Küçük Düşün Büyük Olsun!

Valla kuzu ben yedi kat ele yollamam lekeli ddigim gibi toz yer bezi yaparım en kötü toplayıp giysi dolabına koyuyorum ama satilinca iyi oluyor valla yerine lazım bişe alıyorum

Valla kuzu ben yedi kat ele yollamam lekeli ddigim gibi toz yer bezi yaparım en kötü toplayıp giysi dolabına koyuyorum ama satilinca iyi oluyor valla yerine lazım bişe alıyorum
Kız valla görsen cırası cıkmıs yolluyor bana.
O da neden ,kardesimin yolladıgını biliyorlar ya,hani bizde veriyorz demek icin
Yalnız kardeim cogu etiketi üstünde yolluyor.
28 no igor sandalet almıs dün oglana,olmamıs dar gelmis.
Abla bunun etiketi kestik saklarım Alyaya dedi.
Cogu seyi denerken olmuyor onda etiket kesme hastalıgı var bide
Hicbir ürünümde etiket yok satıslara koydugum
Valla insanları inandırana kadr akla karayı seciyoırm
Yan etiketleri bile kesiyor tahris eder diye
O da ayrı bi değişik:S

Günaydın, doğumdan sonra emzirirken aşı olsam mı diye ben de araştırmaya başladım, doktorun fikirlerini burada da paylaşır mısın, teşekkürler

Dr.umuz olmani oneriyorum dedi. Instada takip ettigim dr.var emziriyor oda. Asi olmustu ve oneriyordu.
Dr.Banu ciftci de onerdgini yazmis. Ama hamilelere onerilmiyor okudugum kadariyla. Emzrirken yaptirabilirsin. Bende yaptiricam ama randevu alamiyorum sistem kilit

Ben beden etiketi kesmem yanlız netten aliyosam üzerine giydirmedem yıkıyorum üzerine tutuyorum tamm olur sana diyorum geçen bı tanesi cuk oturdu ama 3 ay sonra olmaz yani büyük alıyorum genelde bide iki sezon giyiyor nerdeyse miyon tipli kuzum

Selam kızlar
Temizlik günüydü bugün ortalığı çekip paspas attım balkon sildim cam önü temizledim çok toz oluyor toz aldım klozet temizledim bulaşık açıp mutfağı topladım şimdi bir makine açtım yıkanıyor bulaşığı bosalttim namaz kildim oglus babasiyla çıktı şimdi geldiler biseler almışlar asıl lazım olanlar var çıkacağım bı süt ekmek kabak alacağım kabak detoksu devam dün kacamaklararağmen -600 gördüm tartıda bir markete çıkıp geliyim dolma var az birde salçalı spagetti istediler onu yaparım

Selam kızlar,
Aşımı oldum. Ama bayağı aksiyonlu gündü. Erken uyandım. Sonra sağa sola dön uyumadım. Tam hazırlandık çıkacağız bir yağmur bastırdıki anlatamam. Aradım aile hekimliğini acil gelin 6 kişi olunca yapıyoruz aşıyı iki kişi gerekli dedi. Kızı arkadaşa bıraksam yürüyeceğim mesafe artacak. Daha çok ıslanacağım. Kapalı otoparkta bekledim durmak bilmiyor. Attım kendimi yola şakır şakır fena ıslandık.Gittim demezlermi o 6 kişi doldu. Şimdiki sıraya 3 kişi lazım. Islak ıslak bekledik orada. Kapı kapı telefonla arıyorlar insanları. Sonra saat 12 oldu hoop öğle tatili. Islak beklediğimizle kaldık. Döndüm eve komple değiştik kıyafet. Açız da tansiyonum düşecekti açlıktan. Çıktık yine yağmur bastı cafeye girdik hızlıca birşeyler yedik. Kızı arkadaşa bıraktım. Koştum saat 1 de. Nihayet 6 kişi olmuş. Yaptılar aşıyı. Ben yakın diye orayı seçtim. Tövbe birdaha gitmem. Özel hastaneye randevu alacağım birdahasına. Bin pişman oldum. Aman siz de o galeyana gelmeyin. Bilginiz olsun. Bayağı macera oldu bu aşı

Bereketli olsun canım. Güzel bol eğlenceli tatiller

Kesinlikle ben de bu konuda böyle düşünüyorum. İçmeyen insanın yanında içmeyi sevmiyorum hoş gelmiyor bana. Eşim de öyle. Bir de aşırı içenlere de karşıyım. Herşeyin bir adabı var. Abartmaya gerek yok.

Yani okurken cok komik ama eminim senin icin cok can skci olmustur. 6 kisi kuralini duymustum bende herkes gelse dolar aslinda ama saatinde gelmeyenler var demek.

Niye linç yiyesin ben de öyle düşünüyorum. Zaten anlatmıştım. Birlikte gittiğimiz bayanlar rahat giyiniyorsa rahatım. Ama biraz kapalı giyiniliyorsa ben nasıl bikiniyle çıkayım. Hiç hoş olmaz. Eee kardeşim de öyle giyiniyor eşi öyle istiyormuş eee eşi öyle isterse hiç hiç bikini giyemem. Benim de mayom hiç yok.

Storları ben banyoda yıkıyorum. Zaten çok çabuk akıyor kiri. Zor gelmedi bana. Sana hiç zor gelmez :)

Şoka gidip geldim gelirken arada çiseledi yagmur ıslandım hafiften kabak bulamadım gittim az ilerde manav var 8 tlydi kabak çok güzeldi ama pahalıymış aldım mecbur çıkmadım yukarı artık oraya 6 TL verdim şoka girdim mocha kakolu süt küçük ve büyük süt aldım 12 kusur burası bime girip iki ekmek aldım 3 kusurde oraya verdim sabah sütçuden 2.bucuk kg süt aldım 12.5 oraya verdim yoğurt mayaladim arada mochayi kendime aldım içiyorum sonra kalkıp makarnayı yaparım kabağı sotelemem lazım

Uyumaya çalıştım uyuyamadım. Tam dalacağım kuşun sesi. Kapıyı kapattım. Tam dalacağım yine uyandım. Kız uyudu bayağı. Sonra mantının içini yaptım ve hamur yoğurdum. Kız kalktı. Hamburger seviyor diye söyledim..iki ısırık aldı yemedi. Patatesini de iki parça yedi. Neyle doyuyor anlamıyor. Kahvaltıyla duruyor o da iki parça bişey yemişti.yemek konusunda zorlamakla yanlışmı yapıyorum bilmiyorum. Ama yemediği için ne yapacağımı şaşırdım. Balık seviyordu.onu da artık yapamıyorum. Şu marmara denizi olayından sonra tereddütlü oldum. Balık almıyorum. Ancak hamsi olur o da bitti.

Ben 3 tur bimden uskumru alıp kızartıyoruz güzel oluyor o kirliliği görüp benimde alaşım gelmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…