Küçük Düşün Büyük Olsun!

Patlıcan kebabu
Pilav yaptm
Yogurt ve dünden mantar corbası var
25 tl pideyle tekli pastaya verdim
Pideye ben gitcem dedim😂
Daha da gitmem 3 dk hava alcm diye para harcıyorm🤦🏻‍♀️
Hele ac gidince bende bakıyorum ne alıyım diye🤦 evde tatlı desen var aslında almadim valla baktım gel iftardan sonra sisiyosun

Oh maşallah canım benimki bir yumurta kırıp getirse mis🤣🤣 ben doğuma gitmeden yemek yapmıştım eve gelince yiyelim diye
çok tititzdir herşeyden anlar , benim temizliği beğenmez bu ara bakamadım ya,musluk kararmış ince temizlik lazım diyor 😂çekirdek yemiştim dökülmüş yasaklıcam sana diyor,zaten orda sıkıntı yok da,
kek pasta işini iyi yapardı bir tek yemek işine girmemiş ti o da mecbur kalınca omu da yapıyor,
Erkeğin aşırı titiz olanı da zor söyleyeyim, gerçekten aşırı titiz...Herşeyi de görür.
Şu Kadir ezildi nin 1 nm altı 😂Ama pis olmasından iyidir diye teselli ediyor um kendimi.

Selamlaaar,
Oh mis uyumuşuz kızla. İlaç gibi geldi bu uyku. 2 saat uyudum. 3 saat de kız uyudu. Sonra kalktım. Soğan için sipariş geçtim trendyoldan. Reis kuru fasulye deneyrceğim indirimdeydi. Yanına da kıza çikolata aldım. Bu ara abırcuburu azalttım. Soruyor anne bir tane daha yiyebilirmiyiiim diye.
yemekler yine kaldı. Patlıcanlı pilava bayıldım babyloading87 babyloading87 enfes enfes. Pilav çorba cacık mercimek köftesi kaldı :)
Yarın da komşuda iftardayız. Yemekler yine duracak. Tiramisu yaptım yarın götürmek için.

çok tititzdir herşeyden anlar , benim temizliği beğenmez bu ara bakamadım ya,musluk kararmış ince temizlik lazım diyor 😂çekirdek yemiştim dökülmüş yasaklıcam sana diyor,zaten orda sıkıntı yok da,
kek pasta işini iyi yapardı bir tek yemek işine girmemiş ti o da mecbur kalınca omu da yapıyor,
Erkeğin aşırı titiz olanı da zor söyleyeyim, gerçekten aşırı titiz...Herşeyi de görür.
Şu Kadir ezildi nin 1 nm altı 😂Ama pis olmasından iyidir diye teselli ediyor um kendimi.
Zor ya titiz erkek Allah kolaylık versin :) kendi temizliği yapıyorsa sorun yok 😂

Patlıcan kebabu
Pilav yaptm
Yogurt ve dünden mantar corbası var
25 tl pideyle tekli pastaya verdim
Pideye ben gitcem dedim😂
Daha da gitmem 3 dk hava alcm diye para harcıyorm🤦🏻‍♀️
Patlıcan sevmiyorum dedin ama eksik olmıyor patlıcan yemekleri baby😅🤣🤣🤣
Afiyet olsun. Ben bayılırım patlıcan candır😋😋

Dünden beri diş ağrısıyla kivraniyorum resmen. İftardan sonra ağrı kesici aldım biraz iyi diye gitmedim doktora ama sabaha karşı tekrar başladı. Yataktan kalkamadım. İftar sonrasına randevu almıştım dişçiden orucluyum diye, dayanamadim gittim dişçiye. Kanal tedavili dişim alttan apse yapmış ama yok böyle bir ağrı. Konuşamıyorum bile. Dişlerim birbiribe değince bayılacak kadar kotu oluyorum. Antibiyotik ve ağrı kesoco verdi. 1 hafta oruca mecburi ara vericem antibiyotik için 12 saat ara ile almazsak etkisi pek olmuyor dedi eczacı.

Şimdi eşim mutfakta yemek yapmaya çalışıyor.
Ben zaten birşey cigneyemiyorum.
Ağrıdan da duramıyorum bakalım iftardan sonra ağrı kesici biraz iyi gelir
Geçmiş olsun canımcım. İnşallah çabuk geçsin çok zor diş ağrısı 😬

selam kizlar.bug

ben dun domates corbasi yaptim cok ozlemisim valla bayadir yapmiyordum bol kasarli mis
Bayılırım domates çorbasına, ama kışlık domates koymadım. Düzgün domates de yok. Bu yıl yaz günü kesin yaparım kışlık domstes.
Çorba ekşili nohutlu mantı çorbası yaptım.

temizlik çok yapar,ama çok da herşeyi görür 😂
😂😂😂 benimki de kimse yokken ne yapıyprsun ne süpürüyorsun der de der. Ama birisi geleceği zaman başıma profesyonel ev hanımı kesilir🤣🤣🤣 evi toplar herşeyi yerine koyar düzen oluşturur bir gösteriş havalarına girer😅

Bayılırım domates çorbasına, ama kışlık domates koymadım. Düzgün domates de yok. Bu yıl yaz günü kesin yaparım kışlık domstes.
Çorba ekşili nohutlu mantı çorbası yaptım.
ben yoncanin domates sosunu kullaniyorum aklinda olsun cidden iyi tadi .ondan 2 su bardagi koyuyorum .bu yaz cocuklarla domates koyamam yine boyle alirim sanirim fiyat olarak daha ucuza geliyor hatta

ben yoncanin domates sosunu kullaniyorum aklinda olsun cidden iyi tadi .ondan 2 su bardagi koyuyorum .bu yaz cocuklarla domates koyamam yine boyle alirim sanirim fiyat olarak daha ucuza geliyor hatta
canım cım işine karışmayayım ama 5 er kilo alıp rondodan geçir kaynat tuz at doğru sıcak sıcak kavanoza doldurun kapat ters cevir battaniyeye sar.
çok basit 3 defa yapsan tamam ama genede sen bilirsin.

canım cım işine karışmayayım ama 5 er kilo alıp rondodan geçir kaynat tuz at doğru sıcak sıcak kavanoza doldurun kapat ters cevir battaniyeye sar.
çok basit 3 defa yapsan tamam ama genede sen bilirsin.
ben ev yapimi konserveden cok korkuyorum zehirlenme vs gordum cunku.rondodan cekip derin dondurucuya atiyirum normalde ama cocuklarla cok zor tabi benim icin

Guvenlik bezdi benim kargolardan kesin bu ara🙆‍♀️
Ust uste geldiler
Kargoya verilmis kizin susleri.
Yarin gelirse pazar suslerim.
Cuma gunune yani d.Gunune asisini almis hemsire.
9 gun bayram tatili olacak diye geri cekmis.
Zaten esim evde olmuyo gunduz
Pazar gunu kutlardik sonra banyoya minnos🤩
Bakalim pastasini kendim yapicam.
Ramazan oldugu icin kimse pasta yemez bende pasta yaptirmicam.
Resim cekerim sonra kendi yer pastasini
Kremasini sekersiz yapicam.
Tam pirinc unu, sut, tereyag, krema, hurma, elma konsantresi ve balla tatlandircam.
Kekinide tam bugday unuyla yapicam
Kucuk bisi yaparim.
Cope gider sonrasi Allah affetsin ne hale getirirse pastayi artik😬
Şimdiden nice yaşlara kuzuma😍 çok güzel bir ömrü olsun alyoşumun. İnan çok güzel oluyor o pasta parçalamalı doğum günü. Bir de bizim hımmm hımmm yapa yapa yalamıştı parmaklarını😅

Selamlaaar,
Oh mis uyumuşuz kızla. İlaç gibi geldi bu uyku. 2 saat uyudum. 3 saat de kız uyudu. Sonra kalktım. Soğan için sipariş geçtim trendyoldan. Reis kuru fasulye deneyrceğim indirimdeydi. Yanına da kıza çikolata aldım. Bu ara abırcuburu azalttım. Soruyor anne bir tane daha yiyebilirmiyiiim diye.
yemekler yine kaldı. Patlıcanlı pilava bayıldım babyloading87 babyloading87 enfes enfes. Pilav çorba cacık mercimek köftesi kaldı :)
Yarın da komşuda iftardayız. Yemekler yine duracak. Tiramisu yaptım yarın götürmek için.
ben hayatımda 1 defa tiramisu yaptım.ama bizimki güzel yapar bir ara yaptırayım...

birikimleriniz bereket li olsun kızlar,
Allah daha çok versin.

bizimde işyerinde bir arkadaşın ablasının eşi öldü kovitten,
1.5 yaş cocuğu ve hamile şuan, para toplanıyor
250 oraya yolladım.
arkadaşıma dedim o da 200 yollamış.
Allahım darda koymasın ne acı şey ☹️☹️☹️☹️
fitremi ve zakatımı hesapladım bugun Kaynıma yolladık ,bir açığını kapatır inşallah ♥️
Rabbim kabul etsin inşallah.
Çok hassasım Zekat konusunda, yıllardır ama Rabbim beni hiç darda bırakmadı...
Allah sabırlar versin çok zor.

X