Küçük Düşün Büyük Olsun!

ben yoncanin domates sosunu kullaniyorum aklinda olsun cidden iyi tadi .ondan 2 su bardagi koyuyorum .bu yaz cocuklarla domates koyamam yine boyle alirim sanirim fiyat olarak daha ucuza geliyor hatta
Alıp denerim canım bu kış çok zorlandım domates konusunda. Annem veriyordu her yıl o da yapamamış. Eskisi gibi güzel domates kalmadı

ben ev yapimi konserveden cok korkuyorum zehirlenme vs gordum cunku.rondodan cekip derin dondurucuya atiyirum normalde ama cocuklarla cok zor tabi benim icin
Ev yapımı konserveyi açınca kokudan anlamamışlarmı bozulduğunu. Bana daha sağlıklı geliyor. Buzluğa koydum bir yıl beğenmedim.

Alıp denerim canım bu kış çok zorlandım domates konusunda. Annem veriyordu her yıl o da yapamamış. Eskisi gibi güzel domates kalmadı
benim cocuklarla yapmam zor zaten .aynen domateslerde kotuydu bir de cok pahali.ben cok marka denedim bu iyi geldi bana boyle devam ederim bir sure bakalim

Ev yapımı konserveyi açınca kokudan anlamamışlarmı bozulduğunu. Bana daha sağlıklı geliyor. Buzluğa koydum bir yıl beğenmedim.
anlamamislar sanirim valla nadir oluyor ama oldugunda da cok facia .hic bulasmiyorum ondan ama tadi derin dondurucu ile kiyaslanmaz tabi

Bende iki gün önce işkembe çorbası yaptım yazın kokar diye pişirdim doğradım attım dolaba hemen çorba yaparken at içine kolaylık

İftar sonrası ağrı kesici pek fayda etmedi. Biraz çorba, birazda pilavustu nohut yedim. Çiğnemeden direk yuttum bugün yemekleri eşim yaptı ben uyudum uyandim. Ağrıdan zaman geçsin diye yatmaya çalıştım.
İftara yakında kalkıp mozaik pasta yaptım çocuklara.
geçmiş olsun dilekleriniz için çok sağolun tek tek cevap veremedim.
Şimdi 2.agri kesiciyi de içtim de bana misin demedi hala ağrıyor. 2 çocuk da böyle doğum sancısı çekmedim

İyi geceler kızlar.
sizden sonra kızımla oturduk adaçayı içtik. Yanında kuruyemiş. Keyif yapıyoruz diyor :)
Koci iftardan sonra sızdı. Bir bardak çayı bile zor içti. Hala uyuyor. Kış uykusuna yattı. Uykum vardı sen de uyusana diyor. Nasıl uyuyayım kızı bırakıp
Çizgi film izliyordu ama yine de bırakamam öyle.
sonra kitap okumamı istedi. Okudum. 4-5 kitap seçtiklerini okudum. Uyudu.

Ben domatesleri doğuyorum biraz pişirip kaplara koyuyorum buzluğa daha güzel oluyor çiğden koymayın sakın sası koku oluyo öyle
Bi tık kaynaayacak sonra su kaplar var seffaf doldur at dolaba çok güzel oluyor
Ben çiğ koymuştum bir defa. Hiç beğenmedim ondan birdaha da koymadım. Kadrosuz olduğum ne kadar da belli.

Geçmiş olsun kloroben gargara iyi geliyor. Bir de antibiyotik 48 saatten sonra ağrınızı keser .ağrı kesicide iltihap giderici ağrı kesiciler var onlar çok iyi geliyor. Ben de 10 gün önce çektim ne kadar kötüdür bilirim.çift antibiyotik verdi dr, çekilecek şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…