Küçük Düşün Büyük Olsun!

Senin eşin fazla iyi niyetli canım iş yerinin arabasını emanet olan şeyi nasilveriyo ki sonra dicek geri istiyorlar sizin giden araba gelmiycemmillet ne açık gözlü

Kpderinle seni niye bu diyaloglara sokuyor esin ya
8 senelik evliyim kpderimle hic sorunum olmadı,nasılsın iyi misin den ileri gitmez muhabbetmiz ama bisey olsa kociye kendi söylenir.
Kp ben konudmadım cnm işyerinde gelmiş kp söylemiş bana anlattı kocam
Bende eşime bağırıp çağırdım
Ne hakla istiyo işyerindeki arabayı kullanıp biizm arabayı götürmeye kalkıyo dedim kocama kendin zorla alıp götürmeye kalkıyo dedim
İnş almaz yoksa küçük kıyamet kopcak
Senin eşin fazla iyi niyetli canım iş yerinin arabasını emanet olan şeyi nasilveriyo ki sonra dicek geri istiyorlar sizin giden araba gelmiycemmillet ne açık gözlü
Adam uyanık alacak bizim arabayu
Kullandığı işyerinin arabayı bize kakalıyacak aklı sıra yok yani
Ben verdirmem

Küçücük çocukla bu kadın nasıl hazırlıycak diyen yok hazır al gel deseydin bacım kendi yapmaz etraf çağırır bu adamları ne yapmak lazım artık düşünemiyorum

Afiyet olsun canım. Tenekede tavuğu babam yapar. Çok güzel olıyor gerçekten. Gelen misafirlerde beğeniyor

Ay bu sıcakta yemek zor birde küçük çocuğun var şöyle canım çaya gelsinler

Ya böyle arada düşüncesizlikleri insanı deli ediyor. Allah sabır versin de masa sığmayan evd ne akılla çağırıyor yemeğe. Bir de sen bebeli kadınsın.

Bugün baktım fiyatlar uçuşa geçmiş. 2000-3000 fark var. Bir ay bile olmadan bu artışlar olmuş. Biz istediğimiz otelden vazgeçtik ama seneye Allah izin verir de bir aksilik olmazsa erken rezervasyon yaptıracağız o otele.

Kızlar iyi geceler,
Eşim gelince avm ye gittik.Kıza ayakkabı baktık, ayakkabı da beğenmiyor benim koca sandaletlere bulmadığı bahane yok. Niye bu derinin astarı yokmuş. Ayakkabıcı olunca herbişiye bahane çok. Sonra kızı tramboline bindirdi söz vermişti. Daha sonra da onlar makaron almışlar. Arabaya geçmişler. Ben de gezdim biraz. Kıza şort askılı tişörtler aldım h&m den. Bayramlık almadım. Çünkü yeni ablam elbise almıştı onu giydiririm. Ben de etek bluz vs almıştım. Onlardan giydiririm. Zaten hiç giymedi yedi.
Bayramda biryere gitmeyeceğiz galiba galiba diyorum çünkü 10 defa karar değiştiriyor. Babasının yanına assos a gidecektik vazgeçti. Senin için sıkıntı olur yemek yap kahvaltı hazırla topla vs diyor. Gerek yok dedi. Teyzeyle dayıya da diyecekmiş ikinci günü yedirenk in annesine gideceğiz. Çünkü burada kalınca başlıyırlar hadi bizi şu akrabaya götür buna götür. Bayram durumumuz böyle şimdilik.
Bayram temizliği de yapamadım hastalıktan. Eşim de diyor kadını çağır. Boşver hesap yapma. Ben de camlar için falan çağırırım sonra dedim. Perde açık olunca camlar çok pis görünüyor.

Ben de hiç yapmadım. Düşündüm de enteresan geldi. Niye yapmamışız yaaav
Bu aralar akşam sadece çorba ya da tek çeşit yapıp yiyorum. Eşim zaten yemiyor sıcakta..Ela desen o da tek çeşit iki çeşit yapsam yiyen kim acaba dun istedigi yemegi yaptim. Bu defa israr etnedim ye diye. Koydum tabaga biraktim masaya. Bana diyor hiiimm hangisini yesem acaba kafam karisti anne ayy dedim o kadar çeşit varki şaşırman normal :)
Bugün de odasını saniyede dağıtmış yatarken topluyordum. Çok beğendin değilmi anne çok beğendin odamı diyor. Dil pabuç gibi.

Valla bizde de yanıyor ev klima da yok
Herseye sıra geldi bi ona gelmedi diyorm
Vantilatör var o biraz estiriyo,onunda önüne geciyo duruyo Alya kapatıyorm

Hee ben sana söyledi sandım pardon
Ay cidden ya milletin arabasını pazarlık konusu yapmak ne
Catladı adam oglu araba aldı diye

Ahahah yerim ya he evladım cok begendim diyeydin
Bizimki de kendini 5 yasında sanıyor bi laflar sasıp kalıyorz
Görümcemin oglan icin yamaraz anne o yamaraz(yaramaz diyecek)diyo
Evrt Alya sen cok uslusun cünkü diyorm ne diyim

Aynen bacım bana dese
Dün akşam görüntülü aradı benimki
İşte diyo benim arabayı diyo kp bi damat bi sen istiyoruz diyo len elin malını napalım işyerinde ait
Benimkide dedi ki ben istemiyorum baba
Kendin bin benim arabam var benimki iyi
Diyo bende napcan elin malını dedim

Konusurken
Benim arabam bana yeter filan dedi
Anlatı citl
Kavga et ek en azından oda arabayı almaya niyetlenemez
Sanki eşim onun aldığı arabayı istiyormuş havası yaratıyo
Daha alalı 1 ay oldu dedim
Hevesle binmek istiyo tabi fırsat olursa dedim kestiler sesi

Bizim kp milletin arabasını alıp gelir pek sever
İçklide kullanuyo başımıza iş açacak yeminle
Bizimde işyerinde daha 35 bin borç varmış
Arabayı aldık para ortak vermişti
Benimkine dün dedim
Para varmı diye yokladı heray bi çeyrek alsak hani dedim
Ne çeyreği 35 bin borç var ortaga arabayı neyle aldık dedi
Biliyorum borç da ne kadar maksatım onu deşmek
İyi bakalım dedim
Gelen paradan hiç vermedi dedi
Borçta 35bin dedi baya para almışız dedi
Öncwden gelen paralarını araba alsın diye bize verdi adam vermesin hep borç biter bu sıkışmazsa sağa sola vermeye çalışır

Bunu iptal edip gideceğiniz yere randevu alabilirsiniz, bizim arkadaş öyle yaptı gititği.ilçede oldu aşı
Yada 28 gün daha önceden doluyorsa öne alın, gün dolduğu an her yerde hemen aşı yapıyorlar randevusuz bile yapıyorlar

İptal butonu cıkıyordu simdi cıkmıyor
Koci de ol öyle gidelim,riske atmamıs olursun dedi.
Rez.tarihini değistircez artık bungolavun.

Borç olması bı yandan iyi sizin için çok bulup savurmaz canım sende çırpınıyorsun araba olsun diye insan sevinir oğlu araba aldı diye bunlar tuhaflar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…