Küçük Düşün Büyük Olsun!

Onu kırmayı nasıl basarmıs kız
Kar kürelerinde civa oluyor diye biliyorm ben
Cıplak elle temizlememek lazım .
Kızın odasındaysa havalandırın cnm.
İyice silin.
Ates ölcerlerde de oluyomus eskilerde kırılmıstı bizde.
Kac gün acık bıraktık camları.

Çok güzelmiş canim inşallah bulur yenisini üzülmüştur tabi

Ben ki hergun ev supuruyorum sık toz aliyorum nerden geliyo bukadar toz anlamiyorum.
Supur supur ayni.
Valla yetisemiyorum daha.
Buyuk salonda cok dagiliyor kucuk salonda aman herseyi atmali mi naapmali bilmem.

Kiza kabak yemegi yapiyorum kofteli uyudu biraz uyusun.
Eski yastik siltem vardi onlari kestim toz bezi yapicam lazim olacak malum bol bol
Sil sil at.
Mikrofiberlere kiyamam simci
Kirleneni atarim.
Baya cikti bana yeter tasinma asamasinda.

Tüh ya tamda bilenzikk takicaktiniz artık çeyreğe talim olsunlar kuzu bı yandan iyi beklentisi olmasın sizdende onların borç ödüyoruz dersin
Sorma
Valla Allah yardimcisi olsun herkesin.
Nasil esya alinir nasil dugun yapilir bilmem su zamanda.
Hersey ates pahasi

Çıktık geldik oglusla dışarı parka götürdüm az marketin orda var küçük sakindi oynadı biraz roka aldım manavdan 2 TL a101 e girdik iki ekmek simit oglusa biseler kruvasan 16 ödedim orayada akşama balık salata var balık buğulama yaptım kendime tavada patatesli onlara kızartma yapacağım

Yalniz bende kiza oda yapmicam dedim gozum hep odalarda.
Ama yok almicam 1sene daha kesin.
4bine begendim bi tane oyle bebek odasi gibi zaten almam.
Biraz daha genc odasi tarzi alicam.
En azindan okula basladiginda kaldir at bir oda olmasin.
Pöff bu ara esya baka baka cozuttum.

Allah saglik versinde hepsi olur az öz

Benim kizda baligi sevdi yaparim artik.
Gecen olta baligi vardi pisirdim guzel yedi.
Ona levrek cupra somon falan buglarim

Kız neredesiniz
Sesiniz çıkmıyo hacılar
Biz arabaya verdik paraları
Kenarda kıyıda bişey kalmadı
Benimki diyo çeyrek altın bitane bile yokmu diyo yok dedim ne arası çeyrek olanı bozdurdunuz nakidi verdin arabaya dedim
Ondan gizli işte euro filan biraz üçbeş atarsam
İyiki kurbana he dememiş
Bakalım o zmnda kadar birikir se kesebiliriz inş

İyi geceler kızlar,
Yoğun bir hafta geçirdim. Ara ara fırsat buldukca okudum ona yazmayı fırsatım olmadı. Hafta içi annem ameliyat oldu. Hastaneden taburcu olduktan sonra bize getirttim. Merdiven çıkamaz diye. Zorla ikna ettim bize gelmesi için ama onun için çok daha iyi oldu.
Hastanede önce babam sonra Ablam kalmıştı. Hastane çıkışı herkes bize geldi abimler çocuklar falan. Sonra hepsi gitti ablam bizde kaldı annemle ilgilenmek için. çocuklar da bizde
Evde 4 cocuk 4 yetişkiniz şimdi.
Ben çocuklarla, yemekle falan ilgileniyorum genelde, ablam ilgileniyor annemle daha çok.

Ayrıca cuma günü ani bir kararla oğlanı sütten kesmeye karar verdim. 3 gecedir memesiz uyuyor.
Çok şükür çok ciddi krizler yaşamadim.
Annemlerin gelmesi, Evin kalabalık olması, çocuklarla oynaması falan iyi oldu.

Annem 200 TL verdi onun 100 ü benim zulaya, kalanı çocuklarin birikimine.

Kenara para aramiyoruz zaten kredi kartından harcıyoruz inşallah bu sene sonuna kadar toparlariz herşeyi de rahatlariz biraz.

Geçmiş olsun canım, Acil şifalar diliyorum annene. Şimdi nasıl?

Mutfakta kırdı canım ben odasında halının üzeinde açıyordum düğmesini. O isteyince öyle yapıyordum. kahvaltı sonrası mutfağa yere masanın oraya yani ayaklarımızın oraya koy, ben dedim dikkat edin kırılmasın orada :) sonra kız benim kucağıma gelmişti kıza su vermek için kalkarken ayağıyla tekmeledi resmen şaşkın
Süpürgeyle çektim suyunu civaya benzetemedim ben.

İyi geceler beybiler,
Kızı uyuturken uyuya kalmışım. Bugün çamaşırları bile toplayıp katlayamadım. Yani bir kısmını topladım. Bir çamaşırlık daha dolu. Artık sabah ola hayrola. Çok bir iş de yapmadım ama evi tekrar süpürdüm. Eşimin aburcunuru bitmiyor eee kızda dadanıyor öyle olunca bu defa heryer daha fazla pisleniyor. Akşamüstü bahçeye indik. Kız akülü traktörünü sürdü.babası onunla ilgilendi. Dışarı da hep o ilgilenir ama evde maçı filmi bitmez :))
Neyse ben de markete gittim. Patlıcan Kabak soğan donates salatalık marul maydonoz elma aldım 22 tl.
Eve geldim dolabı sil yerleştir.,Eşim de alttaki marketten çıtır paket tavuk almış onu yaptım. Kıza da köfte vardı. Bu ara yemesi daha da azaldı iki parça yiyor doydum diyor. İki tane köfte az bir parça ekmekle doydu.
sonra ben kıza diş fırçalattım. O arada eşim mutfağı toplamış. Kız su ile köpük oynamak istedi lavaboda o oynarken ben de süpürgeyi temizledim. Sonra duş aldım namaz kıldım. Kız birşeyler izledi. Tabi eşim de maç izliyordu. Bitmez bu maçlar )
Sonra eşim dondurma getirmiş az yedik yattık biz. Yatış o yatış seslendi yatarken de hiç kalkasım gelmedi.

Bu arada ben eşimin gönderdiği paraları bitirdim. Çarşıya çıkmak para harcamak malesef. Çok harcadım özellikle kıza uzun süre oyuncak vs almam sanırım. Evde durmak iyiydi sanki. İpini koparmışcasına harcadım bu ara Evde de değildim.nere gitti paracıklar anlamadım
Eşimden para istemeyrceğim. Zulamda var 200. Onun kartı da bende kart kullanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…