Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kuzu dolap koltuk vs alanlar iyiydi.
Geldiler tasincamiz gun araclarla tık tık aldilar gittiler.
Hic ugrastirmadilar
Ciddi alıcılar ugrastirmiyor ama alasi olmayanlar mırın kırın ediyor iste

Köfte uğraştırıyor.
En usendiklerimden
Hazir yapıp dolaba koyunca iyi oluyor.
Kurbanda koyucam birazcik kiza falan tazecik yesin
Yoguramıyorm valla uzun zmandır.
Pismemis köfte söylüyorz ya ondn cıkarıyor salınınca biraz sekil veriyıorm minik minik.
Kurbandan beklediğim tek sey var ciğer sarması
Anam yapıyor onu.
Bayılırumm.:)

Yoguramıyorm valla uzun zmandır.
Pismemis köfte söylüyorz ya ondn cıkarıyor salınınca biraz sekil veriyıorm minik minik.
Kurbandan beklediğim tek sey var ciğer sarması
Anam yapıyor onu.
Bayılırumm.:)
Ciger bende seviyorum sarmasini hic yemedim dolma gibimi oluyor?

Ben de hepsiburada da ve trendyolda yaşadım eksik ürün sorunu müşteri hizmetlerini aradım. Paramı iade ettiler. Gelen Ürünleri de Geri almadılar. Sen nereye şikayet ettin canım.
Şikayetvar diye siteye ettim, ettim ne oldu kimse aramadı valla fazla pişkinler canım sıkıldı arasalar da eksiklerimi söylesem diyorum. Arayan soran yok.

Kuzu dolap koltuk vs alanlar iyiydi.
Geldiler tasincamiz gun araclarla tık tık aldilar gittiler.
Hic ugrastirmadilar
Ciddi alıcılar ugrastirmiyor ama alasi olmayanlar mırın kırın ediyor iste
Ya ne bilim nakliyeyiyde bizden isterler bide gelip haklı olarak bakmak isteyecekler sokma diycek esim bide onunla ugrasacagim ben sökümem bozarim fln diyor tasinsaydik bu sene toplatcaktim taşımacılara bu sene burdayiz artık gibi okuluda kayıt olduk

Kızlar selam,
Dün yazacaktım yazamadım.
ilaç içiyorum uyku yapıyor. Sızıyorum. Bu soğuk algınlığı ilaçları uyku ilacı gibi etki yapıyor bana.
DuşA kabin borusu ve klozet çeşmeleri için tamirci geldi onları halketti ben de. O gidince iki banyoyuda çamaşır suyuyla sildim. Rahat edemedim. Sonra da yemeğe giriştim. Kız sulu köfte istedi yaptım. Ben de boğazım için paça çorbası yaptım içtim. Eşim de paça yedi.
Geçen size anlattığım arkadaş da beni instagramdan komple silmiş. Bir sebep yok ortada. Ya da insan bir sorun varsa anlatır. Neyse yolu açık olsun daha da sorgulayamam neden yaptığını. Bence biraz fesatlıkta var gibi. Diğer arkadaşla daha sık görüşüuorız sanırım ona içlendi. Belki de kompleksi vardır hep ön planda olmak istiyordur. Daha da kafa yoramayacağım. Gidenin yolu açık olsun.
Bugün de arkadaş geldi. Biraz otırduk. Sonra bime gittik. 37 tl harcadım. Kıza abur cubur isteği bitmez markete gidince onları aldım. Maske aldım. Kahve pasta süsleme aparatı vardı onu aldım. Kavanoz kapaklarına bayıldım. Domates desenli onu aldım. Bir de kumaş sepet aldım. Birşeylere kullanılır. Deniz konseptli banyoma güzel olur. İçine havlu ya da başka şey koyabilirim.

Selam canlar
Elektrik açtım öğlen kapı silip toz aldım dışarı çıktık tediye girdik oglusa şapka gözlük aldık birde küçük oyuncak 90 verdik fileden yarım kg kıyma meyveli yoğurt 38 verdim para çektik akşam üzeri taksitciye giderim veririm taksiti yanıyor her yer geldik acikmisiz spagetti kabak dolması vardı kayınvalidem vermişti onuda işittim azda kıyma kavurdum üzerine döküp yedik spagettinin hesap yapıp biraz kenara koyabilirim umarım

Evet ya esim hep hesabinda 5-10 bin gibi bisi birakiyor.
Allah korusun hastalik olur hastanelik isimiz olur.
Dursun o orda diyor.
Bizde oda yok hacı
Olsun canım onlarda yatırım araba bile ne lüks şu zamanda ama ihtiyaç iste
Aynen öyle çok şükür alabildim
Ama etrafımdaki akbaba kayınpeder yeetiyo
Bu işyerinde araba aldı tek kapı iş için onu kullanıyo
EŞİME diyomuş ki senin araba geniş değiştirek
Bunu sen al dedim
İiyerinin arabasını kendi arabası gibi görüyo bende dedim elin emanet arabasını mı biz alcaz dedim delimisin sen dedim
Bağırdım çağırdı. Seni yürümesin diye aldık dedi sen baban gidecekse bitsin aldığı arabaya dedim
Yeminle dedim valizimi toplar giderim eve dedim
İyiki bi araba aldık
Eşyaronı ona göre alsın desin almasaymış dedim araba gitcek gelmeyecek
Sonrada arar işyerinde ver arabayı dedim açıkta kal aklını başına al benide kaybet en yeter artık dedim çok konustuk kusura bakmayın,,

Bizim kaynana aradı dün
Diyoki citl baklava yaptınmı
Ne baklavası dedimkoca dana kescen
Et yeriz dedim
Yapar dediydimde diyo yemezler
Gecensene bu baklava yapma davasına yaptım
İşyerinde gidiyoruz her akşam evimi bile süpüremiyorum drdim
Al kadayıf bayramın 1 gece gelirsem yada sabah yaparım dedim
Çok hazırcı

Gecen işyerini temizledik ordan yemege götürdü eşim
Akşam annemgile çay içmeye geldik
KV arıyo napıon oğlum aramadın bugün
Çok yoruldum temizlik yaptık
Kız kardeşinle dedi
Citl napıo
Benimkide dedi citl çok yoruluyor bu
Sıralar bugün bizde işyerini temizledik
Dedi kaynanam tmm dedi pat kapadı
Kerç yapar gibi aradı cevabı yiyince kapadı
Ohh dedim öğretsem yapmaz
İyi oldu
Biz yattıyos sanki. Eşşek gibi gece
12lere kadar çalışıyos
Biz zahmet evşde silsin
Gecen camlarını sildim gidince maksat
Bahane ben gidip silvrm
Nerr batmış evde yemek pişirmiyo
Bizdeydi kaç günlerdir dedim bende
Cevap yok benimkinde

Fasulyeyi pisiremedim.
Klimanin dibinden ayrilamiyorum
Pilav nugget karpuz neyim yesinler.
Kızda bugun iyi uyudu cok şükür.
Ona corba yapıp icirdim.
Sut falan bitti siparis versem iyiydi bakicim.
Al al bitmiyor arkadas ya
Ev bildigin karadelik
Gecen tam 90tl lik dondurma aldim.
Esim güldü kim yicek yea falan dedi.
1 kutu kaldi.
Oglan gunde kac tane yiyor sayamıyorum.
Kart kesilene kadar yok daha dedim.
Magnumdan asagisi kesmiyor pasami.

Aiyy bu adam cildirtcak beni.
Demis ki yemeğe mi gelirsiniz caya mi
Allahim desene caya gelin die yemek ne? Gelsin bogcam bir kasik suda haberi yok.
Sanki evde yer var.
Salona masa sigmiyor mutfak dot kadar.
Balkon gunes
Aiyy valla cildirtcak beni cocikle bana yemek yaptircak.

Evlenecek kizlar rica ediyorum copsuz uzum bulun.
Kimi kimsesi olmasin boyle cok kardesli falan fistik aman aman..
Isim gucum yok oturup yemek yapicam bi de
Ya sabır

Slmmlar
Kosturmalı bir gündü
Eve geldim Alya yine leyla uyumamıs
15/30 da onu uyuttum 17.30 da kaldırdm
Biseyler yedirdim markete cıktık 40tl;cavdar ekmeği,1 salkım domates,kücük su,Türk kahvesi,labne,kücük sprey kolonya
D&R a girdi Alya hn 50 tl 2 tane defter,4lü fosforlı kalem,2li büyük stickker
20 eur yigenlere vermeye aldım 10 ar veririm dedim
20 eur a da kendimize
Kendimize aldıgım icin Alyanın dogum gününe ne biriktirirsem (Agustos sonunda)sıcak yemek dagıtımı icin bagıs yapcm.
Kafamda Gamze özcelik in kurumu var
Orda fiyat yazmıyor ama baska sitelerde 40 tl yemek bası diyor.
1000 tl falan yaparım diye düsünüyorm
Alyaya dogumgünü yapmam bu sene.
Böyle bisey gönlümden gecti
Toplu yemek en az 100 kisi diyor bazı siteler ona gücüm yetmez 4-5 bin ama oldugu kadr.
1 cocugun karnı doysa kardır
Bütün ek gelirler g.dolaps satıslarıyla flan eur alacagım o yüzdn
Trendyoldan aldıgım bikiniyi iptal ettim iadesine ekleyim eur alcam
evden giycem 3 gün icin yeni bikiniye gerek yok.
Kısmalı bi ay beni bekliyor hayırlısı
Eve geldik kızı yıkadım uyuması yine bulur 21.30 u

Kpderinle seni niye bu diyaloglara sokuyor esin ya
8 senelik evliyim kpderimle hic sorunum olmadı,nasılsın iyi misin den ileri gitmez muhabbetmiz ama bisey olsa kociye kendi söylenir.

Havalar çok sıcak denize bile gidemiyorum pergoleden ötesi çok sıcak. Dün markete gittik eşimin maaşından kalanı çektik kuş kadar kaldı maaş. Kredi kartları, faturalar, arabanın vergisi çocuklara harçlıkları ayrıca bayram harçlıkları, arabanın yakıtı markete 482 tl baydık, çerezciye 67 tl markette sadece eşim için aldık bu günden itibaren yıllık izine ayrıldı alkol stoğu yaptık. Bir ay hayatta yetmez bitince al dedim yılda birkez tatil yapıyoruz dedim. Çocuklarımıda kısıtlamıyorum sadece yaz için geçerli bu olağan üstü durum sonra eşim işe başlayınca eski usule döneriz. Bugün de kasap alışverişi yapmış eşim mangallık çogu birer pişirimlik ayırdım hepsini. Akşam içinde tenekede tavuk yaptık bahçede kızlar tavsiye ediyorum enfesto olmuş, internetten aldık aparatı ile birlikte biz çok begendik. Yemeğin üstüne semaverde çay yaptı eşim bende fıstıklı irmik helvası yaptım güzel bir geceydi kızlar ama sıcak bir geceydi evin bütün camları kapıları açık ama esmiyor kızlar alt katın camını kapısını kapatmış klimayı açmışlar ayyyyyyyyy dedim daha önce aklınıza gelmedi kızlar valla unutmuşum klimayı ama diğer odalara gittiğinde yine sıcak. Birikim yapan, kıyafet alan tatile çıkacak olan herkesin bereketli olsun, güzel günlerde kullansın eşyalarını ve tatile gidenlerde sağ salim gidip dönsünler inşallah.

Annemi-babamı aradım bugün hem cumalarını mübarek ettim hem hal hatır sordum. Anneme bayram tatlısı yapayım mı dedim yap kızım ne istersiniz dedim babam revani istedi bize de kalburastı yaparım. Kurbanı kesip parçalayıp öyle alacakmış eşim inanın çok zor geliyor artık kurban etiyle ugraşmak sadece bizim ki değil annemlerin, yurt dışında yaşayan kardeşimin birde bizim kurban valla o gün perte çıkyoruz. Dağıtıyoruz kuşbaşı, kıyma makinesinden kıyma çekiyoruz sonra paketliyoruz. Çok istedim bu sene bağiş yapalım diye annem babam kabul etmedi Allah kabul etsin. Yapacak birşey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…