Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar iyi uykular😅
Yazamadım bir selam vereyim dedim. Ablam geldi bugün. Gelince avm ye uğramam lazım sizde gelin dedi. Gittik. Bayağı kıyafet aldı. Çünkü onun bulunduğu ülkede avmler uzun zamandır kapalı. Bodruma döneli de iki hafta gibi oldu ama orada da bazı markalar yok. Bodrum gibi yerde yok çok enteresan.
Parfüm de aldı o da o gittiği ülkelerde daha pahalıymış. Elaya ve yeğenlere de kıyafet aldı. Sağolsun.,Aylardır para harcamıyorum bugün acısını çıkardım dedi.
Ben de kıza bir kaç parça daha kıyafet alacaktım. Baktım ödetmiyor.Almadım. Sonra onun arkadaşı gelince onun yanına gitti o arada aldım alacaklarımı.,koci geldi eve geldik.kıyafeti denedik elaya büyük geldi. Yarın değiştirmem lazım bakalım.
Saat 22:00 da uyuttum elayı. Oldukça şımardı. Tehlikeli şeyler yapıyor birisini görünce. Büyüdükçe sakinler derken, enerjisi artıyor ben de anlamadım. Gece de oturduk ablamla muhabbet ettik..yarın annemlere gidecek. Zamanı kısıtlı.

Selam kızlar
Bugün aşımı oldum çok şükür sabahtan birşeyim yoktu ama şimdi kolum ağrımaya başladı ama öyle aman aman bir ağrı yok
Bugün arabamızı sattık hemen yüklü olan kredimizi kapattık
Daha uyguna az düşük bir model de olsa denk getirirsek araba alasımız var bütçemiz kadar ama kendimizi de sıkmak istemiyorum bakalım nasipte varsa gelir bizi bulur zaten
Ev işlerine yetişemiyorum çalışırken daha az vaktim olurdu ama daha çok iş yetiştirirdim daha düzenliydim sanki ev hanımlığına daha adapte olamadım
Yarın da hava güzel olursa işyerine gidip izin işini konuşmam lazım sırtımda büyük bir yük gerçekten
Sana da hayırlı olsun kuzu.
bebişten yetiştiremiyorsundur

Kızlar slm gelemeyrum kaç gündür
Banada aşı çıktı yalnız alerjim var polen filan bide arı sokması falan
Aşı olan varmı ben gibi alerjisi olup 🙅 olan
Benim polen alerjim var. Alerjik astımım var. Aile hekimliğinde sordum doktora sıkıntı olmaz dedi. Tabi kızarma şişme tansiyon düşüklüğü ve nefes daralması yaşıyormusun dedi. Hayır dedim. Bir sıkıntıda olmadı. Bunları yaşayan hastanede yaptırsın diyorlar.
Bugün biraz baş ağrım oldu. O da aşıdanmıydı bilmiyorum. Hafif bir baş ağrısı.

Bu turuncuvosvoslu abla 2 aydır yazlıkta,dönmüs yazlıktan,evi ıslak mendille toz alıyo.
Ay ben hergün evdeyim kovaya su yapıyorm:KK70:(microfiberler bezlerle siliyorm ama olsun yani:KK70:)
Ama hala icime sinmiyor.
Yetememe hissim cok fazla eve karsı.
Eve baksam kıza vakit ayıramıcam,daha büyük vicdan azabı duyarım:KK43:
Kız okula baslayınca daha cok eve bakarım dimi,insallah öyledir:KK70:
Ahh o psikoloji. Hergün yaşıyorum hergün. Seni çok iyi anlıyorum. Hele anne senin de için hiç bitmiyor deyince iyice kötü oluyorum.

Alyanın saglık raporunu cıkarmıs koci aile hekiminden.
94 cm 13 kg olmus.
Kocide annesi zayıf diyo,zayıf mı demis dra:KK70:
Yok demis gayet iyi üzülmesin annesi demisler:)
Boyu uzun olck demis dr,ikimizde uzunuz demis kocide:)
Maşallah🥰 iyi boyu da kilosu da 🧿
Benim kız kilo 14.6 :) boy da var 1 metre😅

Selamlarr, sabah oglum bi posta agladi zor gitti. Megerse grip olmus sabah iyidi oglen aradi ogretmeni burnu akiyor hapsiriyor diye. Hemen gittim aldim. Arada k.validemide hastaneye goturmustum kontrolu vardi. Simdi evdeyiz ogluma ihlamur yaptim iciyor. Tavuk haslamistim sabah tavuknsuyu corbasi tavuklu pilav yaparim.
Krese baslayan ilk zamanlar boyle grip olur diye cok duymustum kacinilmaz son heralde 😀
Yarinda gondermem havada cok kotu evde takilsin dinlensin. Hasta diye bolbol cizgifilm izler simdi normalde acmiyorum ya kullaniyor hastaligi😊
Geçmiş olsun kuzuma. Çabuk geçsin🤲

Benim polen alerjim var. Alerjik astımım var. Aile hekimliğinde sordum doktora sıkıntı olmaz dedi. Tabi kızarma şişme tansiyon düşüklüğü ve nefes daralması yaşıyormusun dedi. Hayır dedim. Bir sıkıntıda olmadı. Bunları yaşayan hastanede yaptırsın diyorlar.
Ben asi karsiti diilim ama kendime guveniyorum.
Bazen carpintim oluyor, rozam var kizariyorum, bu ara malum bas donmem vs cikmistir belki banada bakmadim ama hemen vurdurmicam galiba bu sebeplerden.

Hayirli geceler kizlar.
Mr cektirdim geldim.
Gece daha iyiymis valla kimsecikler yok.
Yarim saatde isim bitti evdeydik.
Bir ara panik yaptim yine cikicam dedim. kiz dedi 5dk kaldi boyun kaldi sadece rahat ol dedi.
Yine kalp ritmim yukseldi bir ara
Insallah iyi cikar.

Uykum kacti 15.30da da emg var ona gidicem. Halam bende onunla anneme gideriz kizi birakirim.
Dr. Randevu alicam sonuçlar icin.

Selam kızlar
Bugün aşımı oldum çok şükür sabahtan birşeyim yoktu ama şimdi kolum ağrımaya başladı ama öyle aman aman bir ağrı yok
Bugün arabamızı sattık hemen yüklü olan kredimizi kapattık
Daha uyguna az düşük bir model de olsa denk getirirsek araba alasımız var bütçemiz kadar ama kendimizi de sıkmak istemiyorum bakalım nasipte varsa gelir bizi bulur zaten
Ev işlerine yetişemiyorum çalışırken daha az vaktim olurdu ama daha çok iş yetiştirirdim daha düzenliydim sanki ev hanımlığına daha adapte olamadım
Yarın da hava güzel olursa işyerine gidip izin işini konuşmam lazım sırtımda büyük bir yük gerçekten
Hayırlı olsun cnm
Allah gönlünüze göre versin ins🙏🏻

Hayirli geceler kizlar.
Mr cektirdim geldim.
Gece daha iyiymis valla kimsecikler yok.
Yarim saatde isim bitti evdeydik.
Bir ara panik yaptim yine cikicam dedim. kiz dedi 5dk kaldi boyun kaldi sadece rahat ol dedi.
Yine kalp ritmim yukseldi bir ara
Insallah iyi cikar.

Uykum kacti 15.30da da emg var ona gidicem. Halam bende onunla anneme gideriz kizi birakirim.
Dr. Randevu alicam sonuçlar icin.
Hadi gecmis olsun kuzu

Hangisini oldun cnm

Uyuyamadim ezanla uyudum 7.30da kalkti kiz🤦‍♀️
Erken uyanmalar resmen kaderim oldu.
Yemegim yok.
Tavuk sis yapicam marine ederim.
Pilav var az
Firini acmisken biraz daha kurabiye ve pogaca yapim.
Annem gelmisti dun elmali kurabiye hamurunun birazina uzum, ceviz, cokodamla falan atip perisan kurabiye yapmistim cok begendi.
Bana bundan yap diyo hee dedim oturda yap.
Halam olmasa nerde yapcam kiz pacalarimda.

Starbucks kurabiyesi yapabilirim onuda seviyolla erbaslar.
Bi malz. Kontrol yapmam icap ediyor

X