Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bereketli olsun canım gercekten çok sıcak havalar

Çocukları aldım gittim markete, biraz hava alsınlar sıkıldılar. 70 TL markete verdim. Gelince sitenin bahçesinde oynadılar biraz. Kimse yoktu bahçede. Eve gelip yıkadım çocukları, küçüğü uyuttum. Dışarı cikmadan mercimek çorbasını yapmistim. Yanına patetes oturtma yaparım, birde cacık.
Kadayıfın vardı belki muhallebili kadayıf yaparım. Montlari atarım makineye yıkandı. Dün 3 makine çamaşır yıkanıp kurudu ve son makineyi yerleştiricem yerlerine
Biraz PC başına oturmam lazım iş yapmam lazım fırsat kalırsa çocuk uyanmadan bakayım ona da. Çocuk en fazla 2 saat uyuyor ben bu 2saatte temizlik mi yapayım, yemek mi, PC başına mı geçeyim, biraz dinleneyim mi, dışarıdaki işlerimi mi yapayım valla bilmiyorum.
Yetmiyor zaman yetmiyor

Aynen birde iki çocuk olunca işte bitmiyor evde eş yardımı şart oyala diyorum bazen o zmn rahat iş yapiyorum
a

kac gundur pc de ufak bir isim acamadim bir turlu.masallah ki sen calisiyorsun yani

Ayy ne sinir durum.zaten bir bebe iki erkek var evde bir de ona göremi yapacaksın. Allahım ya
Cok cins ya
Babam bana diyorki suna kiz bul kizin basinimi yakim ona kiz bulup
Yok yagli yok salcali.
Yeminle kiz 2gun durmaz.
Annemde diyo cins diye.
Kimse cekmez bunun mizmizligini diyo

Ay kız bulsalarda eversek yok benim kardeşime pilav üstü ne versen yer hakkını yeniyimsen yumurta kır yerim abla diyo pis boğaz biraz benim kardeşimoda kriterim yok abla eli ayağı düzgün birini bulun bana diyo
Sevdigi bisi olunca yiyo hayir sevmedigin bisise oturma yani sofraya.
Yeme zorlami yediriyorum.
Git annenin yemegini ye..
Annemede aciyorum gerci bunlar cekilcek cile degiller.
Vallahi ayni evde yasasam 2.gun bogazlarim.

tr_lelli hic sevmedigim sey yapilan yemegin elestirilmesi .
Ki hani ovmek gibi diilde herkes begenir yaptigim yemegi.
Bunun kendi cins.
Salcasiz olcak sogansiz olcak baharat aci olmicak ee taş ye yani.
Bi de sanki silah dayiyorum kendi geliyo tam yemek saati orucluda diil oturuyoda ne varsa bende koyuyorum birakiyo tabaginda suratini eksitiyo bisiler.
33 yasindasin hic yasinin adami diil.
Valla kades mardes kimsenin afra tafrasini cekemicem su yasimda.
Gelmesin.
Annemede dedim yemek saati gelmesin geliyosa benim soframda yok baharatli yok soyle boyle demesin zorla yedirmiyorum dedim.

Cins iste diyo

Havalarda yapiyo insan küçük bebe olunca çıkamıyor ha diyincefe bı yere oda sinir yapiyor canim
Vallahi cok doldum sakinlik istiyorum
Insansiz hava sahasi.
Insanlardan uzak kus sesleri dere sesi.
Saatlerce oturasim var.
Esime dedim hic annemlerle ugrasamicam yasak kalksin atlayalim arabaya 2-3gun kacalim.
Koyde falanda annemi kardesimi cekemicem..
2-3gun hava alsam yeterdi bana..

senin yemeklerinin guzel oldugu hic suphe goturmez bir gercek her evin damak tadi farkli bence.biz cok salcali baharatli seviyoruz biri davetsiz evime gelse surat eksitse kizarim yani .

Annem geldi zaten gergindim.
Karpuz, kiyma falan getirmis.
Soylendim onada nasibini aldi.
Halimi goruyosun kizla yeterince yoruluyorum beni bi salin dedim.
Annem simdi hani gelmez gitmez tmm hayri yok pek ama karismazda.

O da kizim o cins bende ugrasiyorum onunla gelmesin dedi.
Dedim otursun evinde ne isi var bende.
Diyorum dedi.

Annem hep alttan aliyo beni yoksa galiba annemlede gerilirim.
Kadinda sonsuz bir sabir var.
Agiz tadiyla tartisilmiyo onunla
Hep haklisin idare et bosver sen haklisin modunda.
Neyse az oturdu gitti.
Kiz sizdk resmen.
2 defa sallamistim uyumayinca biraktim artik
Uyku konusunda israr etmiyorum baktim yerde oynarken uyudu kendi.
Attim besigine pesine annem geldi zaten.

Uyanır birazdan.
Viledayi yapim himhizli. Amaz sonra dua sonra saat 18.30olsun lutfen esim gelsin.

senin yemeklerinin guzel oldugu hic suphe goturmez bir gercek her evin damak tadi farkli bence.biz cok salcali baharatli seviyoruz biri davetsiz evime gelse surat eksitse kizarim yani .
Kuzu evet herkesin yemek zevki, damak tadi farkli.
Ama gittigim evde sevmediğim yemek varsa tabagima koydurmam.
Koydularsada elestirmem.
Ki biz lop lop yedik.
Insan takma cins diyo ama iste zoruna gidiyor.
Gelme kardesim yemek saati ozaman.. Otur evinde.
Geliyosanda tokum de yeme.

Cok cins ya
Babam bana diyorki suna kiz bul kizin basinimi yakim ona kiz bulup
Yok yagli yok salcali.
Yeminle kiz 2gun durmaz.
Annemde diyo cins diye.
Kimse cekmez bunun mizmizligini diyo
Valla hiç belli olmuyor kuzu o ya ne cins insanlar gördüm nazi geçtiğine yapıyor annesine babasına kardeşine anca evlenince kız napsa yerler benim annem pek çeşit yapmadığı için onlar gelince değişik şeyler yapıyorum hoşlarına gidiyor pilav patates et anneme çeşitsebze fln çeşit bilmezdi

Kuzu salcasiz baharatsiz daha zor ya annen nasıl uğraşıyor Annenede Allah yardım etsin bibyastan sonra kızlar yine yardım vs ediyir erkekler zor

Sıkıliyor evde kardesimde yasaklar yokken bizim ev çokta yakın değil yakın olsa daha çok gelir oglusuda ozluyolar film açıyoruz tabi ben oglsnlsda uğraşıyorum izliyor eniştesi ile canı sikilio bekar bir kankasi var onunda biri var oda evlenir bu sene sıkılıyor çocuk evde annemle fln senin kardesinde oyledir

Allah hayırlı kismetler versin o zamanda gelin götürdü gelmiyor deriz yengem diyodu gelini aldı anasını unuttu diye

Selam kızlar,
Arkadaş uğradı. İki kahve içtik. Kaç gündür evde çay yoktu. Çay siparişim ve market siparişim geldi. Az çay demledim içtim. Bir de kahve içince ohh be kendime geldim. Başağrım geçti.
kızlar banyoda köpüklü suyla oynadılar, arkadaş biraz rahat. Ben dedim heryer su olacak diye neyse biraz oynasınlar dedim. Kovalar koydum. Şarıl şarıl su akması biraz can sıkıcı yoksa kovaya doldurup oynasınlar. Ama açıyorlar su akıyor boşuna. Neyseki bıraktılar. Niye benim evde yapıyorlar onu da anlamıyorum. Onlarda yapsalar da arkadaş birşey demez biliyorum ama yine de benim evde yapıyorlar, orada hiç görmedim öyle yaptıklarını.
neyse oyuncakları dağıttılar o standart zaten
onları toplarım biraz sonra. Az oturdum. Yemeği halledeceğim.,
yarın da beni çağırdı arkadaş bakalım biraz kızı bahçeye çıkartırsam uğrarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…