Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hafta sonu hafta içi pek farkı olmuyor bizde. Genelde evdeyiz eşimde evden çalışır. Bu sabah kızın canlı dersi vardı sabah 9 daha. Normalde Çarşamba ama öğretmenin doktor işleri var diye cumartesiye aldı dersi.
Kahvaltı, sonra hava cokk güzeldi, güneşi gördük içimiz isindi resmen. eşimle balkonda içtik kahvelerimizi sezonu açtık
Sonra çocukları çıkarttım bahçeye parkta oynadılar 1 saat falan disaridaydik. Geldi uyuttum küçüğünü, öğlen yemeği yendi, bulaşık makinası çalıştı.camasir makinasını da çalıştırdım. Çocuk uyanana kadar çamaşır makinası yıkar sonra kurutmaya atıp, 2.makineyi çalıştırın.
Ben genelde haftada 1 gün peş peşe 3- 4 makine çamaşır yıkayıp kurutup kaldırıyorum.
Çocuk uyuyorken dün aldığım 2 kg ıspanağı temizleyip sirkeli suya koydum. Aksama yıkayıp 2 3 paket yapıp buzluğa arıcam. Ramazanda oruçlu oruçlu market pazar işleri zor olur diye hazır elimin altinda olsun.
Aksama da balık var. Fırına atıp yanına da salata yaptım mi tamamdır.

tr_lelli canım alyoşun iyi olmasına sevindim canım.. Burnu gece tıkandı demek ondan uyuyamamıştır kuzucum.. İnş yarına hiç bişi kalmaz..
cikolatasoslukek evet hava gerçekten bugün mis.. Aslında hava durumunda yağmurlu diyodu..İstanbul işte ne havası nbelli ne kendi
Eşimle gittik geldik tekrar markete..
Bugünde 220 tl baydık.. Görünürde sadece 5 kg lık yudum bir de söylemsi ayıp pirzola aldık 1 kg ramazan için.. Gerisi tırıvırı.. 1 poşet anca..72 den aldık yağı.. Ramazana kimbilir kaç olur
Maşallah sokaklar coşmuş sorarsan yasak var.. Dinleyen kimki?
Geldim eve fındık kırdık kavurdum.. Sütlaçın üstüne güzel oluyor..
Bizde ızgara yicez kısmetsr.. Yanına püre birazda sebzr soye yapcam.. Belki bir de yayla çorbası yaparım tamamsır.. Kalkarsam yapcam inşallah

Tüh hay Allah cnm ya.. Umarım öok masraf etmeden hallolur.. Geçmiş olsun

Tüh hay Allah cnm ya.. Umarım öok masraf etmeden hallolur.. Geçmiş olsun
İnşallah canim ya şimdi çamaşırı aldık içinden Allah tan yijanmisti duruladim havlu çarşaf vardı eşime sıktırdım bı kere daha yaptı alt kapağa biseyler sıkışmıştır ddi esim ivindeki suyu bosalttik yarın bakarım ddi yorduk bugün beyi astım içersine balkonun o kadar sıktım hala su akiyo inşallah hallolur alta bakınca birde hortumu yeniliycez masrafı çıkar diye korkuyorum çok para makineler

Ay ne güzel olmuş yemek derdi olmadığı gün en sevdiğim bugün dışardan istiycek mutfağı temizledim h içi gözümde buyuyodu iyi oldu birde duvarlarını silersem iyi olur

Gecmis olsunn kuzu
Makinalar bozulmasın yaaa

nora2010 lisede zorlaniyorlar
Fizik, kimya, biyoloji falan..
Benim oglanda sayisalci tarihi ve cografyasi daha dusuk
Tarih: 76
Cog:71
Sayisal dersleri 88 ve uzeri
Cocukda sayisal kafasi var bu sene bolum sectiler.

Allah zihin acikligi versin hepsine.
Dilediklerini okusunlar, emekleri zayi olmasin.
Ben artik asla anlamiyorum
Zaten sozel cikisliyim sayisal bende otur sifir.

Ay ne güzel olmuş yemek derdi olmadığı gün en sevdiğim bugün dışardan istiycek mutfağı temizledim h içi gözümde buyuyodu iyi oldu birde duvarlarını silersem iyi olur
Ayu sorma
Bi de hepsi porsiyonluk ye at kaplar
Dedim valla sen boyle gelceksen hep gel

Bende hamur yoğurup pide yaptım.
kuşbaşı lı kaşarlı.
1 tepsi attım ondan sonra elektrik kesildi.
sıcağına piştiler yedik kalktık ki elektrik ler geldi.
devamını şimdi pişirdim.
9 10 adet pide çıktı.çok da lezzetli yaparım

Eklentiler

• IMG20210403190249.jpg
    179,5 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG20210403190336.jpg
    121,7 KB · Görüntüleme: 90
Benim sayısal da iyi sözelde...
Rabbim zihin açıklığı versin hepsine.
geçmiş olsun kuzuma inşallah
T thesekreter sizede çok geçmiş olsun.
bari yemek dışardan olmuş o güzel oluyor dün de biz öyle hallettik.

Maalesef aynen doğru diyosun..İnsan korkuyor bir beyaz eşya bozulursa diye. Benimde bulaşık makinem bozuldu.. 2 ay makinesizdim.. Aldık çok şükür de rahat ettim.. Çokda pahalı marka almadım..ama maşallah memnunum inşallah böyle gider.. Gayet güzel temiz yıkıyor

Ayu sorma
Bi de hepsi porsiyonluk ye at kaplar
Dedim valla sen boyle gelceksen hep gel
Afiyet olsun kuzum.. Oh miss.
Bzide şimdi kalktık sofradan.. Makineyi doldurup çayın koydum.. Çayla sütlaç film keyfi yaparız inşallah.. Biraz ayaklarımı uzatıp keyf yapcaö ya.. Benimde hakkım aöa dimi

Maşallah ekürim ona.. Rabbim zihin açıklığı versin. Gönlüne göre istediği yeri kazanır inşallah

@ kızlarım canlarım sizede afiyet olsun.
eşimde arkadaşları çağırmış ama gelmemişler.
dedğm şimdi kimseye 1 bardak çay verecek durumda değil im
2 3 versen diyor
Misafir i çok severim ama hakikaten çok yoruldum.Dün ütü bugün mutfak dolabı pide derken yoook kimseden zorum kalmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…