Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bunu okurken kemalpaşa yemem dışında herşey okey kuzu
Ben de tatlı yiyorum kız ramazan başladığından bu yana tek bugün yemiyorum. Bilerek yapmadım. Öncesi de eşim illa birşey alıyor ve istiyordu. Yapmamaya çalışıyorum ama yapmasam da alıp geliyor kurtuşum yok beni tatlıya alıştırdı 50 kilo evlendim ne hale getirdi beni

Evet kesinlikle zaman ve emek istiyor

Maslalah azmine diyelim

Yattıgim yerden zikir çekiyorum çok yedim komşuda tabak vardı fındıklı kakoulu kek yapmış yarım ondan 1 Kemalpaşa yedim benim adam yedi 4 tane şimdi karpuz yiyormide fesatinin dibini siyircas
Ben bir defa tatlı istedim iftarda irmik helvası

Onu yediğim gece susuzluktan dilim damagima yapıştı resmen sahursuz tutuyorum sadece su içiyorum baş ağrısı olmasın diye
O gün çok susamistm
Ramazandan önce ben yapmazdım
Ama eşim alırdı.
Kendi sevmedigi ama benim sevdiğim tatlıları.
İhale bana kalırdı dayanamıyordum yiyordum.

Ben de sahursuz tutuyorum. Aralıklı oruç diyeti oluyor.

Selam kızlar,
Bugün kızla ilgilenemedim diye akşam onunla ilgilendim oyun vs vakit geçirdik. Tam uyutmak için yattım. Dalacak benim koci odadan sesleniyor iki defa aynı şey oldu dalamadı kız saat kaç oldu
Neyse bakalım uyuyacak inşallah

gündüz geç kalktığı için uyurmadığım çocuğum 12 de uyudu. 40 dk sonra ağlayarak uyandı.
yine emzirme pışpışlama derken 1 i geçiyordu tekrar daldığında.
hayır gündüz uyusa 2 saat gece yine 1-2 gibi yatıyor ve en azından ben işimi gücümü yemeğimi rahat yapıyorum.

anlamadık bu işten

Güya bugün erken yatayım dedim yine saati 2 yaptım. Market alışverişi yaptım yine
Carrefour var sitede ama kampanyalılar internette. Kızın hellim peyniri bitti. Bim fileye gidemem sanırım yasaklar var. Diğerlerini de yemiyor küçük hanım.
zaten bebek arabasını da koci arabada bıraktı daha da getirecek hala getiremedi. Bebek arabasız markete gidesim yok

bebek arabası çarşıda pazarda iyi işe yarıyor :)
hem cocuğu zapt edebiliyor. hem de tüm yükü taşıyor

Oku Bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…