Küçük Düşün Büyük Olsun!

Günaydın bacımlar
Haftasonuna cicekler ve pastayla giris yaptım ben sok
Hayır daha ilginci,adam fbda falan kolajlar yapmıs iyiki hayatımdasın calıyo fonda Mustafa ceceliden
İnancaz nerdeyse kız
Hayır olsun
Kızı uyuttum corba yaptım öglen icer
Koci ise gitcek kendime yemek yok

Canım doğum günün kutlu olsun..
Ailenle sevdiklerinle birlikte nice güzel yaşların olsun..
Eşin beni bile şaşırttı açıkcası..
Ama çok sevindim senin adına.. Demek oda kıymetini anladı canım.. Bak seviyor canım seni..

vuhuuu severiz boyle sabahlari

selam kizlar sabah sabah harcamali bir sabah oldu.valla kartin hesabini yapmiyorum yapamiyorum .cocuklar her seyi elleriyle yedigi icin kiyafet dayanmiyor gunluk 7 8 kez ust degisiyor.Allah olmayana yardim etsin . ikizlere gunes gozlugu aldim netten aldigim sapkalarda olmadi .yeniden aldim vs vs derken gune basladik
bugun temizlik gunu insallah baslariz birazdan

Doğum günün kutlu olsun canım nice güzel yıllara eşin şaşırttı bacım buralarimi okuyor acep

Yaa okurken yasadim sanki gerildim,.
Iste ev senin degilse ya da baskalari varsa olmuyor illa bisi cikiyor.

Selam kızlar,
İmdaaaaat diye başlamak istiyorum. Biri beni kurtarsın bu 3 yaştan. İnşallah bu kalıcı olmaz. Büyük çocuğu olan desin. Bu geçici diye içim açılsın.
Bugün yeğenimin doğum günü var hazırlık yapıyorduk. Ben de poğaça yaptım. Peynirsiz de yapmıştım. Onu yeğenim yemiş. Benim kız tutturdu illa peynirsiz istiyorum. Peynirsiz yerinden koparıp veriyorum yok bütün istiyormuş. Kaç defa denedim. Yırttı kendini. O nasıl ağlayış bağırış. Peynirsiz istiyorum diye.
Bir de verdiğimi fırlattımı sinirlendim, aldım odaya götürdüm. Yok durmuyor. Oyalamaya çalışıyorum yine aynı. Bekliyorki annemler yüz versin ama olmayan şeyi nasıl olduracaklar insanlar. Böyle durumlarda ne yapayım bilmiyorum. İlgisini başka yere çekmeye çalıştım yok. Odadan çıkınca yine basbas bağırmaya devam. İnşallah devam etmez inşallah geçicidir. Tabi burada daha bir uzatıyor ağlamayı. Evde de yapıyor da bu kadar uzatmıyor. Şimdi uyutuyorum. Akşam doğum gününde uyku mızmızlığı olmasın diye yeğenimi de onu da uyutalım dedik ama başım çatladı

Selamm
Bu ara canim sıkılıyor
Yani cok sukur alim gucumuz var ama ben cok masraf ciksin istemiyorum.
Ust kata zaten harcicaZ alt kata bari en az masrafla taşınalım diyorum.
Ama yok hep bisi cikiyor.
Banyoya esim tezgah istemisti banyo zaten kucucuk dolap vs yapilmis guzel olmus yani baya bisi toparlar (temizlik malz, makyaj malz, sac k. Mak kadar) altada hem dolap hem cekmece koymus ama hep extraya girdi
Nekadar fark cikacak bilmiyorum.
Y.odasina gomme gardrop ve kucuk bir pormanto olcusu vermistik o da extra tabi.
Mutfak masam buyuk geliyor alan kucuk daraltiyor bu masa.
Simdi masa degisecek bi daha.
Boyle seyler benim canimi Sıkıyor

Surekli bir gider hali
O sebeple keyfim yok

Okadar sıkıldım ki tuluydu halisiydi dolabiydi.
Bitsede kurtulsam.

Tulleri diktirdim kargoya verilecek 400tl
Nasil oldu bilmiyorum o bari ciksin aradan dedim onuda dusunmim.
Perdeleride koltugu alinca siparis gecicem.
Bir an once bitsin istiyorum dusunmim artik
Agustosda tasinicam galiba belki eylulude bulur.
O surede herseyi bitirmem lazim.

Kiz uyudu, yemekler bitti.
Aksama ne yerler bilmem.
Kiza corba yapmam lazim.
Hic de bisi yapasim yok

Ilgi cekmek istiyorda olabilir kalabalik simartiyorlar ya.

Yaa ekurim bende oyleyim
Ben bir sebebe baglasamda aslinda o da buyuk sebep diil.
Bahanem yani.
Hep bi canım sıkkın bu aralar

SAolasın cnm
Senede 1 yapıyor yapsın okadr ya

Abla ya saolasın
Cümlemizin gönlündeki olsun ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…