Küçük Düşün Büyük Olsun!

Aynen birde iki çocuk olunca işte bitmiyor evde eş yardımı şart oyala diyorum bazen o zmn rahat iş yapiyorum
a
benim eşim sabahlara kadar pc başında oluyor. şu ara biraz işleri sakin destek oluyor. kızla da dersleri falan genelde eşim ilgilenir ben anca küçüğünü oyalarım yoksa bırakmıyor ablasına canlı derse girsin, ödev yapsın.istiyorki ablası hep onunla oynasın.

eşimin yetiştirmesi gereken işler olunca ben kendi başımın çaresine bakıyorum olduğu kadar. çünkü o da bazen 3-4 saatlik uykuyla ayakta durmaya çalışıyor.

Valla karisina yapamaZ
Benim daha eyvallahim yok ya.
Bende hep kimseyi kirmim kirmim diyorum ama yoruldum

İyi aksamlar
Kızla yemek sorunsalımız var
Corbaları reddediyor,sulu yemekleri de 2 kasıktan sonra reddediyor
Öglen corbayı oldugu gibi bıraktı cok az tazefasulye yedi,karabugday patladı yedi ac cünkü
Uyku öncesi süt icti,devam sütünü kescem bu gidiisle
Uykuya rahat geciyor ama bu sefer ögünler kalıyor
Gerci yeni cıktı bu cumadan beri
Aksam yine corbayı red faslı 3 kasık taze fasulye yedi süt istedi
sıkıldım bugun sambali tatlıısı yaptım
Fındık falan unutmusum üezsrine ama sevdim güzel olmus.

Kırmızı mumlu davetiyeyle mi cagırıyorz diycen olmucak
Gelme begenmiyosn yemek
Yani ne alaka yemek saati gelmek sürekli
Ben kız kardesime gitmem habersiz.

Kardesimin kıza cikolata yollucam 110 tl ayılı kutular ciceksepetinde
220 elektrik
100 kasko 150 saglık cekilcek
Ve buay avans yatmaz 15 gün evdeyiz diye
Ayın sonundan ümitsiizim
Ama koci 1 kg antepfıstıgı tozu siparis etti bana
Baklava yapcakmıs
Yarım kilo alcam yeter,yesil sarma yapckmıs
Ay daha hediyesi var yegenimin
Gr alırım diye hesaba attıgm. Paradan kk ya yatırdım
Cünkü evdeki hesap carsıya uymadı kart yüklü geldi
Kapanma iyi gÜzelde maas alamazsak yandık
Koci de diyo ne alaka devlet kapadı sen mi istedin vermeleri gerek diyo ama ins yarım maas almayız

Ohh bayagı is yapmıssın abla
Bereketli olsun bileziğin

Hamur yaptım oğlanla her yer un ona az verdim sekilledi bazlama yaptı küçük bı tane mayalansin yaparım bı tane ona seviyor bir tepsi pide bide kizartcam biraz canım istiyor
Benim kocide sahurda hamur alcakmıs isten gelirken
Sahur vakti bide onla ugras

Selamm iyi akşamlar kızlar,
Valla günüm yemekle toplamakla uğraşmayla geçiyor sanki ben pek alışkın değilim sanırım
Neyse ezogelin çorba yaptım çok oldu yine. Arkadaşa veririm yarın. Hazır çorbası olsun. Karışık Kızartma ve köfte yaptım. Kuru fasulye piyaz yaptım. Pişmemiş köfteler kaldı yarın yaparım da onu ne yapsam acep. Domates sos yaptım ben zeytinyağı kullanıyorum., eşim beğenmiyor. Teyze kızartma yaptığı yağdan kullanıyormuş.Onu diyo.
Normalde ayçiçek yağı kullanma makarnaya bile zeytinyağı kullan diyen adam benim kocammıydı
Bu ara yatırım yaptığımız para artışta inşallah böyle devam eder. Bugün de koci motor almaktan bahsediyor 30 bin tl ciiik. Allahım ya. Keşke çok kar yapsak da şu paramı kurtarsam.

İnşallah canım ya, ben geçen yıl çok zorlandım çok iyi anlıyorum seni. Düşünüp verirler inşallah.

Havalar ısındı ya iştahları azalıyor. Büyüdükçe yedikleri daha da azalıyor. Normalde de 3 kaşıkmı yiyordu. Ben bir kase bitirmedi diye yemiyor diyorum ben mi yanlış yoldayım bilemedim

Ben de sevmem canım eleştirmeyi. Beğenmiyorsan gelme. Ya da dediğin gibi koydurma tabağına. Benim eşim de habire eleştirir. Sanki tek yemek kültürü onlarda var. En güzel yemeği onlar biliyor. Kendi de yapıyor ya yemek ondan genelde bir kulp bulur.
ben genelde diyorum beğenmyorsan yeme ya da kendin yap adam öyle öyle masterchef oldu başıma

Bereketli olsun canım

Canim havalar ısındı canı istemiyor olabilir devam sütüne guveniyo olabilir zaman zaman oluyor cocuklarda aç olinca önce yemeğe teşvik edersin

Bereketli olsun cnm

Havalar ısındı ya iştahları azalıyor. Büyüdükçe yedikleri daha da azalıyor. Normalde de 3 kaşıkmı yiyordu. Ben bir kase bitirmedi diye yemiyor diyorum ben mi yanlış yoldayım bilemedim
Yok kasesini bititir normalde
Atak da olabilir bilemedim
Ben Alyayla yemek sorunu yasamadım simdiye kadr garip geliyor bu halleri
Sıcaktan da olabilir asırı su iciyor bu ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…