Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ekmeği kahvaltıda kızarmış 1-2 dilim yiyorum. Aralıklı oruç diyeti güzel tavsiye ederim. Ama yürüyüşsüz asla veremiyorum

Aynen vermiyolar kpderde yasadık bizde

Günaydınlarr
Karpuzuncekirdegi basınız saolsun cnm
Rabbim sabırlar versin
Bugun yogun birgün bizi bekliyor
Kızı fotograf cekimine götürcem
Kargom var g.dolapsdan onu vercem
Ana kız günümüz,dısarda biseyler yer döneriz
Kıza kahvaltı ettirim,kahvaltıya değisik biseyler yapayım
Aksama dolma yapacagım sadece
Dün benimkiler acık yer bulamamıs cig köfte allp gelmisleer
Kızın Allahtan vardı yemegi,bizde cigköfte yedik

Selam canlar uyandım Sabah esimin tel sesine 7.bucuktu saat uyuyamadım yatttim ölekalktım az mutfağı topladım çanta yaptım akşamdan piknik gibi yapcas ormanda biseler koydum eksik bı börek kizartcam kardeşim çıkınca ariycak öyle yaparım onu sıcak olsun kahve içip az nette takılıyorum oglusta babasıyla uykuda

2 yaş var canım aralarında aramızda uyurdu hep beraber yatağa giderdik şimdi ben tek başıma yatıyorum onlar da oğlumun yatağında yatıyor
Ama ilgim tabi bölündü küçük sürekli meme istiyor bu da benim elimi tutuyor gidelim oynayalım diyor

Oglunun uyku zamani bebegi karnini diyurup babaya biraksan oglunu sen uyutsan mesela.
Uzun suruyirmu uyumasi bilmiyorum tabi.
Benjm buyygumde cok sabirsiz, bebegi uyutuyorum gelip bagiriyor cagiriyor mesela. Evde yalnizsam ona cizgifilm aciyorum. Bebegi uyuyup geliyorum hemen onla oyun oynuyorum. Oyle boyle idare edecez. 2 sene sonra duzelir diyorlar, 2 seneye ne kaldi ki sunun surasinda

Ekmeği kahvaltıda kızarmış 1-2 dilim yiyorum. Aralıklı oruç diyeti güzel tavsiye ederim. Ama yürüyüşsüz asla veremiyorum

Bende kshvsltida 2 dilim tam bugday yiyorum. Aralikli oruca dayanabilirmiyim bilmiyorum gune cok erken basliyorum 7, 7.30 arasi. Emzirmesem dayanirimda emzirirken zor olur biraz.

Bacım yakın olsak gelirdim yardıma kolaylardık çabucak
Benim bebeler kendi kendine oynuyorlar
Benimde oğlanın yarın doğum günü

Ufak bir pasta alıp kutlamayı düşünüyoruz evde kendimizce
Pazartesi 4 yaş aşısı var inş ateş yapmaz

Bende kshvsltida 2 dilim tam bugday yiyorum. Aralikli oruca dayanabilirmiyim bilmiyorum gune cok erken basliyorum 7, 7.30 arasi. Emzirmesem dayanirimda emzirirken zor olur biraz.
Emziren biri için diyet çok zor. Heleki erken kalkan için daha da zor. O zaman en doğrusu kilo aldıracak şeyleri azaltmak.

Aaaa 4 yaş aşısımı varmış. Varmış da bizmi bilmiyormuşuz. İyiki yazdın citl aklımda bulunsun. Gerçi aile hekimi hemşiresi arıyor ama bakalım. Daha var 4 yaşa.
inşallah ateş yapmaz kuzucuğuna. Haber verirsin bize

Bende komşudan duydum
Bu ilkokul 1 sınıf asısı artık 4 yaşında vuruluyormuş hemşire dedi
Gecen sordum komşu asırdan geliyoruz deyince öyle öğrendim

Selam kızlar
Dün akşam iş çıkışımda babam aradı müsaitsen et alıp gelcem beraber yiyelim dedi buyrun gelin dedim. Biz tatile gidicez diye arabanın bakımlarını yaptırmış sonrasında da et alayım akşam kızımla keyif yapayım demiş. Ben ete dokunamıyorum diye de yağlatmış soslatmış getirmiş canını yediğim :) çatalla dokunmadan dizdim tepsiye attım fırına hepberaber yedik.. eşim bu gece burda kalın sabah beraber yumurta salatası yiyelim dedi. Babamda çok sever olur dedi burda kaldılar hepberaber kahvaltı yaptık gittiler.. sonrasında biraz ütü yaptım.. bu hafta esnek çalışmadayım evdeyim güzel Bi temizlik yapmam lazım.. aslında bugün dışarı çıkmak istiyordum ama eşim ders çalışıyor artık haftaiçi maaşı alınca hem gezer hem alışveriş yaparım
Son dönemin popüler mutfak alışverişi konularından sonra 3 aydır mutfak masrafını hesaplıyorum bu ay iyi gittik sanırım bakalım salı günü hesap kitap yaparım :)

Slm bacımlar
Saat 7 den beri 12 saattir ayaktayım
7 de kalktı Alya
10.30 a kadr zor tuttum evde
Atta gitcez bugun dedim demez olaydım
Atta da atta cıktık evden sabahın köründe
Alyanın vesikalıgını cektirdik.
Ordan gectik markete 60 tl markette bıraıktm;38 i beyaz sarap
Eldiven,züber,süt,cöp poseti
Ordan kahve icip haftalık pastamızı yiyip eve döndük burası da 50 tl
Fotografcıya 40 tl verdim
Eve geldik Alya banyo sonra yatıs
2 saat uyudu
Bende aksm icin dolma yptm,tek tek salonun perdeleri attım,bittikce astm kız uyurkem
2 cam sildim alya kalktı
Dolma yedirdim,oyun faslı.
Koci geldi aldı sükür
Ekmek almaya gittiler,balkonu yıkadım
Oturdm artk
Gelince yemek yeriz sonra dinlenirim ins

Selam kızlar
Bugün çok mu yoruldum yoksa tansiyonum mu düştü anlamadım yemekten sonra bi ağırlık çöktü
Kız sağolsun gündüz uykusunda 10 dk da bir uyandığı için anca yemek yapıp çamaşır yıkadım
Sabah kızı arabasına koydum yürüyüşe gittik arkadaşıma uğradım uzun zaman sonra iyi geldi

Geldik 9 u geçiyordu geldin hemen bir makine çamaşır açtım piknikte kullandığım örtü kiyafet yıkandı asilcak bir makine bulaşık açtım getirdigim kap kacak doldurdum duş aldim yeşilçay içtim yorulmusum oglusu uyuttum yoruldu oda baya çamaşır asar yatarım bende günün harcamasi 15 a101 den cips browni çekirdek aldim otopark ücreti vardı mesire alanında 10 TL verdim başka harcamam yok gelirken eşim pasta almış kardeşime 80 ona vermiş güzeldi keyifli geçti d günü hediyeleri beğendi kardeşim çok

Biz yakınız galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…