Küçük Düşün Büyük Olsun!

Sağolun Kızlar ben de arama ödeme yapacağım.
Para durdukça ya birine borç verip alamıyorum ya Bi şekilde harcanıyor.Borcum azalsın bir an önce belki ileride biraz daha biriktirip daha erken bitirebilirim
Bide o yönü var canım para olduğunu bilen ister şu dönemde verirsen geri gelmez diye düşünüp vercem diceksin birde olunca harcaniyo bı yere bağlamak lazım hemen

İyi akşamlar herkese
Yazdım okuyamadım. Malum çocuklu kadının halimi desem ne desem.
tam oturdum arkadaş aradı onunla konuştuk. Sonra ben önce salata yaptım o işi hallettim sonra kızı oyaladım eşim yemeği halletti. Yemekten sonra mutfağı toplamaya başladı. İş yapacağım yapacak yer yok. Dedim işimi yapamıyorum.
kıza diyor kapıyı açık bırakma burada gezme rahat camı açamıyoruz falan söyleniyor. Kız da ağladı. Yahu çocuk odada duracak kapı kapalımı duracak dedim. Yani asıl mesele bir arksdaşı birşeyler almaya gelecekmiş de bence ona gösteriş derdi. Eşimin bu huyunu biliyorum. Ve hiç sevmiyorum. Yani ev yemek kokmasın biri gelince.,iyi de öyle düşünen benim evime gelmesin. Yeni iftar yapmışız tabiki kokacak ev. Camı da az sonra aç acelesi ne dedim. Sonra da dedim çok biliyorsan, ben burada iş yaparken Sen de kızı al oyalaki ben de rahatça camı açayım havalansın ev kokmasın. Otursun film izlesin habire bişeyler yesin. Allahtan yemek yapıyor idare ediyorum. Çocuğu evde oyalamayı hiç beceremiyor. Sadece geçen gün kum boyama yaptılar. Bir de işte dışarıya çıkınca çok şükür ki o oyalıyor. Evde ben iş yaparken sürekli kız benim yanımda ama o iş yaparken ben odaya çekip oyalıyorum onun işine engel olmasın diye.
yani bu akşam atraksiyon vardı. Bir de bana tripleniyor
ben evde balık vs kokusu gitsin diye suya vanilya koyup kaynatıyorum. Aynen de onu yaptım sonra da kıza resim verdim odanda boya dedim camı açtım içimi hallettim. Yani birine güzel görüneceğim diye niye kızımı kırayımki. Hiç gerek yok bence.
Ama kızım da gidip özür dilerim baba diyor. Kıyamam.

Bir de kızlar, bu ara benim kız çok meyve yemiyor. Azalttı iyice. Isırıyor az gerisi kalıyor. Eşim de diyor yine meyve yemedi. Ben de dedim yemez alıştı aburcubura. Onları yemekten çocuk meyve yemiyorki dedim. Tabi hergün birşeyler alıp gelirsen ne olur dedim. Almayalım artık diyor. Eee alıştırdın artık. Kızım ne alayım şunu al hooop paket paket alıyor. Kızın yanında yiyor getirip ağzına sokuyor kızın. Artık kız da diyor babam alıştırdı bana o alıyor yiyorum ama anne

Bugün benim esimde maç izlicem diye pek oyalamadı söylendim
Fırını açıyorum kız peşinde
Yemek yapıyorum herşeyi döktü
Oyalada çıkım şuradan işimi halledip darlandim dedim artık.
O da gece uyuması kız uymayınca.
Önceden yatakta zaptediyordum gece şimdi gidiyor düşecek yataktan.
Geziyoruz evde
Eşim salona kaçıyor kız pesinde
Gidip kanepeye dikiliyo başına.
Bu ara kendimi yorgun hissediyorum
Oruç biraz sarsıyor beni
Açlık falan asla hissetmiyorum ama enerjim kalmıyor
Kız sürekli ilgi bekliyor.
Dua ediyorum

Heryere gidemiyorsun çocuklar yazın gezmek istiyo olmuyo yani
Bizde birikime devam inş biraz dahaa biriktirsek alcaz iki katına çıkmasaydı almıştık çoktan

Kıyamam ya. En zor zamanları bıdıkın canım.. En meraklj hareketki zamanları.. Seninde işin zor rabbim güç kuvvet versin sanada canım..
Diş dönemleride biraa zorlar.. İnşallah kolayca atlatır o dönemleride.

Benim kız sürekli beni istiyor. Mutfakta iş yaparken de senin yanında durmak istiyorum diyor genelde. Aslında oyalasa bence istemez. Uyurken bile ben olmadan uyumuyor. Bugün eşim diyor kızımm sen benimle de uyusan hep anneyle uyuyorsun falan diller döküyor onunla uyuması için. Ama yine de bensiz uyumuyor.
Bizim de bugün maç izleme keyfi vardı sonra biz mıtfaktayken filme geçmiş

başınız sağolsun.bugun 318 kişi vefat etmiş covitten çok üzüldüm.

Bide o yönü var canım para olduğunu bilen ister şu dönemde verirsen geri gelmez diye düşünüp vercem diceksin birde olunca harcaniyo bı yere bağlamak lazım hemen
Ben de işte o sebepten ev borcunu ödeyelim istemiştim. Gerçi artık kimseye söylemiyor para olsa da ama bu da virüsten sonra başladı eşimde. Tabi gördü kim yanında kim değil ondan değişti sanırım. Ama yine de biri zor durumda kalsa hemen vicdan yapar verir para geri de gelmez. Tam düğün zamanı da dayısına borç verdi geri gelmedi. Ama altınlar eşimin borçlarına gitti düğünün ertesi günü. Buna benzer çok olay yaşadığım için tedbirliyim.

Eşim fırında sütlaç yaptı.
fındık ceviz kırıp robottan geçirdi.
2 kase yedim ne yapayım çok güzel yapıyor
bende iftara barbunya pirinç pilavı körili tavuk yaptım.
işyerinden salata getirmiştim.yetti arttı yemekler yarına çok rahatım.
kolum bugun çok ağrıyor artık son demlerdeyim demekki

Eklentiler

• IMG-20210418-WA0004.jpg
    127,4 KB · Görüntüleme: 54
yedirenk79 sen verdin kurtuldun kiloları ben yemekten sonra yattığım yerden kalkamiyorum nolcak bilmiyorum. Az da yiyorum ama hareketsiz olmuyor işte
Kilolar yerleşecek korkuyorum
Korkma canım ben de kız bebekken aldım kilonun çoğunu 70 e çıkmıştım. O zaman ne yürüyüş ne yediğime dikkat edebiliyordum. Karnımı doyurduğuma şükür sdiyordum. Biraz büyüsün verirsin. Benim 3 kilom kaldı. Çok çok yavaş veriyorum. Eskiden ayda 4 kilo verirdim. Ahh ahh 40 yaş sonrası buymuş şimdi 4 ayda 6 kilo verebildim o da Haftada 4 gün yürüyüşle. Daha düzenli yapsam ayda 1 kiloya tekabül eder.
sende verirsin biraz büyüsün

Covidden önce ara ara C vit çinko toz karışımdan kullanıyordum ama son zamanlarda çok boşlamıştım.
Alerjim benimde var ilaç ve burun spreyi kullanıyorum sürekli ama olacağı varmış oldu

Covidden önce ara ara C vit çinko toz karışımdan kullanıyordum ama son zamanlarda çok boşlamıştım.
Alerjim benimde var ilaç ve burun spreyi kullanıyorum sürekli ama olacağı varmış oldu
Ben de burun spreyi kullanıyorum. Hap da eğer alerjim yoğunlaşırsa kullanıyorum çünkü çok uyku yapıyor o tür ilaçlar bana.
geçmiş olsun yeniden inşalah böyle hafif gider biter

Ben de bimden mavi kapaklı alıyorum. Kız da onu seviyor. Geçen açık aldım yemedi çok. Bimci ya benim kız. Nerde ucuz var onu sever kuzucuğum. Hellim peyniri yer bim ya da fileninki olacak. Ekici falan yemedi. Kızarmış olacak peyniri :))
Birşey isterken sorar ucuzmu pahalımı diye

Yaklaşık 8 yıllık şoförüm hiç manuel araç kullanmadım, kullanamam da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…