Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyi akşamlar kızlar
Sabah oğlumun yatağı geldi kuruldu şuan çok sevdi inşallah hep sever iyi uykuları olur
Uyumadı bugün hiç öldüm sabahtan belli hiç susmadı da devamlı konuştu
Kendimi nerelere atsam diye düşündüm 😂😂
Babası bi gelse idi diyorum artık 😂😂
Akşama bende kahvaltılık hazırlayacağım
gün boyu oda da yatağını sildim temizledim süpürdüm 😫
Bi duş alıp şöyle kendimi koltuğa atmak istiyorum
Oruçluyken bugün gündüz uyuduğuna bayıldım. Akşam enerjim yerinde olur daha iyi ilgilenirim. Bugün hiç iş yapmadım. Biraz burda biraz telefonda laklakla geçti günüm🤣
o çene o çene varya her dakika anne baksana anne baksana bir de neden öyle olmuş neden böyle olmuş.

Korkutmak istememde
Gecen yaz sahile falan indik.
Bir cafe buldum boyle sirinlik nostaljik
Kahveler geldi daha bi firt cekmeden basti yaygarayi😬
Kucagimizda gezdirip kahve ictik
Bir elimizde bebe bir elimizde kahve
Oglan hamburgerini yolda yedi kalktik artik.
Milletin basi sisti bebe sesinden🙆‍♀️
Dedim adamin musterilini kacirmadan kaykilalim.
Rezillikdi.
Daha o gun bugun kizla oyle cafe cay icmeye vs cikmadik.
Sahile iniyorduk 2 tur atip geliyorduk.
Ormana falan yurumeye gidiyorduk 1 saat sonra donuyorduk.

Yururse bu sene umutluyum.
Yurutup yorucam sonra aticam arabaya uyusun.
Salincakda falan eyleriz.
En azindan bi sahile indigimde belki rahat ederim.
Termos aldim insanlardan uzaklara kacicim
Hamak var, kamp sandalyesi masasi var.
Hamaga kizi atip dere kenari cay icme hayalim var
Challenge yaparim sizede
@babyloading87 sana meydan okuyacagim😂
Kuzu sendeyiz bak yerler sayende öğreniyoruz 😍😍

Çok şükür canım imkanım var. İşte şu evin kredisi de bitince 2000 tl cebimize kalacak daha rahatlayacağız.,5 ay geçsin ondan sonra Allah kerim.
zaten kimseye baktırmayı düşünmüyordum geçmişte de ondan dolayı çocuk konusunu erteledim ev alma konusuna öncelik verdim. Eşim ilk çocuk konusunu açtığında ev al öyle demiştim😂😂😂😂 Allahtan gazıma geldi benim adam. Dün diyor şimdi bu evi sıfırdan almaya kalksak hiç alamazmışız.
Maşallah bitmiş canım evin borcu rabbim bizlerede nasip etsin😍

Selam bacimlar yazamadım uyanıp etraf toplayıp oglusu doyurdum öğle kılıp çıktık esim sigara aldı fileye girdik AVM'de 1 kg et pide sucuk kesilmiş karpuz 3 muz Bayram çikolatası şekeri domates salatalık kıvırcık bı kaç şey daha 195 baydim bendeki nakit karttan eşimden tirtiklamam lazım bu ara elimdeki nakit çok harcamamaya çalışıyorum oğlan tutturdu AVM de oyuncakçı diye sebze aldı bir sürü paketli 90 gitti hiç etmez esim ağlamasın şimdi ddi uzun süre oyuncak yok ddim konuştuk bakalım geldik tozlu kargosu aradı kapıda eve yakın Allah tan AVM aldım 110 oraya nakitten verdim sigarası fln 650 gitti heralde 🤦🤦bir süre gidiyi toplu alinca sigarayı en azından gittikçe biseler almaz

İdeal kilomu 55 demiştim ama 53 de olsa neden olmasın 😅 yıllardır 55 kiloyu bile görememiş biri olarak umudum yoktu. Ama herşey yürüyüşmüş gerisi boş. Yedim herşeyden sadece azalttım yediğimi. Hareket tek çözüm
Bende günde baya adım atıyorum spor yapamasam bile ama yok anlamadım gidim gıdım gidiyor kilolar

@babyloading87 beybimm bereketli olsun🤲
citl citl gozun aydin kuzu
Saol bacım valla ne kadar rahatım
Benim koca da bit yeniği arıyo yok annem niye gitti
Oğlum baban aradı sanki ben bişey dedim
Öyle huyları vaar iyi hoş sanki anasını ben kovdum benim kaynana ondan rahat yani
Bende durduğu sürece iplemedim dediğiniz gibi ev işlerini usul usul yaptım ağustos böceği misali
Çok şükür canım imkanım var. İşte şu evin kredisi de bitince 2000 tl cebimize kalacak daha rahatlayacağız.,5 ay geçsin ondan sonra Allah kerim.
zaten kimseye baktırmayı düşünmüyordum geçmişte de ondan dolayı çocuk konusunu erteledim ev alma konusuna öncelik verdim. Eşim ilk çocuk konusunu açtığında ev al öyle demiştim😂😂😂😂 Allahtan gazıma geldi benim adam. Dün diyor şimdi bu evi sıfırdan almaya kalksak hiç alamazmışız.
Darısı bize onuda yatırım yaparsınız inş
Zulamda 400 var bayram sonrası euro yaptırcam inş

Bende günde baya adım atıyorum spor yapamasam bile ama yok anlamadım gidim gıdım gidiyor kilolar
Ben de kolay vermedim canım. Gram gram verdim hala da gram gram gidiuor. Geçen yıl pandemide başladım 70 kiloydum aralıklı oruç diyetiyle 4 kilo verdim. Aralıklı orucu bıraktım acıktıkça az yedim yürüyüşe başladım 4 kilo daha verdim. Sonra iki kilo geri aldım. Çünkü yürüyüş diyet bırakmıştım. 64 kilo ile aralık ayında yürüyüşe başladım haftada 3-4 gün birer saat yürüdüm. Ramazanın başından bu yana da aralıklı oruç diyeti yapıyorum. 1.5 kilo verdim şimdilik.yürüyüş çok yapamıyorum
Uzun anlattım çünkü uzun bir zaman aşımı onu anlatmak istedim ☺️

Saol bacım valla ne kadar rahatım
Benim koca da bit yeniği arıyo yok annem niye gitti
Oğlum baban aradı sanki ben bişey dedim
Öyle huyları vaar iyi hoş sanki anasını ben kovdum benim kaynana ondan rahat yani
Bende durduğu sürece iplemedim dediğiniz gibi ev işlerini usul usul yaptım ağustos böceği misali

Darısı bize onuda yatırım yaparsınız inş
Zulamda 400 var bayram sonrası euro yaptırcam inş
Amin🤲 Bir süre yatırım yapmayız sanırım. Biraz rahat harcamaya ihtiyacımız var :)

X