Küçük Düşün Büyük Olsun!

Oruçluyken bugün gündüz uyuduğuna bayıldım. Akşam enerjim yerinde olur daha iyi ilgilenirim. Bugün hiç iş yapmadım. Biraz burda biraz telefonda laklakla geçti günüm
o çene o çene varya her dakika anne baksana anne baksana bir de neden öyle olmuş neden böyle olmuş.

Kuzu sendeyiz bak yerler sayende öğreniyoruz

Maşallah bitmiş canım evin borcu rabbim bizlerede nasip etsin

Selam bacimlar yazamadım uyanıp etraf toplayıp oglusu doyurdum öğle kılıp çıktık esim sigara aldı fileye girdik AVM'de 1 kg et pide sucuk kesilmiş karpuz 3 muz Bayram çikolatası şekeri domates salatalık kıvırcık bı kaç şey daha 195 baydim bendeki nakit karttan eşimden tirtiklamam lazım bu ara elimdeki nakit çok harcamamaya çalışıyorum oğlan tutturdu AVM de oyuncakçı diye sebze aldı bir sürü paketli 90 gitti hiç etmez esim ağlamasın şimdi ddi uzun süre oyuncak yok ddim konuştuk bakalım geldik tozlu kargosu aradı kapıda eve yakın Allah tan AVM aldım 110 oraya nakitten verdim sigarası fln 650 gitti heralde bir süre gidiyi toplu alinca sigarayı en azından gittikçe biseler almaz

Bende günde baya adım atıyorum spor yapamasam bile ama yok anlamadım gidim gıdım gidiyor kilolar

@babyloading87 beybimm bereketli olsun
citl gozun aydin kuzu
Saol bacım valla ne kadar rahatım
Benim koca da bit yeniği arıyo yok annem niye gitti
Oğlum baban aradı sanki ben bişey dedim
Öyle huyları vaar iyi hoş sanki anasını ben kovdum benim kaynana ondan rahat yani
Bende durduğu sürece iplemedim dediğiniz gibi ev işlerini usul usul yaptım ağustos böceği misali
Darısı bize onuda yatırım yaparsınız inş
Zulamda 400 var bayram sonrası euro yaptırcam inş

Bende günde baya adım atıyorum spor yapamasam bile ama yok anlamadım gidim gıdım gidiyor kilolar
Ben de kolay vermedim canım. Gram gram verdim hala da gram gram gidiuor. Geçen yıl pandemide başladım 70 kiloydum aralıklı oruç diyetiyle 4 kilo verdim. Aralıklı orucu bıraktım acıktıkça az yedim yürüyüşe başladım 4 kilo daha verdim. Sonra iki kilo geri aldım. Çünkü yürüyüş diyet bırakmıştım. 64 kilo ile aralık ayında yürüyüşe başladım haftada 3-4 gün birer saat yürüdüm. Ramazanın başından bu yana da aralıklı oruç diyeti yapıyorum. 1.5 kilo verdim şimdilik.yürüyüş çok yapamıyorum
Uzun anlattım çünkü uzun bir zaman aşımı onu anlatmak istedim

Amin Bir süre yatırım yapmayız sanırım. Biraz rahat harcamaya ihtiyacımız var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…