Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bugün hesapta kalan parayla 0.5 gr altın 20 de dolar aldım. 30 tl de market üstünü zulaya attım. Çocukların kumbara boşalttım 100 tl yi hesaplarına attım yarın da onunla gümüş alırım
Temmuz birikimlerini böylece başlamış oldum 😃
Ohh bereketli olsun🙏🏻

İyi geceler kızlar
Alyayı uyutmaya calıısırken bende kalmısım uyuya🤦🏻‍♀️
İsten gelince bezelye yaptum köfteli cacıkla yedik
Kocinin telefon faturası kactı bana bugun 410 tl🤦🏻‍♀️Azcık asaplarım bozuk
Benim kullandıgım hat ama 35 tl öderken telefon aldıgından kendine 400 tl oldu fatua
Bugun hat kesilmis 😣
Bugun yazdım wpdan aradı beni
Kknda varsa ödeyebilir misin diyo
Ödedik mecbur
Ayı nasıl cıkarcm bakalım
Sonra da param bitti diyince maası naptınki der
Persembe cok yakın kız arkadasımla yemek yicez 1,5 sene sonra.
Valla heyecanlandım😄
Alyayı da götürürüm diyodum koci biz parka gideriz onla dedi 😍
Bakalım napcaz

Valla yazıyorum böyle okuyunca sinir oluyorum ben gidip memnun kalmasamda iyi tarafından bakarım bidi bidi yapılınca sevmiyorum benim eşim geçen bayramda yaptı kurbanda kardeşimle aramda açıldı onun sinırı yüzünden yiyor ve beni sevmeyince gidilen yeri
Ben de istemesem de idare ediyorum olay çıkartmam. Zaten onu ben de çağırmıyorum kendi geliyor. Onsuz gitsem daha huzurluyum kesinlikle.
Ciddi istemediği yer olduğunda da çok ters davranışları oldu.ayy bu erkeklerin hepsimi böyle bilmiyorum.

Ben de istemesem de idare ediyorum olay çıkartmam. Zaten onu ben de çağırmıyorum kendi geliyor. Onsuz gitsem daha huzurluyum kesinlikle.
Ciddi istemediği yer olduğunda da çok ters davranışları oldu.ayy bu erkeklerin hepsimi böyle bilmiyorum.
Bize denk gelmis bu numuneler🤦🏻‍♀️😂

Günaydın herkese, ❤️
yeni uyandım. Kızı akşam babası bahçeye indirecekti. Saat 8 de uykum geldi anne dedi uyuttum. Yeni yeni uyanıyor gibi. Bayağı enerji topladı bugün. Havuza indiririm diyordum yağmur yağıyor.
Akşam ben de oturdum kitap okudum. İyi geldi. Hiç konuşmadım sayılır. Gerektikçe konuştum. Ohhh be iyiymiş böyle ya. Gereksiz eleştirilerini dinlemedim🤣🤣🤣
Bugünden itibaren böyle oturup kitap okuyacağım akşamları.

selam kızlar nasılsınız? geçmişi okuyayım dedim ama bitiremedim. 2 hafta tatil yaptım döndüm. ilk 10 gün çok iyiydi de son 5 gün eşim enfeksiyon kaptı benim boynum tutuldu bide yeğenim yanımıza geldi derken biraz zorladı bizi.. abime de ayrı sinir oldum. çocuk tatil yapsın diye 5 gün yanımıza gönderdi 5 kuruş para harcatmadık denize gidiş gelişlerimizi ona göre ayarladık, ergen çocuk canı bi ton şey çekiyor bir dediğini ikiletmedik (yeğenimi çok severim konu bu değil) tam yeğenimin geldiği gün eşim hastalanmıştı sabah otobüsten 10 dk geç aldık diye (otobüsü bi ilçeye uğramadan geldiği için erken geldi) kızdı ve sonrasında yazdığım hiçbişeye cevap vermedi. tatilden döndük evine kadar teslim ettik bi teşekkür bi geçmiş olsun vs hiçbişey demedi. insanda biraz minnet duygusu olur. daha yeğenime kızmış halan seni nasıl otogarda bekletir diye. 16 yaşındaki çocuk sanki hiç tek başına çarşıya pazara çıkmıyor. iyilikten maraz doğar dedikleri tam olarak bu sanırım.
Öncelikle geçmiş olsun canım. Abin gerçekten çekilmez biriymiş. Böyle sorunlu insanlar gerçekten hayatın güzelliklerini yok ediyorlar. Ne var 10 dakika çokmu bu 20 dakikada olabilirdi. Sen tatilinden ödün vermişsin yeğenin için o neyin derdinde. Bir süre sen de boşver arama yazma. İyi yönlerine bakacağına gecikmeni dert ediyor😤

Bize denk gelmis bu numuneler🤦🏻‍♀️😂
Valla elalem bir ddigini iki etmiyor kardeşimin eşi misal gitsin yeterki adam vasitayla kıta değişse söylenmiyor benimki arabayla gittiği yerde gıcıklık yaptı geçen sene Allah tan kendi geliyim gidelim dedi🤦🤦sonra kabul etti ama günümüzde zehir oldu

Annemlerin ev h sonu ilaclandi böcek çıkıyordu eski bina birde mutfak bir dip köşe istiyor annem yapmıyor🤦🤦rahatsızda demiştim psikolojisi pek iyi değil üşeniyor birde bugün kahvaltı sonrası birakcak esim gircem dip köşe mutfağı temizlesem yeter kalebodur duvarlar fln onlarida silerim bı dün orda yemekle ugrasmiyim diye bir orta boy tencere sarma kuru patlican doldurdum mercimek çorbası yaptım soğutup kavonoz yaptım goturcem sarmayı pisiririm akşama belki bide makarna salatası yaparim

Selamm
Babam tum aksi huysuz lanetligiyle aynen devam ediyor
Yas aldin be adam oldun 60 bi sus bi durul bi akillan artik.
Aksam cagirdi gelin gelin neyse gittik
Biz klima alcaktik o da istedi
2 tane siparis girdik odicek o da aydan ay'a
Saat 12 oldu artik kizin uykuda sapti.
Kalktik tam arabaya binicez noldugunu anlamadim bagirmaya basladi balkondan.
Yeni yapilan binalardan birinden bi kadin bizim kapinin onune araba park etmis.
Fark etmedik biz(kapi onu kaldirim diil duvar orulmedi araba park icin tas dosendi)
Ama kadina nasil bagiriyo herkes cama cikti o saatde.
Ya guzellikle dersin ki hanimefendi burasi binaya ozel park yapmayin dersin.
Kadina cek arabanida bir daha gormicemde gerizekali falan dedi.
Kadinda buna karsilik verdi.
Dedik eyvah inecek asagi simdi kadina dedik uymayın birakin aldi arabasini gitti.
Adam resmen bisi olsada kavga etsem modunda bekliyo.
Yani park ettiyse etti soylersin etmez bir daha niye hakaret ediyorsun karsindaki kadin.
Kimse uymuyo mahalledende huyunu biliyorlar naapsinlar.
Deli deyip geciyorlar.
Ayy rezillik diz boyu yeminle.
Sinirlerimizi bozdu.
Napicaz bu adamla bilmem.

Esimin pesine yemeklerimi yaptim.
Bulasik mak. Ve camasir mak. Calisiyor.
Ortalik toplicam sadece.
Biraz daha koli yaparim.

Kiza corba yapmam lazim.
Kiz uyursa uyucam gozum yatakda valla.

Valla elalem bir ddigini iki etmiyor kardeşimin eşi misal gitsin yeterki adam vasitayla kıta değişse söylenmiyor benimki arabayla gittiği yerde gıcıklık yaptı geçen sene Allah tan kendi geliyim gidelim dedi🤦🤦sonra kabul etti ama günümüzde zehir oldu
Aileden kaynaklı bence.
Aileler asosyalse cocukları da asosyal yetistiriyolar.
Benimkinin aile öyle,icine kapanık yasamıslar bunca sene.
Oğulları da sevmiyor 2-3 insan olsun görüselim edelim.
Yalnız gezerken sıkıntı yok hersye uyar.
Ama biri varsa heleki benim taraftan ,yanlıs yola sapsa azcık kırmızı ısıkta fazla kalsa söyleniyor.
Gelme yani ozman.
Kırmızı kurdeleli mumla beklemiyor seni kimse,benim hatrıma katlanıyorlar:KK70:

Aileden kaynaklı bence.
Aileler asosyalse cocukları da asosyal yetistiriyolar.
Benimkinin aile öyle,icine kapanık yasamıslar bunca sene.
Oğulları da sevmiyor 2-3 insan olsun görüselim edelim.
Yalnız gezerken sıkıntı yok hersye uyar.
Ama biri varsa heleki benim taraftan ,yanlıs yola sapsa azcık kırmızı ısıkta fazla kalsa söyleniyor.
Gelme yani ozman.
Kırmızı kurdeleli mumla beklemiyor seni kimse,benim hatrıma katlanıyorlar:KK70:
Sen çok yaşa emi, ilk defa duydum ben kırmızı kurdelalı mumu canım benim nasıl güldüm teşekkür ederim. Evet aileden miras uyumsuzlukları benim eşimde kaç yaşında adamdır ilk tanıştığı insanları yere göge sığdıramaz sonra da başlar her huyuna birşey söylemeye bende söylüyorum hani iyi insandı diyorum, bana diyor ki çok değişti der. İnsanları tanımadan içlerine dalmayı çok seviyor ona göre de ben soğukum alakası yok mesafe candır diyorum ama benimkinin de can sıkar huyları var.

Ben de trendyola doyamadım şimdi alış veriş yapıcam önce size bakayım dedim. Kızlar instagramda ki o hesap kimin 130 tl bütçeli olan okumam lazım dedim aydınlanma belki bana da ugrar merakta etmedim deyil bu gün pazara gidicez eeeeeee gitmişken bir de market yaparız. Ne kadar gider tahmin edemiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Anneme dedimki sende mayolar varmıs baksana onlara 2 yas var mı icinde :)
Dün atmıs bugun getirmis 1 torba.
Yolda komsunun kıza verdim ama diyo 3 tane:KK70:
Bakın ev esya cöplüğü dediğimde abartmıyorum.
Bu mayoların 3-4-5-6 yaslarını da saklıyorlar:KK70:
2 tane de nike spor getirmis bulup 25 no okula koyarsınız diyo.
Daha yere basmamıslar.
Okula dedim kamyonla tasıcaz esyaları:)

Eklentiler

• ORCL3138.JPG
    ORCL3138.JPG
    203,8 KB · Görüntüleme: 145
Sen çok yaşa emi, ilk defa duydum ben kırmızı kurdelalı mumu canım benim nasıl güldüm teşekkür ederim. Evet aileden miras uyumsuzlukları benim eşimde kaç yaşında adamdır ilk tanıştığı insanları yere göge sığdıramaz sonra da başlar her huyuna birşey söylemeye bende söylüyorum hani iyi insandı diyorum, bana diyor ki çok değişti der. İnsanları tanımadan içlerine dalmayı çok seviyor ona göre de ben soğukum alakası yok mesafe candır diyorum ama benimkinin de can sıkar huyları var.
Sen de cok yasa abla:KK200:
Bizimkinde sey var,herkesinki kötü (herkesin evi kötü yerde,herkesin arabası o araba alınır mı?,)Bizde kedi ulasamadıgı cigere mundar dercilik cok fazla kocinin tarafta.
E sen de yap o kadar kötüsünü.
Kardesim cok müsrifmis,yok onun yerinde baskası olsa apartman dikermis.
Sanane yani?Sen tuttun da hanlarımız hamamlarımız mı var diyorm ben artık.
Susuyor.
Kocası karısmıyor sanane yani.

X