Küçük Düşün Büyük Olsun!

Oh güzel canım gelmiş geçmiş olsun diyelim

İyi akşamlar kızlar,
Bayağı telaşeli gündü. Kışlık yazlık giymediğim kıyafet ayırdım. Bazıları var modası geçse de atmaya kıyamadığım vazgeçemediğim kıyafetlerim. Yine koydum kenara O arada kız ortalığı dağıttı. Hala heryer dağınık ben oturdum çay içiyorum.
Bugün annem biraz rahatsızlandı. Tansiyon fırlamış. Moralim bozuldu biraz, oruç tutuyor yine de. O da mahfediyor. Bakalım götürdület doktora. Şimdilik fena değil. Eşim de duyunca gitmiş bana sürpriz yapmak için izin kağıdı ayarlamış. Cuma günü gitmek için. Şaşkınım şuan.
mesajlaşıyoruz yemek telaşıö var. Süt pişiriyorum. Niye süt aldın diyor niye olabilir yoğurt yok mayalayacağım dedim. Meğer kardeşimle konuşmuşlar haberim yok. Kardeşim aradı niye süt aldın diye, niye olabilir dedim. Yoğurt yapacağım. Yoğurdunu sütünü alda gel kocacın sürpriz yapacaktı sen söyle dedi hemen aradım dedi. Eşime de demiş çocuklar gibi mutlu oldum sen çok yaşa emi demiş. Eşimin bu halleri çoktur iki ayağımı bir pabuca sokar. Hazırlanmam ve şu yazlık kışlık kıyafetleri ayarlamam lazım.
Bugün arkadaşa gittim. Kıyafet satıyor. Güya tayt bakmaya gittim. 310 tl lik alışveriş yaptım tişört tayt elbise ooo.

Valla git canım değişiklik olur geçmiş olsun anneciginede

cok sevindim yedirenk senin icin cok mutlu oldum valla

Kız uyandı okuyamadım yemek yememişti 1 köfte yedi. Uyudu sonra uyanmış anne kahvaltı hazırlarmısın diyor
Kız gece uykusu yapmış sabah kahvaltısı bekliyor
Esin seni düşünmüş ne güzel. Bayramı da annemlerle gecirirsin. Yasaklar kalkana kadar kalırsın ne güzel değişiklik olur sana da kıza da

Kız gece uykusu yapmış sabah kahvaltısı bekliyor
Esin seni düşünmüş ne güzel. Bayramı da annemlerle gecirirsin. Yasaklar kalkana kadar kalırsın ne güzel değişiklik olur sana da kıza da
Aynen ya koptum zaten anne kahvaltı hazırlarmısın deyişine koşa koşa geldi.
şimdi uykusu gelmiş. Bakalım az biraz bakayım dedim uyuturkem. Senin minnoş ne durumda.
sağolsun canım genelde bu konuda sürpriz yapar. Yasaklardan sonra da kalacağım iki hafta. Zaten yasaklar bitince gidecektim de iyi geldi bu bana. Kız da sevinç çığlığı attı. Anneanneme gitmemize kaç gün kaldı diye sorup duruyordu.

Geçmiş olsun canım

Kızlar geçenki yatırımımdan sadece şahsi birikimimden diyeyim, iki çeyrek parası kazandım şimdilik. Ben parama dokunmuyırum. Eşimle ortak olandan da kardeşime dedim şimdilik 1000 tl gönder. Ev kredisine daha var onu da orade oradan ödeyelim dedim. Bu dönemde bize destek oldu bu para yoksa bu son aylarda bayağı sıkışacaktık. O net!
Bir de biryere hayir yapmayi dusunuyorum bakalim yarin gondermesi kismet olursa yapacagim. Bugun kizin kiyafetlerini de biraz aksam sectim. Arkadasa sordum verecek kisi varmi diye. Verdiklerini iki aileye verdik ama öyle böyle değil çok kötü durumları dedi nasıl sevindim anlatamam.
Birkaç parça bizim geline ayırdım. Çok beğendiklerimi yani. Gerisini yine o arkadaşa vereveğim koca bir poşet çıktı yine. Yasaklar başlamasa hemen ulaştıracaktım ama olmadı. Artık dönünce kısmetse

İyi geceler bacılar doğum gunume iş yaparak girmiş bulunuyorum oglusu götürdü odaya babası iki oda oyuncak topladım kendi odasindada kartlarını dağıtmışonlar duruyor daha üç poşet götürülecek şey var giysi dolabı na odası dandini bulaşık toplayıp açtım tablet error 10 adet fln kalmış h sonuna doğru alayım onları

Ne güzel düşünmüş un birikimin bereketli olsun çil çil altın olsun bende koyuyorum ufak ufak telefon taksiti basliycak esimin ay sonu anneme vereceğim bir miktar o borcuda yaz bitmeden bitiririm insallaah

Aslında benim de gönlümden geçti, çok şükür rabbim yapmadan verdi. Allah sana da kat kat versin inşallah

Ne güzel düşünmüş un birikimin bereketli olsun çil çil altın olsun bende koyuyorum ufak ufak telefon taksiti basliycak esimin ay sonu anneme vereceğim bir miktar o borcuda yaz bitmeden bitiririm insallaah
Hepimizin olsun canım çil çil altın.Allah daha çok versin

ben bugün erkenden uyandırdım oğlanı, memeye kalktı geri uyutmadım.
erken dediysem de 9 u geçiyordu :)
öğlen de erken uyuyup erken uyandı.
gece 12 olmadan uyudu 1 saat geçmeden uyandı. tekrar pışpışlayıp uyuttum.

bir değişik oldu çocuk erken uyuyunca (erken dediysem 12) ne yapayım şimdi diye düşündüm. alıştım ya 2 lerde uyumaya erken geldi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…