Küçük Düşün Büyük Olsun!

Nice yaşlara canım benim ailenle sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum
Bizim de durum vahim. Uykum var dedi iki saattir dam dalıyor alacağım yatağına yok koltukta uyuyacakmış. Deli oldum artık. Ortalık gerçekten çarşamba pazarı. Odası inanılmaz dağınık. Bir de kıyafet ayırıyorum içeriye götürdüm çünkü odada koyacak yer kalmamış. Offf hiç birşeyi toparlayamadım. Topladıkça o giyeceğim diye dağıttı. Yarın ola hayrola uykusuzum da. Uyumadıki iki oturup iş yapayım.
Eşim de diyor bak erken uyudu yine uyandı. Eee dedim çocuk aç uyudu. İki doyuraydın ona sarmasam olmaz. Çünkü ben o ara yemek koşturuyordum koydum masaya biraz oturdu ye kızım sonra maç varmış onu izlemeye gitti. Ne yapayım işte oturup ye ye demeden kendi hevesle oturup yiyen çocuk değil

Bugün de o senin nöbeti ben aldım. hergün böyle düşünemiyorum. Allah yardımcın olsun

Benimkide sinir ediyo illa babamla yatcam diyo oyun oynuyor veriyo eline telefonu geliyor buraya uyumayacakmis şimdi diyogit al teli elinden tabi uyumaz diyorum sürekli tel tablet olmasın dedikçe benmi abartmıyorum oluyor sonra oynasın ne var diyo az oynatmak zor geliyor biraz ilgilennoyun yapın diyorum bı bakıyorum telde oynuyo onu bende yapardım diyorum ben çok sikisirsam tablet veriyorum misal duş alcam tehlikeli biseler yapmasın diye

Saol kuzum bu arada benimki odaya gitti en son ikiside uyudu yarın bekliyorum kutlamaları oglus diyip durdu yarın d günün diye

Bizde de durum aynı Kolaylarına geliyor bence. Beceremiyorlar çocuk eylemeyi.
Ben de ancak kahvaltı yapınca başlıyor anne açç falan öyle verşyorum ve saatli veriyorum. Akşam da yemekten sonra isteme faslı var o ara veriyorum. Çayımı rahat içiyorum

Saol kuzum bu arada benimki odaya gitti en son ikiside uyudu yarın bekliyorum kutlamaları oglus diyip durdu yarın d günün diye
Bizim de bugünlerde anneler gününe hediye alacağım diyor. İlk ya değişik oluyor bugün diyorki anne ben sana anneler gününde çiçek ve kitap alacağım hediye :)
Reklamlarda görmüş galiba anneler gününü bir de babasıyla konuşuyorlardı birara.
Reklam deyince arzumun anneler günü reklamına bayıldım, geçen ablam göndermiş izledim çok gözlerim doldu. Anlamlı olmuş

Selamm hayirli sahurlar.
Kendime elbise bulamiyorum yaw
Soyle sade spor giy cik bir elbise yok arkadas nette.
Ya boyu kisa ha dekolte ya askili.
Yasak kalkarsa bi cetinkaya ve viaport yapariz.
Aksam biraz bakindim nette yok oglu yok.

Esime kizi pasladim 23.00gibi kactim odaya uykusuzlukdan kafam bulandi.
Kitap okim dedim okuduğumda anlayamadim biraktim.
Bir ara esim isyan çıkarıyordu uyumuyo diye.
Uyuttu napti etti
Alllah canini sag etsinde asla oturmuyor ya.
Otursa bile sallaniyo kaykiliyo kurtlu sabit duramiyo.
Damacanaya tirmanip kafasini cikarmis nasil becerdin yahu.
Surahi bardak vs ne bulsa elini daldiriyo icine.
Muhtemel damacanayida sokersem elimi sokarım diye düşündü kofte.
Banyoya dalinca direk kabine gidip elini sokuyo icine bakiyo su var mi diye
Balik ya

Sahura kuymak kahvaltilik yedik.
Utu yaptım
Teheccud kildim namazi kilar yatarim.
Kiz accik uyur inşallah 7 de uyanmaz amin

Canim Rabbim kabul eylesin.
Esinim suprizi icinde cok sevindim geçmiş olsun annene acil şifalar
Musmutlu yillarin olsun canim

Hadi gözün aydın cnm.
Ay 24 ne uzucak diyolar zaten
Hic ise baslayamıyacakmısım gibi geliyor

GEcmis olsun cnm

Nice senelerin olsun kuzu saglıkla

Bereketli olsun bacım

Erkeklere kolay geliyor
Bizimki basladı bu cocuk nezamn tv izlicek demeye
İzlemicek diyorm yaza izlesin baby tv falan artk diyo
Sıkılıyor cocjk zaten oyun kurmaya basladı,evcilik oynamaya falan alt tarafı yalandan cay icecek sıkılıyor
Ben napim sac diplerinden bile oyun hamuru topluyırm
Gözünü acıp hamır diye geliyo bana

Günaydınlar
Saat 1 de gece tatlısına uyandırıldım
Havuxc dilim almıs bana 1 dilim yedim uykudan uyanıp geri uyudum
3.5 da kalktım sahur hazırladım.
Yarın gidip marketten sac boyası almam lazım
Cumadan sonra ysakmıs
Yani wpda geyikleri bitmiyor
Ice tea yasak
Hayır ben zaten icmem de
Sampuan serbest sac kremi yasak
Ay komedi sac kremi sürüp ortamlara mı akacagız sanıyorlar
Ay pil almam lazım bütün oyuncaklar pilli
Hayır netten de alınır tmmda sac kremi alcaz diye 50 tl üzeri doldurcaz sepeti krgo bedava olsn diye sacma yani
Bide yazık kargoculara da adamlara gereksiz ia yükü
Millet pili falan netten alır 2 pil icin adamlar gezcek bosa.

Bide keske gr almasaydm dedim
Ayın 15ne kadar karttan cekimler olacak paso sigortalar falan.
Elimdeki nakitle 2 hfta idare ederim diyordm 24 ne kadr uzarsa kapanma kötü yetmez yani,heryerde kapalı bisey bozulmaz.
Acil bisey yok ama bez flaan almak lzım
Kociye kitlicem artık.
Bide elektrik gelir 200 küsür 16snda ohh tam olur

O yasakları ben de anlayamadım, çok komik geldi bana. Saç boyası benim de almam lazım. Dün kardeşim söyledi. Hemen internete baktım.
Aslında amaç sadece zorunlu ihtiyaç için dışarı çıkılmasını sağlamak. Ama bayramüstü saç boyası benim zorunlu ihtiyacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…