Küçük Düşün Büyük Olsun!

Geçmiş olsun canım çok korkuyorum bende merdivenden benim oğlum o yönde bekliyor ya duvara tutunur ya elimi tutar saglamci şiş yere buz krem sürüp bekle birde uyutma bir kaç saat kusma vs.yoksa birşey olmaz Allah'ın izniyle

Selam kızlar anca yazıyorum dışarı çıkıp geldik oğlanla yemeği pişirip ev toplayıp çıktım buzluktan suda beklemiş fasulye vardı onu yaptım bı pilav yapıp cacık ayran yada turşu yeriz migros sanal yapmıştım gece baya uyguna geldi moneyler kullanıldı hem büyük sıvı sabun süt 2.5 kg pirinç buls.eldiveni cokokrem kavonoz 1 litre süt oglusa küçük süt meyveli yoğurt 2 kg un 1 kg şeker pınar kaşar indirimliydi ondan yarım kg tereyağ içe tea kuru sogan 1 kg çilek yarım kg, Kaju tel şehriye 75 üzeri 2 litre orkide 15 ti 2 tane aldım 8li ekstra maylo wc kağıdı indirimdeydi rulolar büyük iki tane gibi Kolonya normalde 316 tutuyordu indirim birde moneyleri kullandım 208 ödedik sıvı yağ un şeker gider bu ay çilekleri güzel seçmişler sevindim

Hadi ya
Dysonuda cok ovuyolarda o da cok ucuk yaw.

Gecmis olsun canim uyutmayin bir sure derler darbe alinca bi de kusarsa falan dr. Goturun derler.
Allah korumus ezilmistir kirik falan olsa siserdi kimildatamazdi.

Ayy gecmis olsun

Kızlar çok şükür şimdilik birşey yok. Üç saat sonra uykusu geldi uyuyunca çıktım ben. Çıkıp çıkmamakta kararsız kaldım. Sonra düşündüm birdaha kimbilir ne zaman gelirim dedim. Uyurken gideyim dedim. Sonra geldim eminönüne. Kendime değil ona çok şey aldım. Eskiden ev dekorasyon şeyleri bakardım.. şimdi onlar hiç tat vermiyor.
Şark hana gittim.,anılar canlandı gözümde oraları gezerdim kızımın odasına hayalini kurup birşeyler alırdım hep. Gözlerim doldu. Bugünki olan olaydan sonra da yeniden yeniden şükrettim bugünleri gösteren rabbime. Bazen kızıyoruz sabrımız olmuyor vs ama iyiki varlar.
Kıza popit aldım 10 tl. Lol bebek aldım büyük orjinal değil 50 tl. Kıza ışıklı müzikli kar küresi aldım çok istiyordu 80 tl. Marakas aldım evde dansederken oynar 10 tl marakası salla şarkısını çok seviyor. Toka aldım 8 lisi 10 tl. Sticker aldım büyük boy 3 tl marketten 5 tl ye alıyordum küçük boyunu.
yani anlayacağınız parayı ona harcadım. Sonra eşim mesaj yazmış yemek yeyin ben çıkışta yukarı çıkmam size alırım gideriz eve diye. Ben eminönündeyim dedim. O da oradaymış sonra yanına gittim. Kuruyemişcimizden kuruyemiş aldık. Peynir aldık. Keçiboynuzu ve hatmi çiçeği aldım. Ne tuttu bilmiyorum. Keşke daha zaman olsa gezebilseydim ama işte çocuk olunca illa aklında hep ne oldu acaba insan eskisi gibi keyifle gezemiyor.

Virüs bitince gidersin canım teyzede gez dur al kızında bende çok severim oraları gezmeyi kahvaltıcilar var oralari

İyi yapmışsın canım.. Hakkaten bende özledim Eminönüyü..Ayağımın dibinde sayılır.. Marmaray ile 15 dk da oradayım. Ama en son geçen yaz gitmişim
Hey gidi hey bee Eminönü yü bile özleyebileceğim aklıma gelmezdi.. Hafta sonu yasakları biterse ilk işim o tarafa gitmek birgün inşallah..

Slm bacımlar
55 tl g.dolaps bakiyesi geldi
55 tl 1 kg köfte söyledim k.yusuftan
İzmir köfte+pilav yaptım
Kız 2 saat agladı resmen
Sokaga cıkcam diye,babası aldı gelince.
Haklı canım çocuklarda.. Öyle bir döneme denk geldilerki.. Dışarı bile çıkabilmek lüks oldu.Alyoş da tadını almış demekki eve giresi yok

Aa robotla ilgili niye kötü yorumlar var ki bence muhteşem bir şey. Dyson da çok iyi ama zamandan kazanç için robot yani aslında vir dyson bir de robot olsa tadından yenmezbence robot süpürge ve aylık temizlik için iyi çeken bir makine iş görüyor. Tabi evde küçük çocuk varsa bir de şarjlı süpürge lazım oluyor. Bence şarjlı elektrolüks var o da baya iyi ama ben çocuk bir şey dökerse falan kullanıyorum çok sık kullanmıyorum.

Robottan kardeşlerim memun aslında ben de izledim temizlemesini çekirdek kabuğu vardı. Onu almadan geçti sonra aynı yeri kaç defa süpürdü yani sonuç olarak temizledi. Şarjlı da çok iyi oluyor onu da ben kullanıyorum. Birşey döküldüğünde ilaç gibi. Robotta günlük temizliğe iyi.

Ben 9 yıl sirkecide çalıştım. Sürekli gidiyordum öğlen arasında falan. En son da Geçen yaz değil önceki yaz bankaya kredi toplu ödemesi için gitmiştim. Özleyeceğimi aslında hep düşünüyordum.
iyi geldi hızlıca gezdim ama olsun daha güzel vakit geçirdiğimiz günlerde olur
akşamüstü sakindi bilgin olsun.

Virüs bitince gidersin canım teyzede gez dur al kızında bende çok severim oraları gezmeyi kahvaltıcilar var oralari
O kahvaltıcıların da eski tadı yok. Eskiden gelene geçene ikram ederlerdi. Lokumcusu desen öyle. Tadına bakamıyor insan.
Ama mehmetefendi de yine uzun sıra vardı

BEn de avmye girmek istiyorm
1.5 senedir hic girmedim,starbucksdan kahvemi alıp geze geze icmek istiyorum
Annem carsıda oturuyor carsıyla aram yok valla.
Yani pandemi öncesi de gitmezdim.
Bi arada kozahan’a giderdik kociyle.
Ama dısarda kahvaltı cok özledim
Benim isyerinden metroyla 2 durak avm ayy zırt pırt giderdim is cıkısında
Makarna +sarap yapardık kızlarla aksm üzerleri
Simdi limonataya da razıyım

Yoldayız fena trafik. 21:00 da yasak var diye kim demiş.
Zaten gündüz giderken de otobüse bindim. Mavi kartı bastım. Geçersiz dedi :)) hes kodunu tanımlatmak gerekiyormuş. Evde dura dura hiçbirşeyden haberim yok neyse indim otobüsten 153 ü aradım, tanımlattım. Bindim tekrar. Git git bitmiyor. En sonunda indim yürüyerek gittim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…