Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kardesim alıyo 15 de bir 200 tl büyük temizlikte 2 kisi geliriz 400 tl diyomus.
2 kisiyi almıyor.
İnsaat pisliği yok desen belki fiyat düser kuzu.
İnsaat pisliği var sanıyolardr muhtemelen.

K.yusufun uygulaması var cnm.Cig üürün getiriyor evet.

Günaydınlar
Bize öglen oldu tabi
9 da kalktı kogus,kız 7.30 da
Koci gidelim biz simit alalım dedi fırına gittiler
Simit,tahinli,tahinli simit doldurmuslar geldiler
Ben de patatesle sogan halkası kızarttım,peynir tabagı yaptım
Baktım cok almıslar yumurta dedim pisirmiyim
Zaten alya simit yedi sadece salatalıkla
Birazda kuru kayısı.
Masayı topladım bulasık mak.calıstırdm
Kızbabasıyla oynarken buzdolabının icini sildim iyi oldı.
Uzandım tavana bakıyorm bos bos en sevdiğim aktivite
Koci tatil bakıyor
Didim tarafına falan ,haziran sonu gidelim diyor hadi ins

Günaydın kızlar
Dün kaç posta çamaşır yıkadım bilmiyorum
Kurutma mak şart çalışan kadına, hangisini asayım nasıl koyayım şaşırıyorum valla.. dışarıya asmayı da ben sevmiyorum.. her haftasonu aynı sıkıntı.. koruyanlar olsa da yıkamaya devam etsem daha nevresim yıkıcam koridorun halısını atıcam poffff
tr_lelli 300 lira bana uygun geldi kuzu. Bide inşaat pisliği yani.. eğer temiz ve güvenirse hiç kaçırma

Ayy aynı durumlar vardı. Kahvaltı öncesi Bahçeye inelim diye ağlamalar. Bu defa bayağı zorladı beni.
Bizde oyle illa istedigi olacak,olana kadar agliyor yakana yapisiyor. Ben ikna etmeye calisiyorum ama esim hemen yapiyor. O zamanda olmuyor iste.
Yok canim ben sana bayagii uzagim, anadolu yakasindayimm. Kartal anpa benim gittigim yakin olsak hepimizde tr_lelli nin dedigi gibi disarda oturmali gun yapsak keskee
Ahh sen birde cocuk olunca gor. Elim rahatlasin ilk alacagim robot, 2.si kurutma makinesi valla.

Biliyomusum burayi temizlettikden sonra bende arkasindan sildim.
Mutfak dolabinin ustunu silmemis.
Banyo camlarini silmemis.
180demisti bi de ben 200 vermistim.
Ustunden bir daha temizlik yapmıştım

Annem ben yerlestikden sonra h.sonlari gelirsin beraber yapariz diyo.
Ona pek guvenmiyorum temizlik yapmayi sevmez ama onden bir kat silse ya da arkamdan yine gecse kar bana
Misal o dolaplari 1 kat siler pesine ben silerim.
Ev gercekden kucuk bence 300tl cok
Perdeler 400tl tutuyo perde yaptiririm o parayla.
Gelen kadinda tek temizlicek he ben 1 gunde bitirememde 3 gunde oda oda yaparim bilmiyorum

Didim akbükte ramada nın denizi çok kötüydü bulanıktı bilginiz olsun, otel in yemekleri havuzu falan çok iyiydi ama deniz seviyorsanız deniz kısmı hayal kırıklığı

Selam kızlar basık bir hava var yağmur diyolar bunhafta için cam silmeyi planlıyordum TV bakıyorum oglusla markete çıkarız az ortalık supurdum kuşların kafesi temizledim gidip gelince oglusu yikarim yeşil çay içiyorum sonra namaz kılıp çıkarız akşama ne yapcam daha belli değil kuru fasulye var dolapta

Birini okusan diğerini okuyamıyorum. Evde işim bitmiyor şuan. Anamın evinde iyi boşmuşum neyse şaka bir yana benim koca bebek kızın kar küresini kırdı
Çocuk kırmasın derken o kırdı. Kız da bayağı ağladı onu çok seviyordum diye. Odasında yerde açıp izliyor müziğini dinliyordu.
Sonra alırım kızım yenisini dedi. Ama ayıcıklıyı istiyordum dedi. Aldığım yeri sordu eşim. Youtube de şarkhanı gezdim yerin ismini bulmak için neyse buldum bakalım alacakmış babası kızına :)
Kar küremiz

Eklentiler

• 767AF16B-2BE6-4DE0-8D11-A25FBF81E583.jpeg
    88,7 KB · Görüntüleme: 90
Normal günlük temizliğe 200 tl’ye geliyorlar bence normal ama iyi temizleyecek birini bulman lazım yoksa bir de ben üstünden geçeceksem ne anlamı var.
Ay çok güzelmiş ama ben bile bayıldım

Birilerinin yaptığı temizliği ben de sevmiyorum. Camları ince detayına kadar silerim ben. Onlar yüzeysel yapıyor

Ahh sen birde cocuk olunca gor. Elim rahatlasin ilk alacagim robot, 2.si kurutma makinesi valla.
Şimdilik çocuk odam boş oraya seriyorum
Çocuk olursa benim de hedeflerim kurutma mak, robot süpürge, katlanır yürüyüş bandı
Bakalım inşallah istediğimde beklemeden gelir bebek de

Lelli sen yemezsen baskası yer
Kendini yorduguna degmez,perdeni de yaptır.
Kadını da cagır derim ben bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…