atistirir saat olur 4 5 e ne yapalım yemeğe der biz acıkmış oluyoruz oğlana biseler yediriyorum yapana kadar mecbur o yapmasa ben kalkıp yapıyorum biseler

Cocuklara bende yapıorm da ,anne evi de olsa kalkıp yapamıyorm bisey kendimize ya.
Koci benim benden daha rahat

Kız baby ben de okuyorum akşam 19:00 sabah 9 sandım. Şaşırmıştım Alyaya nasıl o kadar uyudu diye.
Annen temizliğe daha çok önem veriyor :))

Ben çiş konusunda bir ay zorlanmıştım. Az kaka kilot yıkamadım sonra da tabi tek tük çiş kaçırma oldu.
virüse sanırım aşıda fayda etmiyor. İki doz aşıyı olup covit olan biliyorum

Kız baby ben de okuyorum akşam 19:00 sabah 9 sandım. Şaşırmıştım Alyaya nasıl o kadar uyudu diye.
Annen temizliğe daha çok önem veriyor :))
Gündüz uyumadıgı icin aksam 19.00 de yattı ,sabah 9 da kalktı evet.
Devam sütüne kaldırdım sadece ben 2 kere ,onları da icince geri uyudu hemen.
Annem yemek yapmak istemiyor artık
Bayrama bisey yaptın mı diyorm
Kime yapayım zaten yoksunuz ikiniz de diyo:)
1.günü ordayız yani.
Et kavurur bütün bayram artk

Cocuklara bende yapıorm da ,anne evi de olsa kalkıp yapamıyorm bisey kendimize ya.
Koci benim benden daha rahat
Ne olcak yap kız annenin evi. Yabancı drğilki. İki parça birşey çıkar ye. Ben de iki öğün yiyorum annemler üç öğün yiyor. Kahvaltı biriyor iki üç saat sonra hooo öğlene ne yesek oluyor. Kilo alıyorum oraya gidince

Hee doğruymuş süper maşallah iyi uyumuş. Ela da 19:00 da uyudu sabah 7 de uyandı. 4-5 gibi kalkar diye bekliyordum.
Benim annemde de kurbanda sürekli et kavuruluyor. Bazen eve gelip etten bıktık diyoruz

Dedem vefat etti
Dun defnettik.
Cok sessiz sakin kimseye karismayan yemek vermesen istemeyen biriydi.
Allah mekanini cennet eylesin.

Ev kalabalik olunca kizi iceri sokmadik esim dışarıda oyaladi. Ama sevmek istediler gormek istediler uzun suredir gormedigim insanlari gordum.

Vakalar artmis.
Dün cok fazla insanla icice olduk mecbur, kendimide iyi hissetmiyorum.
Halsizim aksam bogazim kuruyup durdu
Burnum tıkandı.

Ömür bukadar iste.
Sabah kalk oglen vefat et.
Cekmecesini actim hirdavat falan severdi meragi vardi herseyi tamir ederdi.
Penseleri, vidalari
Saatleri severdi bozukda olsa saklardi.
Saatleri duruyo cekmecesinde.
Kiyafetleri dolabinda.
Son içtiği sigara izmariti kultablasinda.

Cocuklugumdu benim dedem.
Her kapinin onunden gecen onu bahcede otururken gorurdu.
Hep bahcede otururdu.
Artik bahceside bos kaldi.
Bir gecmis daha boylece son buldu..

Başın sağ olsın canım, mekanı cennet olsun.

Basınız saolsun cnm.
Mekanı cennet olsun insalalh

Esimle gerginim uzerine.
Hic hesapda yokken köye gidicem diye tutturdu.
Ablasi burda ya mazotunu falan koyalim köye gidelim diyorlarmis.
Bahanede dedem vefat etti ya annesinide esim geçen seneden beri gormuyor ablasida 2 senedir gormuyor bir daha goremezsek diyeymis.
4 gunluk gidip gelelim diye dil dokuyor bana.
Kızla napicam ben dedim.

Soyle gelip ortalik bulandiriyorlar nefret geldi.
Esiminde aklini celiyorlar.
Adamda gidim gidim tutturuyor.

Gitme diye tartissam annesi ölürse daha susmaz.
Senin yüzünden olur hemen.

Artik tartiscak halimde yok herkesden herseyden fazlaca sıkıldım.

Başınsağolsun canım mekanı cennet olsun

Ay töbe Yarabbim ölesi mi tutmus anasının ne alaka yani
Bir de su dönemde senin yanında dursun bi zahmet.
Kızı falan oyalasın,acın var senin yani.

Ben çiş konusunda bir ay zorlanmıştım. Az kaka kilot yıkamadım sonra da tabi tek tük çiş kaçırma oldu.
virüse sanırım aşıda fayda etmiyor. İki doz aşıyı olup covit olan biliyorum
Ben bayramda 1 haftada alisir diyorfum ama hic oyle degilmis vala..
Basin sagolsun canim..
Off bu erkekler. Bu topigin adini neden bu erkekler boyle felan diye degistirsekmi napskk..
Cok israr ederse o gitsin sen annenle takilirsin,yardimci olur artik yanyanasiniz bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…