Küçük Düşün Büyük Olsun!

Geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun çok şükür sıkıntısız atlatmışsınız

tr_lelli gozunuz aydın.
Yıllar öncesinde kentsel dönüşüm olsa da çıksak ev yapılsa diyordun şimdi yeni yapılan evindesin. Huzurunuz daim olsun
yedirenk79 havuzdan ve çok koşturup terledikleri için olabilir. Bizim kucugun de 2 gündür burnu akıyor, gece de tıkalı gibi nefes alisi değişiyorsa. Bugün geçti. Dondurma yiyor, elimizde soğuk birsey olsa hemen gelip alıyor biz sıcağını verene kadar bir yudum da olsa içmiş oluyor. O bile etkiliyor

Sorma canım ya aynı şeyler bizde de var. Dondurma zaten günde iki defa şuan hastasın diyorum vermiyorum. Üstünü giyinelim kızım yok. Böyle durmak istiyorumlar. Geçen havuzdan zor getirdim. En sonunda uykum geldi diye ağladı tutturmuş evde uyumayacağım burada uyuyacağım. Ya taşıyamam diyırum. Bebek arabası da yanımda değildi. Mayosunu ağlaya ağlaya çıkarttım. Hava esiyor saçı ıslak orada uyuyacakmış

İyi geceler kızlar,
Bugün kız uyuyunca bizde uyumuşuz. Sonra uyandı dışarı çıktık. Yemek yemedi. Dışarıda yeriz dedik. Kum oynamak istedi. Sakin avm var yakın oraya gittik. Diğeri bugün fena curcunadır kesin kesin.
kum oyun yerinde bir çocuk vardı. Elayla iki kişi oldular. İyi oldu. Bizde eşimle gittik kahve içelim dedi. İçmesem de olur ama çocuksuz bir kahve keyfi geldi kocinin. 40 oraya verdik. Elanın yanından giderken anlatıyırum annecim biz gidiyoruz biraz sonra geleceğiz. Ahhh beni duyan kim hiç oralı olmuyor. Sonra geldik. Baktık oynuyor diğer çocuk da gitmiş. Tek başına. Yanındaki mağazaya girdik birşeyler baktık. Sonra yine gittik yanına bir baktık orada görevli bayanla muhabbete başlamış. okul konusunda zorlanmayacağım sanırım. Buna sevindim. Yoksa daha çok üzülürüm ve aklım kalırdı.
Oradan çıktık. Hamburger istedi hamburgerciye gittik avm dışında. Yedimi tabiki iki parçacık. 100 tl de oraya verdik. Kum oyun yerine de 25 tl ödedik.
harcamalı birgündü.
Geçen market alışverişini de benim karttan ödemişim kesim tarihi yaklaştı. Alışveriş yapacağım bekliyorm. Eşime kart dökümüne bak senin karttan da çekmesinler dedim. Bakarken soruyor şu ne bu ne eee dedim kıza aldığım kıyafetler 200 e yakın da benim karttan çektim dedim. Kardeşimin verdiği kıyafetlere laf etmesini biliyor yaa. Bundan sonra daha da alacağım hiç düşünmeyeceğim. Güneş kremi aldım 115 tl. Aaa çok pahalıymış diyor. Ucuzu yok al al ne hesap yapıyorsun diyordun al işte aldım dedim Alırken de bana da pahalı geldi fikir alacaktım sence diye. Sormadım çünkü sorunca da diyor neyin hesabını yapıyorsun. Adım cimriye çıktı
Ama böylelerini düşünmemek lazım da işte düşünmesem birşey sahibi de olamazdım o da net!

Cok gecmis olsun canim
Yaa evet hayat cok garip.
O gunler dün gibi.
Zaman su
Canim cok gecmis olsun.
Cocuklar belli bir donem yapıyorlar bu inatlari.

Ayy bende dusunurdum bu ara resmen saldim.
Arkadas gecen bana diyor ki lelli koltuk alacaktin naptin dedi ( o da alacak ben uygun buluyorum diye benden haber bekliyordu) valla aldik ama 11bin baydik dedim.
Şaşırdı biliyor cok arastiririm uygununu da bulurum.
Lelli saldı bacım siz beni daha takip etmeyin dedim formdan dustum

Esimin begendigine okey diyorum artık hep gezcek vaktimiz yok cocukla
Hemde niye yemim parasını

Gunayss.
Balkonun masa tkm 500tl baydik.
Esim begendi okeyledim.
Dun aksam gorumcemleri almaya gitti havaalanina aksam 10 da 1 de geldi tripliyim.
Dedim hacdan gelmediler yani daha burdalar hasretmi gideremedin kardeslerinle.
Ztn zirt pirt cagirirlar ararlar.
Allahdan esim calisiyorda saramazlar h.ici.
Araba var diye (su yakiyo sanki) h.sonlari yapisiyorlar.
Neyse 15gun kalip gideceklermis sabredicimm

8.40 da beyin c. Randevum var.
Sonuclarimi onada gostericem
Ordan diger hast. gecip tahlil sonucu gostericem.
Bir degerim yüksek cikmis ona biraz kafam takildi.
Sonra gelip yemek yapmam lazım.
Gelirken toprak alicam ciceklerin topraginin degismesi lazim

Cicekligime yer bulamadim
Salonda dursun istiyorum kiz taciz ediyor ciceklerimi.
Onune zigon kaydirak falan koydum gecemiyor bu seferde onlari itiyor ciceklige vuruyor onlarla gecemedigi icin
Balkonda 4-7 arasi baha gunes aliyo yaniyolar.
Ust kat yapilana kadar idare etmem lazim
Saklamam lazim.
Senelerin emegi buyuduler cok seviyorum.
Kizin akli ersin biraz daha alicam cicek.
Balkonada asicam.
Ama iste kizin gozler onlarda hep.

Cok gecmis olsun kuzu
Bahceeler nimet ya olmasa yanmısız

GÜnaydınlar
Dün biz de cıktık 16.00 den sonra
Kızı starparka götürdük,50 tl olmus en az yükleme ya
2 tanesine bindi Allahtan.
Balon istedi almadık icim gitti ama
Babası alamayız kızım evde var onlardan dedi,ben de otoriteyi yıkmamak icin alalım demedim(bana yapılsa kızarm cünkü)Ama bi bakısı vardı balona hala gözümün önünde
Eve giderken süpriz alacagım
Kahvedünyasına girdik milkshake +dondurma 40 tl verdim
Halasının okul stant acmıs ,orda karsılaatok kıza balonlar boyama kalemleri bisürü sey verdi saolsn.
Zaten son gün tasımayalım geri dediler,bisürü boya kalemimiz oldı
Eve geldim beytiyi fırınna attım,kızı yıkadım
2 kargo hazırladım
Birini verdim sabah,birini kdın süratten istedi onu vercm
Msjla sormus deniz ayakkabısı var mı diye ?kac no dedim 21 var elimde olursa hediye koyarım dedim.20 no giyiyormus onu da attm pakete.
Cok sevindi kadın sabah sabh dua aldık iyi oldu

Evet farkettim ciddi artimis güneş kremi fiyatları bilindik markalardan içeriklerden kacmiyorum 50 faktör alıyorum oglusla aynı kullanıyoruz gecem yüzde elli indirim yazıyordu bı yerde 75 TL idi geçen seneler 50 den indirimsiz almistum yani iyi yapmışsın AVM ti benim oglusta kum havuzu seviyor baya yabancılık çekmez diye düşünüyorum konuşkan önceki yıllara göre girişken

Ne güzel yapmışsın hem yerin açılıyor hem sevindiriyosun herşey para değil

Ne güzel yapmışsın hem yerin açılıyor hem sevindiriyosun herşey para değil
Kız ben elimden gelse cidden yolluycm evdeki herseyi ama sonra insanlar seyini cıkarıyor.
Adidas ayakkabı vardı elimde 21 no,dünden beri kadının biri ic ölcüsüne kadar ölctürdü. Dıstan ölctük yok efendim ic ölcemez miymiism .Celik metre buldm evde ölctüm.
Teklif yolladı 90 dan 60 a düstüm .Son fiyat ne yaparsınız diyo hala son yazdım.Cvp vermedi.
Yani ne ugrastırıyorsun milleti almıcaksan o teklife.

Günler koşturmcalı geciyot
Akşamları işe gittik haftasonu
Annemgilin bahçeye pikniğe götürdük oynadklar
Pazar günü işyerini temizliğe gittik
Çok batmış yine bu akşam işe gitcez
Bayrama skadar bitmesi lazımm
Çok yorgunum çok harcamalı günler gecirdim pertim
Bayramdan sonra para işine el atmam lazım acilen
Dün işten sonra yemege gittik kokoreç
Çocuklarda eğlendi

İşyerini işi beni çok yoruyor elim kolum tutmuyor
İşçi olsa 5000 kafadan gitcek onun yerine ben çalışıyorum
Eşimi bayramdan sonra sıkıltırcam bilezik al diye parası varsa aldır cam yoksa gidiyor para

Annem yine 4 ayak üstüne düstü:)
Bu hafta kvdemde,haftaya bayram ,26 sı haftası koci haftası mecbur.
Anamla agustosta görüscez kısmetse.
Ordaki 2 haftayı da atlatırsak,eylüle rahatız.
Bütün h.sonu gelin de gelin kuruttular beni.
Bayrmda gideriz daha da rahatsız etmeyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…