Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bana da dün biri yagmırluk satmıstım.1 puan kırdım söylemediniz deforme olmus yazmıs.
Ki H&M yagmurluk 30 tl ye verdim yanında kot pantalon yolladım 1 yas hediye.
Ama takibe almıs beni g.dolapsta.
Orda da yoruma cvp yazamıyorsun yazabilsem vercektim cvbını.
Madem deforme olmus ürün yollamısım niye takibe aldın?Ben olsam almam bu kadın madem iyi mal satmıyor.
Engelldim almasın benden bisey.
Msj attım ama 2.el ürün almayın siz dedim engelledim

Ay birde bu huyları var alma markalı uygun ürün buluyor sıfır gibi istiyor haspalarbirde geçen bakinirken kadından ürün almış bana hediye yollamadiniz diyor sanki mecbur yollamaya

Yardima cok ama cok ihtiyacim oldugu birgun
Ruh sagligim icin en azindan
Oglan acim diyo kiz kucagimdan inmiyor ve surekli agliyor
Vallahi ciglik aticam.
Oglandan kaciyo oyalamiyorda.
Kiz uyusun kendimi suyun altina aticam aglicam.
Evde yemek yok
Cantalarimi abiye ayakkabilarimi falan cikarmistim kolilicektim onlar ortada.
Nerelere gidim ben ya.
Gercekden bugun en dipteyim galiba

aHH kuzu ya yakın olsak gelirdim öglenden sonra.
Alırdım kızı gelirdim
Ha 1 ha 2 napalım delirirdik birlikte 2 bebeyle:)
Annen cidden köy yansa sacını tarıyor:S
Az gelip kızı oyalasa ya

Tost fln yapamaz mı canım oglun yada oyala de yapım bende böyle sitenin parka fln biraz çıkarsa yarım saate olsa az toparladın olmadı çağır anneni üşenme de anne ihtiyacım var de o dusunmuyorsa

Selam kızlar kahvaltı ettik oglusla sütçü geldi 3 kg aldım 1 kg sunu sütlaç yaptım şimdi kaselere koydum 15 oraya verdim esim oglaninaldi az dışarı çıkardı dönüşte mısır istedi onu alcakmis babası gelsin az çıkcam yürüyüş yapcam yukarda halicilarin olduğu bı yer var orda uygun fiyata yazısı gördüm az bakincam yanıma zuladan biraz para aldım alıp gelebilirim deesim ödeme bekliyor bugün alsın eksikler var bulaşık tabeti 10 tane fln kalmış her gün açıyorum bazen iki oluyor wc kağıdı pirinc fln deterjan 3 kg Luk zulada vardı açtım ikidir kullanıyorum almak lazım onuda fiyatta bakmadım perosun renkli beyazı var iyi çıkmıştı Trendyol da indirimliydi aldım uçmuş fiyatı şimdisıvı yağa zam gelmiş migrostan 2 tane 2 litrelik almıştım biri bitti diğerini açtım onu şimdi almam olmadı deterjanlari hallediyin bu sefere çamaşır bulaşık

Selaamm güzellikler,
Sabah saat 11 de bahçeye indik kahvaltı yapmaya. Çocuklar için de iyi oldu eğlendiler. Oturduğunuz masaların orada yokuş var çocuklar oradan hızlıca birçok şeyle kayıyor hoşlarına gidiyor. Geçen yıl bu kadar rahat oturamıyordum. Seneye daha da rahat ederim sanırım.
saat 14:00 gibi geldik eve duşa girdik. Uyudu. Ben de mutfağı bile toplamamıştım. Giriştim işlere. Bulaşık makina açtım. Lavabo wc yıkadım. Çamaşır topladım. Bebek arabası ve akülü traktörü içeri sokmuştum onları topladım oraları sildim. Aşağı otoparkta yer var oraya koymadı koci. Herkes koyuyor bisiklet araba motor çocuklar için ayrılmış yer. Bakalım ikna ettim büyük poşet getirecek onunla kaplayıp koyarız. Toz olmaz. Kaç gündür arabanın bagajında duruyor. Dün de yukarı çıkart dedim. Bugün iyi oldu eğlendiler.
evi toparladım. Oturdum az. Kıza yemek hazırlayacağım. Yeşil mercimek düşündüm. Ya bu yemek yemeyen çocuğa da insan şaşırıyor ne yapacağını. Çok çeşit yapsam yemiyor. Yanına belki bir bulgur pilavı yaparım.
Eşimin de patronunun eşinin ayağı çok kötü olmuş buradaki hastaneye getirmişler. Ameliyat oldu.,Dün gitti ziyarete saat 00:00 da geldi. bugün de bana mesaj yazmış. Müsait olunca ziyarete git istersen ya da akşam gidelim. Dedim nasıl gideyim çocukla ayrıca şimdi uykusu gelir. Akşama giderim dedim. İlla beni de götürecek neyse akşam arkadaşa bırakacağım kızı giderim hastaneye. Yürüyerek gitmeye niyetliyim. Bugünki yürüyüşüm olsun.
Ziyarete giderken de birşey yaparım olmazsa. Kız muffin istiyordu sabah. Ondan yapar götürürüm. Evde de kalır iyi olur.
Artık diyet olarak da denizegecenin dediğini yapmayı düşünüyorum. Acıktıkça yiyeceğim az yiyeceğim. Ama bu yaz havaları açık havada insan yedikçe yiyor. 1 temmuz da havuzda açılacakmış. Kış günü daha kolay kilo veriyırum

Yaaa kıyamam kuzum. Keşke yakın olsaydık. Bana bırakırdın kızı rahat rahat toplardın. Bebekle taşınmak çok zor. Sabır az kaldı.

Allah kabul etsin canım.
valla dışarı çıkınca enerji atıyorlar uyuyorlar. Çok iyi oluyor.ben de iki gündür öğlen uykusu uyudu ya bayağı iş halledebildim.
Sen de yorulacaksın ama biraz yor onu dışarıda

aHH kuzu ya yakın olsak gelirdim öglenden sonra.
Alırdım kızı gelirdim
Ha 1 ha 2 napalım delirirdik birlikte 2 bebeyle:)
Annen cidden köy yansa sacını tarıyor:S
Az gelip kızı oyalasa ya
Ahh canimmm Allah razi olsun.
Kadin kendine musluman ya
Cagirmicam kendim halledicem.
Mecbur gelicem artik gibi bir cumle kullandi
Istemiyorum.
Zikirmatikle zikilerimi cekiyorum kiz uyuyunca bende uyudum iyi geldi.

Okuya okuya sabir ceke ceke kiz uyudu.
Bende uyumusum
Yine 1.5 saat uyumusuz.
Daha iyiydim en azindan.
Hemen kizi doyurdum yemek attim ocaga
Dunki kiyma harcini sulu kofte yaptim(sekil vermemistim)
Yanina pilav
Sosisde haslamistim.
Ister sandvic yesin oglan ister yemek.
Yaptim 2 koli daha
Cantalarim ayakkabıların bazilarini falan kendim goturcem.
En alta koyarlarsa kirilir ezilirler.
Parfumlerim, toka taki ivir zivir icinde kucuk canta yaptimm
Bazilarinida valize koydum onlarida ben goturcem.
Kiza oglana esime kendime ayri kiyafet hurcu yaptim.
En azindan acinca bu benim bu oglanin falan dagilmadan yerlesir.
Topladikca atiyorum uzerine

Tost fln yapamaz mı canım oglun yada oyala de yapım bende böyle sitenin parka fln biraz çıkarsa yarım saate olsa az toparladın olmadı çağır anneni üşenme de anne ihtiyacım var de o dusunmuyorsa
Mecbur geliyor ya istemiyorum
Oglanla durmuyo oyalamaya calisiyoda agliyo kaciyor ondan..
Hepsi hazirci bacim.
Yani hazir olunca isitiyor falanda hic biri ugrasmiyor
Yap desem tamam yemiyorum dicek.
Ya hep evdeler ya bi de
Surekli meyve, sandvic, yemek araniyor.
Kek kurabiye olunca yine alip yiyor onuda yapamam gecen halam vardida yaptim biraz yediler.

Selam canlar tekrar çıktım dışarı hem hava aldım hem halı baktım bı yerde beğendim bizim burdakine girecektim kapalıydı ya ordan ya burdan alacağım inşallah istediğim ölçüye 250 istedi özel ölçüye giriyormuş burdakine sorcam öyle alcam gri üzeri desen istiyorum gri koltuklarim biraz kulaklığı takip yürüdüm 4 binden fazla adım atmışım geldim az dinlendim soğuk kahve almıştım içtim pilav yaptım kuru fasulye yi pişirip çıkmıştım sutlaclari attım dolaba soğusun akşama kardsim uğrarım ddi iki kaseyi o gömer tatlı seviyor annem yapmıyor pek böyle şeyler çocuk geldikçe bende yiyor ekmek aldım 3.5 fırına kahvalticidan küçük sucuk süt aldım 12 oraya verdim soğuk kahve patlamış mısır aldım 6 TL şoka verdim bugünlük bu kadar masraf yanımda parayla çıktım geri getirdim onuda halı almayinca

İyi geceler,
Evde işlerimi hallettikten sonra kıza yemek yaptım. Ben de otlandım
Kıymalı patatesli yeşil mercimek az da erişte kattım. Bir de bulgur pilavı yaptım. Yedi çok şükür. Pilava diyor ayy çok güzelmiş çok güzelmiş. Sade bulgur pilavı işte
Kızla çikolatalı muffin yaptık. Bir tane de ondan götürdü. Çok seviyor.
Sonra saat 20;30 da kızı arkadaşa bıraktım gittim. Medicana ya yürüyerek gittim. Yokuş yormadı. Kondisyonum gitmemiş. Geçen gün yürüyüş yaparken zor dayandım da o gün hava çok aşırı nemliydi beni yıkadı.
Yürüdüm çamlıkta iki tur attım ohh ne güzel nefes aldım ağaç yeşillik oksijen. oradan hastaneye geçtim bugünki yürüyüşümü böyle tamamlamış oldum. Sonra eşimle patronun oğulları geldiler. Kek götürmüştüm. Çok beğendiler. Geldik kızı aldım arkadaştan. Ela hemen dedi anne seni çok özledim diye. Zaten bugün çok da rahat bırakamadım. Hep aklım kaldı. Bir iki saat bıraksam özlüyorum. Evlat aşk.. anlatılması imkansız. Sağolsun arkadaş çok da güzel ilgilenmiş.

Bugün annemlere geldik çocuklarla. Hazırlıklı geldim belki kalırım diye. Öyle de oldu gitmedim eve. Eşimde zaten iş yapıyor yetiştirmesi gereken işler var. Çocuklar evdeykende yapıyor ama yokken kafası rahat olur diye kalayım dedim. Çocuklar illa yanına gidiyor, küçüğü oyalamasi gerekiyor bazen yemek falan yapmam için , öyle olunca da zaman kaybı oluyordu.
Annemlere de geçen hafta pek gelemedim 2-3 saatliğine uğramıştım o yüzden kalayım da faydam olsun dedim.
Çocuklara da değişiklik oluyor iyi oldu kalmak. Kız da birkaç saat kuzenleriyle oynadı. Ablam bir ara dışarı çayır çimene götürdü hava aldılar.
Şimdi uyudu küçüğü büyüğü de yatmaya gitti, bizde balkonda hava alıyoruz. Küçüğümle cam kapı açmak, balkona çıkmak sıkıntı, o yokken hava aliyoz

Günaydınlar
Ben de gelemeyrım
Alya bırakmıyor,Allahtan koci gelince cıkarıyor da biseyler yapıyorm
Dün kuzulara götürcem seni dedi ,amcasının ciftliğe gittiler
Ben de bezelyeyle mantı yaptm
2 mak camasır astım
Geldiler kzıı yıkayıp yemek yedik
22.00 da anca uyudu
Biz de uyumusuz.
Alyanın acil asıları var onları olması lazım 2 yas asılarıyla cakıscak
Hastaneler dolu diye erteliyorx ama olması lazım bu hafta falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…