Küçük Düşün Büyük Olsun!

Lelli güle güle otur
Thesekreter gecmiş olsun Allah korusun en korktuğuö
Yedirenk geçmiş olsun bacım bunla inş çocuk çok korkarım
Sağol canım..bugün de biraz öksürüğü arttı. Yarın covit aşı için hastaneye gideceğim. Çocuk doktorundan da randevu aldım. Akşama doğru öksürüğü arttı. Bir çözüm de yok öksürüğe ne yapsam bilemedim de. Ama sık sık böyle atlatıyoruz. Burun akıntısı öksürük sonra bitiyor hastalık. Çok iyi beslenmiyor ona da bağlıyorum biraz. Arkadaş benden rahat. Maşallah diyeyim onun kızında birşey yok. Çünkü yemek yiyor sebze yiyor.

Maaş bağlattır kendine. Güya benimki de işi bırakınca bana maaş bağlayacaktı. Şimdi onun verdiğine bakıyoruz

Bana da lazım

Maaş bağlattır kendine. Güya benimki de işi bırakınca bana maaş bağlayacaktı. Şimdi onun verdiğine bakıyoruz
Bilezik istiyorum diyorum para yok diyo
Yaya diyorum bende bakalım nolcak
Daha 1 saat oldu geleli yine gitrik yarın evden çalışcam evede getirdik inanki pertim kaç gündür yorgunluktan

Gece gece ada çayı içtim. Kıza da uyumadan önce içirdim. Tabi çişi geldi uykusunda az kaçırmış ağladı dedim ağlamana gerek yok annem olur zaten çok kaçırmamışsın. Gerisini tuvalete yaptı. Sanırım gece çişe kalkma olayını yavaş yavaş öğreniyor.
Bugün eşim bir tanıdığı ile konuşmuş. Yalovalı adam. Adam istanbulda evinizi satmayın bence önce kiraya çıkın belki şehirden memnun kalmazsınız belki yapamazsınız her ihtimale karşı yeni bir şehirde ev almak mantıklı değil demiş. Aslında doğru söylemiş. emlakçıyla konuşmuş. 550 yapar ev demiş. Kirası 2500 olur eşyalı da 3700 e verilir demiş. Eşim bazen diyor da eşyaları bıraksak eşyalı satsak ya da kiraya versek. Sonuçta eşyaları yenilemek zaten istiyoruz. Bir kaç eşya hariç.
Bakalım bir araştıracağız. Hafta sonu tuzla ya gidip bakalım evlere dedi. Hatta diyor ucuz bir ev daha alsak. Arsa tapulu falan. Valla ona nakit para lazım. Ancak kredi çekip alsak da kiraya versek ödemeyi karşılaması lazım. Biz de başka şehirde ucuz kira versek karımız çok olur. Öyle birşeyler düşünmüş de. Tabiki birşeyler yapmak lazım. Gücümüz yeterse artık.

Günaydınlarr
Bol krizli bir sabahın sonunda evden cıktık
Alya gözünü aglamayla actı,
Herseye bi tur agladı.
Oturup izledim diye de agladı
Ne yapabilirim senin icin Alya diyorum git diyor:)
Kahvaltı etmedi süt icti
Giyinmicem dye tutturdu,ben giydiriyorum o cıkarıyor flaan.
Bekledik bi süre öylece.
Biz gidiyoruz geliyor musun?dedik öyle giyindi.
Cıktık evden sükür.
Valla dünya varmıs dediğim bir sabah suraya gelince
Kociye hediye almamm lazım yarın d.günü daha bisey yapmadık.
Giderken pasta alırım bir de.

Gunaydinlarr,benimkide bugun pijamalarini cikardim diye agladi. Bayagi ugrastim ama baska kiyafet giydiremedim. Geri pijamalarini giydirip yolladim krese. Cantada kiyafetleri var zaten ogretmene soyledik o degistirsin artik napayim.

Gunaydinn, tereyag eritip pekmek koyup yediriyorum o iyi geliyor ogluma.

Gunaydinlarr,benimkide bugun pijamalarini cikardim diye agladi. Bayagi ugrastim ama baska kiyafet giydiremedim. Geri pijamalarini giydirip yolladim krese. Cantada kiyafetleri var zaten ogretmene soyledik o degistirsin artik napayim.
ahah cılgın bunlar ya:)
Yiğenimde ilk kres zamanları ,havuz günlerinde mayoyla gitcem diye aglardı
Ay daaha neler göreceğiz acaba:)

Sagol canim
Aslinda benim surekliligi olan bir bas agrim yok.
2gunde 1 falan basimda bir uyusukluk oluyor
Agri gibide karincalanma gibide ama tepemden enseme dogru.
Yarin noroloji randevum var bakim goz testinide gorunce ne dicek.
O zebralarin fiyati anlik değişiyor onu anladim.
Ama rahatligi rahat temizliği icin dusuncem degisirmi bilemedimde.

Giyinme krizleriniz başladı demek, kolay gelsin. En iyi tehdit biz gidiyoruz oluyor hooop koşuyorlar, dışarı çıkarken beni en çok yoran şey bu

Bugün yemegim var dunden.
Kurabiye, limonlu kek ve dereotlu pogca yapicim erbaslar bayram etsin

Süpürge yapar evi silerim.
Yerleri hep acik renk sectim ev kucuk ferah olsun diye ammavelakin tozda toz tozda toz.
Bu bir dramdır.

2 kilo visne aldim yikdim ayiklancak kiz uyusa diye bekliyoring..

Allah affetsin yaz ayını sevmiyorum.
Sicak beni cok bunaltıyor.
Klima icinde servis bekliyoruz hala gelecekler.

Kiza peynirli yumurta yedim sut de icti.
Deminde yayla corbasi yedirdim.
2 saat uyusa miss olurdu

Hey masallah kadın tasındı bide kek börek yapıyo
Tütütü masallah valla:)

Hey masallah kadın tasındı bide kek börek yapıyo
Tütütü masallah valla:)
Yerlestim kuzu zaten esyalari satinca oyle buyuk bisim kalmamisti.
Uf k tefek ugrastiriyor insani.
Incik cincik seyleri de elicem bi ara attim bazanin altin.
Bir ara dokucem bazayi.
Simdilik isim yok

İyi canım bak tasindin artık güncel ne yemek yapsam sıkıntıların başladı bilesenin evde sıcak dimi burası yanıyor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…