Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ay bide sabah noldu:)
kıza saglık raporu icin randevu almaya calısıyorz kocinin telden.
Ben de basındayım cat wpdan aile grubundan günaydın msjı geldi:)
Aile grubuna bizi almamıslar kvdemle
Babası ,görümcemler ,koci.
Bide sevmediğim görümcemin msjlarını silmis koci.
Kız ne dedi de sildi acaba
Dedikodumu mu yaptınz da sildin hayırdır dedim.
Önümde acınca
Yok ya cocıuklar paso ses atıyo girdik buraya ama diyo.
Habire ses atmıslar ,aman iyi olmus almadıkları beni.
AMa bana söylememesine bi bozuldum tabi:S

Ay bende çok grup sevmiyorum eltimperle var komşularla var yakın sevdiğim kız kardeşim bı ara gorumcelerini taniyos diye kurdu bir tane çıktım yeter bu kadar bana ne konuşacak habire onlarla

Alyanın saglık raporunu cıkarmıs koci aile hekiminden.
94 cm 13 kg olmus.
Kocide annesi zayıf diyo,zayıf mı demis dra
Yok demis gayet iyi üzülmesin annesi demisler:)
Boyu uzun olck demis dr,ikimizde uzunuz demis kocide:)
Maşallah canım sağlıklı olsunlar da kg aliyolar ilerde

Selamlarr, sabah oglum bi posta agladi zor gitti. Megerse grip olmus sabah iyidi oglen aradi ogretmeni burnu akiyor hapsiriyor diye. Hemen gittim aldim. Arada k.validemide hastaneye goturmustum kontrolu vardi. Simdi evdeyiz ogluma ihlamur yaptim iciyor. Tavuk haslamistim sabah tavuknsuyu corbasi tavuklu pilav yaparim.
Krese baslayan ilk zamanlar boyle grip olur diye cok duymustum kacinilmaz son heralde
Yarinda gondermem havada cok kotu evde takilsin dinlensin. Hasta diye bolbol cizgifilm izler simdi normalde acmiyorum ya kullaniyor hastaligi

Storları ben banyoda yıkıyorum. Zaten çok çabuk akıyor kiri. Zor gelmedi bana. Sana hiç zor gelmez :)
Esim stor istiyor netten baktim 370tl tutuyor ikisi bunada adam 600tl istemisti zalim
Alicam artik olmadi baby gibi 2 sene sonra soker atarim.
Ama yikayamazsam silerim, silemezsem haliyikamaya veririm soker.
Senede 2 defa yikansa yeter napim artik

Ay onun cocikler bagisiklik bolca kazanmistir
Merdivenlerde yatip yuvarlaniyolar.
Hep yerlerdeler.

Gecmis olsun

Selamm dun halam geldi bende kaldi.
Yemeklerimi yaptim dun evimide supurup sildim
Uzerine islak kek, elmali kurabiye, dereotlupogaca ve bisk. Pastasi yapmistim.
Halamlarin kuzeni var burda oturuyo rahatsizmis fitigi var bacaklarına vurmuş cokda severim ama pandemi falan gorusememistik halamdan duyunca gidip bakalım dedik aksam kizi esime kitledik.
8 de ciktik evden.
Yaptıklarımdan da koydum fanta falan aldim
21.30 da esim aradi dedi kiz uyudu eve tam 1 de geldik
Ay ne sohbet muhabbet nasil iyi geldi ya.
Cok ozlemisim
Halamla eve geliyoruz gece ama kimse yok polis bizi cevirirse diyoruz parayi nasil odicez
Kredi cekeriz dedim halama
Napalim.
Sonra gel yatmamiz etmemiz 2 oldu.
Bugunda halam bende gece mr gircem ya kizla durur o uyanirsa falan yollamicam.
Yemegim var evde temiz birazdan bi disari cikicam yogurt falan alicam.

Hava yagiyor oturup bi kahve ictik miss

Selam kızlar
Sabah su aldık 9 verdim ortalık topladım çamaşır toplamam lazım kurulmamış hava soğuk bulasik açmıştım topladım dünden spagetti vardı bezelye yapıyorum bide bu sene bezelye almadim buzluktaki bitsin diye yapım ddim yarın merkeze çıkcam pazara uğrarım bir bezelye alabilirim

Ayy sorma ben evimi seviyorum diye diye (ev alcak param yok demiyorduda) parayi buldu hemen evi sutladi
Sorma o zaman söylede güzel böylede güzel diyodu kız o zmn bı arnavut kremi reklamı yapiyodu homm bitkisel fenomenlere yardirdi ddiler doğru demekki hemen peşine ev aliyo

Geçmiş olsun canım şifa olsun kuzuya corbasi

Selam kızlar
Bugün aşımı oldum çok şükür sabahtan birşeyim yoktu ama şimdi kolum ağrımaya başladı ama öyle aman aman bir ağrı yok
Bugün arabamızı sattık hemen yüklü olan kredimizi kapattık
Daha uyguna az düşük bir model de olsa denk getirirsek araba alasımız var bütçemiz kadar ama kendimizi de sıkmak istemiyorum bakalım nasipte varsa gelir bizi bulur zaten
Ev işlerine yetişemiyorum çalışırken daha az vaktim olurdu ama daha çok iş yetiştirirdim daha düzenliydim sanki ev hanımlığına daha adapte olamadım
Yarın da hava güzel olursa işyerine gidip izin işini konuşmam lazım sırtımda büyük bir yük gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…