Küçük Düşün Büyük Olsun!

Anneme dedim 1defa h.ici bir iki gun gelsen dolaplari silsem beyaz esyalari falan diye bi durdu sonra gelirim artik dedi.
Yani gelmek istemiyor zorlada getirtemicem napim.
Haftasonu silebildigimi silicem
Zaten 2 dolap silincek birde beyaz esyalar.
Ustleri baya tozlu merdivenle cikip silmem lazim.
Mutfak dolaplarini bosaldikca sildim yagli degil Allahdan.

Kiracılar için korkulu rüya zam dönemi valla, allah hepimizin yardımcısı olsun.
Geçmiş olsun canım
Okudukça yoruldum kız. gün içinde hiç oturuyor musun sen
Ooo çok güzel başlamışsın haftaya umarım böyle gitmez devamı gece benim kız da bizi dikti ayağa 4:30’ta uyudu. kendimi bugün çok yorgun hissediyorum valla

Oturmayada vaktim yok bacım

Markete gittim o 10tl vermek icin bi de 100tl lik oldum
Domates, kabak, elma, kivircik, kola, 3lu ton baligi, sosis, sandvic ekmegi, manti, kiza gezen yumurta, sut aldim.
Oglanla ton balikli sandvice taktik
Yapip yapip yiyoruz.

Kiza devam sutu aliyorum gecen bitmisti organik sut vardi az bal atip verdim icti
Icmez diyordum ama sevdi.
Daha mama almıyoruz.

Hemen geldim dus aldim.
Fasulyeyi ocaga attim.
Pilavi yaptim.
Kiyma çözülmüş kofte yapicam.
Az da et kavurdum.
Belki yarinada yemek kalir bir umut

Kiz izin verdi sagolsun.
Uyandi corba icirdim ona.
Camasir astim.
4.mak yikaniyor.
Kaldi supurge
Dun kardesim salonu supurmua toplamis biz annemdeyken o gelmis bize oglanin yanina
Geldik salon toplanmis temiz
Anneme yap dedik birazda

Geçmiş olsun canım kız evermeseymis oğlunu o kadar duskunse
Gecmis olsun canım kız hep annenin haftasına denk geliyor talihsizlikler tavuk gaz yapmış olabilir üst üste yemesin iyi olur

Selam kızlar temizlik günumdu bugün kahvaltıyı geç yaptık esim kahve içti aldı oglusu parka çıkar ddim büyük supurgeyi açtım koltuk altı çektim paspas yaptım iki su degistim camlar açık toz oluyor toz aldım bulaşık bosaltim iki makine yolluk yıkadım mutfağın bir makine çamaşır yıkadım duş aldım kahve içtik pirinç isladim çıtır tavuk yapmıştım dün pilav salata cacık var yeter dün akşam kek yapmıştım ondanda var

Selam herkese,
Dün gece saat 3 te kız uyandı. Anne diye geldi yanıma odasına çağırdı yine. Su istedi. Gittim uzandım yanına. Uyumuşuz. Sabah 9 da uyandım. Kalkınca o da kalktı.
Arkadaş aşıya gitti.saat 12:30 da aşıdan geldi. Bana uğradı.,Oturduk. Saat 16:15 civarı gittiler. Ela uykum var diyordu. Onlar gidince ben mutfağı toparlayana kadar sızmış koltukta. Tabi dün geç yattı sabah erken kalktı. Normal. Uyumasa bayağı hızursuz olurdu. Yemeğim hszır. Biraz oturdum. Ayakkabılık kısmını temizleyeceğim. Biraz da evin tozunu almayı düşünüyorum. Ev toz fena. Yarın sabah da arkadaşla bahçede kahvaltı yapalım dedik. Yarın da işim kalır bugünden kız uyurken halledeceğim. Kız uyanınca da onunla ilgilenirim

Slm bacımlar
Nöröyonuz(asırı dozda gönül dagı yüklemem var bünyede)
Ben nöriim
Evi anama uygun sartlara getirmek icin cırpınıyorm
Bugun geldim ev mum gibi
Diyorm bi eksik var aama ne
Cıkarken azcık evine bak,heryer dandini konulu giderini yaptı gitti tabi
Onu gecirdim bakıyorm hala nerde bi eksik var diye derken Alya anni oyuncatt dedi tuttu elimden odaya
Alyanın ilk sepeti var kenarda duruyo
Annem bütün oyuncakları sepete toplamıs
O sepetin icine koymus
Ev miss yeni gelin evi gibi ama cocık annii oyuncat diyo kuzum ya
İndirdim sepeti
Anne dedim eline saglık da hani cocuugn ulasabileceği yere mi koysan?
Hani cocuk ya oynamak ister belki dedim
Ulasabileceği yere koyarsam dagıtır yine diyo bana
İste biz böyle büyüdük ev dagılmadı ama oyuncaklar hep topluydu
Kadının düzen tertip takıntısı var nörimmm

Benim buzdolabım da 3 yıllık daha yenim garantisi az kaldı bitmek üzere diğer ay a servisi çağırmam lazım galiba

Teşekkür ederim

Xgecmis olsun, benim aklimda kömür koymak kalmis. Bir de onu deneyin.komur koyunca gecti diyen duymustum.
Y5

Cok iyimis,peki ben aylar once cektigim kredi icin simdi uaptirabilirmiyim o islemi.
İlk defa duydum değişikmiş kömür sanki ben de okudum bir yerde ama kömrü bunun içinmiydi hatırlayamadım.Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…