Küçük Düşün Büyük Olsun!

vaktin varsa pideyi evde yap çok basit inanılmaz basit
bende pasta söyleyecektim getirsinler diye ama çok yiyorum evde olunca hareket de yok.
Dokrora boğazımın resmini attım, pazartesi kontrol e çağırdı ,biraz tırsıyorum.
Ay hep istiyorm ama bi türlü giremedim pide isine🙆🏻‍♀️
Hadi hayırlı haberlerle gel ins🙏🏻

Günaydınlar
Hayırlı sahurlar
İsci emekci bayramımız kutlu olsun bacımlar🇹🇷
Ay bime cok güzel seyler geliyor
Ama hayatta kalmaz
9 da kapıya dikilirsek anca ona da kim gitcek😣

Eklentiler

• 44B98ED9-1E4A-45A7-9D6B-6ABED293B085.jpeg
    44B98ED9-1E4A-45A7-9D6B-6ABED293B085.jpeg
    375,9 KB · Görüntüleme: 80
K kardespayi gel sarılalım bende rondadan cekip atuyorm buzluga😂
Kaynatma falan yok
Zaten yemek isinden anlamadıgımdan cok fazla öyle buzluk koksuu falan takılmıyorm🙆🏻‍♀️🤣
Ben cocukdan öncede böyleydim ama dogar atardım biraz biraznı rondo ceker atardm.
Annem yaptırıyor köyde ama gecen kıs cok yaptırmıs bu sene onları bitirdi tabi yetmedi bize de🙆🏻‍♀️

Kaymaklı yine kvdesiini calıstırmıs anam anlamadım ben bu kadında ne var bukadr?
Bide öyle laflar yazıyorki espri diye,kankana söylesen ehh saka da biyere kadr der ,koca koca insanlar hic alınmıyolar herhlde🤦🏻‍♀️
Bedava yemek yok,calıstırcam falan.
Bence biyerden sonra saygısızlık.
Kvde sonucta arada bi saygı sınırı olmalı.

Kaymaklı yine kvdesiini calıstırmıs anam anlamadım ben bu kadında ne var bukadr?
Bide öyle laflar yazıyorki espri diye,kankana söylesen ehh saka da biyere kadr der ,koca koca insanlar hic alınmıyolar herhlde🤦🏻‍♀️
kaymaklı kim 😂

Yaa ben okumayı sevenlerdenim öyle çok yazamıyorum o yüzden ama hep olumsuz demişler diye bir de ben ses vereyim dedim😆😆
Kızın 40 ını avm de çıkardım bir daha da eve girmedik, hiç bir yere gidemesem arabaya koyuyordum cafeye gidiyordum o uyursa kitap okuyup kahve içiyordum, uyumazsa o emerken kahvemi içiyordum😆 haftasonları yarım saat 1 saat uzaklıkta bir yerlere gidiyorduk mutlaka.ben emzirme örtüsü ile her yerde ve her koşulda emziriyordum valla, 2.5 aylıktı dışarıda yılbaşı yemeğine gittik. 1.5 yaşına kadar 3 kere otel tatili yaptık, sonra pandemi vurdu😕evet çocuksuz gezmeye benzemiyor ama sonuçta artık çocuk var evde çocuk bakacağıma dışarda bakayım en azından 10dk rahat otursam kardır diyorum, oturamadığım 1 saate değil oturduğum keyif yaptığım 10 dakikaya odaklanıyorum😆 yani o kadarda kötü değil demeye geldim😊 tabi şu an çocuk değil de pandemi gezmemize izin vermiyor😕
Ay içime su serptin gerçekten illaki çocukla gitmek eskisi gibi rahat olmaz ama ben de evde duramayan bi insan olarak mümkün olduğunca sınırlarımı zorlamaya çalışcam ☺️

Selam kızlar
Bu sabah erkenciyiz
Kız sabah 6dan beri uyumadı anca uyudu kahvaltı yaptık biz de
Peynir bitmiş haberim yoktu dün eşim hazırlamıştı kahvaltıyı marketlerin açılmasını beklemedik kız uyurken yiyelim diye
Bugün çamaşır yıkancak evi süpürüp silcem çok da uykum var bakalım hangisini yapcam bugün ☺️

Selam kızlar
Bu sabah erkenciyiz
Kız sabah 6dan beri uyumadı anca uyudu kahvaltı yaptık biz de
Peynir bitmiş haberim yoktu dün eşim hazırlamıştı kahvaltıyı marketlerin açılmasını beklemedik kız uyurken yiyelim diye
Bugün çamaşır yıkancak evi süpürüp silcem çok da uykum var bakalım hangisini yapcam bugün ☺️
Günaydın
Arya hanımı öpüyorum cimcime az daha uyusana 😍😂

Günaydınlar
Hayırlı sahurlar
İsci emekci bayramımız kutlu olsun bacımlar🇹🇷
Ay bime cok güzel seyler geliyor
Ama hayatta kalmaz
9 da kapıya dikilirsek anca ona da kim gitcek😣
Dün bi BİM’e gidelim dedik boş alışveriş yoktu millet kıtlık var gibi gıda alışverişi yapıyorlar 😂😂

Bende anlamiyorum bunlar altindan mi
O da hic yasinin hatunu diil surekli bir ergen haller
Biktirmaya basladi iyice.
Iyi sabrediyorlar bence bu sebeple arkadasi falan yok bunun.
Kaynanasi oğlu icin idare ediyordur.
Anneside naapsin dogurdum basima gelen cekilir diyordur.

Selamm aksam 1 de yatan bebe sabah 7 de uyandi
Herkeside ayaga dikti oglana kadar ciglik ata ata.
Esim ve oglan geri uyudu biz kizla kaldik
Uyusa bugun keyf yapcam.
Oglan etli ekmek istedi babasindan.
Bugun disardaniz corbam var rahatim.

Supur sil disinda is yapmam.
Uykusuzluk beni yormaya basladi iyice.

Kadrolu ev hanımları😂😂😂😂
Aynen
Ben çiğ koymuştum bir defa. Hiç beğenmedim ondan birdaha da koymadım. Kadrosuz olduğum ne kadar da belli. 😅
Çiğ koku yapıyor kaynat ama fazla kaynatmayın salça gibi kokmasın yani

Bamyayı da soklayıp koyun poşete benim dediğim yaptığım domates tende bir parça koyarsınız kaptan ne güzel yemek olur

Benim koca yaş bamya yemiyor ama ben kendim için koydum
Kaynana a verdim ne güzel olmuş diyo

Dolapta benim iki pk fasulye bir oturtma bir karnıyarık var pırasa doğrayıp atmıştım havuçla hiçbişrey olmuyor at çıkar
Balkabığıda bişey olmuyor doğrayın atın buzluğa çıkar piişir

Dün şu lokantalarda ezme var ondan yaptım güzel oldu yani

Oturtmaya domates biberi de o kaynattığıö domates ten kullanıyorum

Karnıyarık da kızartıp yanına dilimliyorum üstüne süs diye az domates biberi de

Bezelye Rus salatası için koyarım genelde yemegi eskisi gibi yenmiyor

Uyusa bugun keyf yapcam.

Valla ben ruh gibi geziyordum şükür rahatladım
Az kaldı sabret ufak pıt kalkıyo
Bugün ev süpürmem dün süpürdüm
Dün gece hasta olmussum karnım fena oruç gitti benim bir hafta artık
Son 5 gün tutarım

Uyusa bugun keyf yapcam.

Benide uykusuzluk fena yapıyor uyku seviyordu oğlan şimdi zorluyoo ikidir kendim uyucam diyo babasını cagiriyo biri buluyor valla bı saaten sonra kafa kaldirmiyor

Günaydıınns
Sabah 10 da uyandım. Baba kız uyuyorlardı yürüyüşe çıktım. Markete de gittim. Bitmiyor bu market alışverişi yahu. Bu ay eşim de evdr yiyor ya daha da çoğaldı market alışverişim. Tabi kahvaltı yapmıyoruz dengeliyor diyeyim.
Neyse sebze meyve aldım 68 tl tuttu kocinin karttan çektim. Kıza simit çeri domates peynir avokado aldım fileden O da 20 tl tuttu. Bu ara anne akapato ( yani avokado) alsana diyor bana😂😂😂 sanki yiyor keşke yese önceki senelerdeki gibi. Bakalım muzla karıştırır veririm yerse.
Geldim mutfakta birşeyi sordum. Anne sen çok dağınıksın diyor. Kesin babası dedi annen dağınık diye🙄 Ben de dedim valla aksam boyunca sen uyudun kizla kim ilgilendi gece kacta uyudu ondan sonra da iki oturayim bir zahmet dedim😂 lafi geçirmesem olmazdı. Tezgahta duran iki çay bardağı iki tabaktı.,yemekten sonra hemen kıza tablet açıyor o ara ben mutfak topluyorum zaten izlediği süre doluyor. Kendime vakit ayıramıyorum
Kendime vakit ayırmak da hakkım.
kıza kahvaltı hazırladı yedirdi biraz da o ilgilensin bir zahmet :))

Günaydıınns
Sabah 10 da uyandım. Baba kız uyuyorlardı yürüyüşe çıktım. Markete de gittim. Bitmiyor bu market alışverişi yahu. Bu ay eşim de evdr yiyor ya daha da çoğaldı market alışverişim. Tabi kahvaltı yapmıyoruz dengeliyor diyeyim.
Neyse sebze meyve aldım 68 tl tuttu kocinin karttan çektim. Kıza simit çeri domates peynir avokado aldım fileden O da 20 tl tuttu. Bu ara anne akapato ( yani avokado) alsana diyor bana😂😂😂 sanki yiyor keşke yese önceki senelerdeki gibi. Bakalım muzla karıştırır veririm yerse.
Geldim mutfakta birşeyi sordum. Anne sen çok dağınıksın diyor. Kesin babası dedi annen dağınık diye🙄 Ben de dedim valla aksam boyunca sen uyudun kizla kim ilgilendi gece kacta uyudu ondan sonra da iki oturayim bir zahmet dedim😂 lafi geçirmesem olmazdı. Tezgahta duran iki çay bardağı iki tabaktı.,yemekten sonra hemen kıza tablet açıyor o ara ben mutfak topluyorum zaten izlediği süre doluyor. Kendime vakit ayıramıyorum
Kendime vakit ayırmak da hakkım.
kıza kahvaltı hazırladı yedirdi biraz da o ilgilensin bir zahmet :))
HErhalde elestirilmediği bi dagınıklık kocinin beni🤣
Cünkü anasınun yanında ben Kadir Ezildi flaanım😂
Cok rahatsızsa isin ucundan tutsun kocan yani💆🏻‍♀️

X