Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyiles inşallah ameliyat olmadan keşke olabilse ameliyat olursads başarılı şifa alabileceğin olsun inşallah raf çok güzelmiş bu arada bende kitap okuyamıyorum bu ara
inşallah ama canım 2019 da daha Ameliyat demişti başka dr.bakalım inşallah Şifa Rabbimden.
ben pazartesi salı bitirdim ötekini.bunuda yarılardım ama şimdiye okuyamıyorum yani.

Allah yardımcın olsun canım arada baksa bari kayınvaliden bakabilcekmi t
SAOLasın. cnm
Valla 1 aydır söylüyorum kociye ayarlarız tmm diyo,bakalım napacak
Maaşım yatmış .Buay zamlı aldık ve 31 çektiği için 1 yevmiye fazla aldık.sevindim bereket versin.
Şimdi özel hastaneye bi 10 bin falan vericez galiba ameliyat için
Bereketli olsunn
Saglık olsunn gerisi hallolur cnm.

Günaydınlar
7 de kalktık koci zaten yanımıza gelms ay heryerim tutulmus 3 kisi sıkıstıkıs uyumusuz
Bugun kızı yıkıcam öglen
Dünden salatam kaldı narlı marlı cok güzel olmustu.
Atmaya kıyamadım onla muhtesem ksıırımdan yapcam
Toz alıncak aynlar bütün parmak izi
Kendime moplu 1150 tlye bıldum robot
Su aidat isi cözülsün dün koci ugramıs kapı duvar
1 yıldır aidat toplanmadıgı icin,pandemide kimse vermedi tabi,asansörü belediye kapatmıs.
Ondan tutusmuslardır.
100 tl aidat toplu isterlerse 1200 oraya gider.
Bi yandan da almadıgımız hizmete niye ödüyorz diyorm
Valla apartmanı sey götürüyo afedersiniz
Temizlik icin kadın da gelmedi 1 yıldır.
Koci bizim katı süpürdü kac kere
Asansör bakım nekadr bilmiyorm da söyle dedim,o aidatın icinde merdiven silme vs de var.
1 yıldır silinmediğine göre onu düsmesi lazım yani.

Benim baktıklarım sunlar
Ev bizim 90 m2 zaten kücük,o yüzden cok pahalısına bakmadım(aradaki farkını bilmiyorm acıkcası)bana moplu olsun yeter.
Robovac olan yorumlarında tek tusla calıstırılıyr ,diyor.Cok detaylı biseyle ugrasamam zaten.
Haritalandırma,wifi ile calıstırma falan olmasına gerek yok gibime geliyor.

Eklentiler

• C0D14C40-7746-41A6-A3B9-7CA3083CE06B.png
    263,7 KB · Görüntüleme: 48
  • 5A26EE52-62B0-48FA-9ECC-3EE7CBB58FE8.png
    247,7 KB · Görüntüleme: 45
ne sorumsuzlar 1senedir nrdeler

bekar iş arkadaşım var erkek, onda vardı işyerinde çay da otururken
telefonundan çalıştırıyordu

oğlum
Türkçe 85
matematik 75
fen 72
d.kültürü 70
sosyal 90 almış...
İngilizce bir türlü açıklanmadı sinir oldum.
20 şer dakika da çıktılar sınavdan ne acaleleri varsa o kadar da tembihledim.
Türkçe ve matematik de çalıştırdım.
Fende çok çslışmışlar.
matematik hocasına sordum sınıf ortalaması nasıl diye genelde böyle dedi.
Türkçe bütün kitabı sordu baya sıkıntılı idi çok korkuyordum 85 almasına sevindim,hatta inanamadım aynı zamanda sınıf öğretmeni Türkçeci ona sordum,
tölerans mı tanıdınız diye,hayır gayet tabi hakederek aldı benim öğrencim dedi.
Normalde çok başarılı dır,4 sınıf ortalaması 95nti,hırslıdır.
ama şu pandemi mahfetti cocukları içinde bizimkinin de tabi.3 ay önce Ağrı ya götürmenin en büyük sebeplerinden biri de buydu.Evde ders yapmıyor du.
E bizde yoktuk evde
Şuan öğretmen leri derslere katılımından vs çok teyzesi ve eniştesinden çekiniyor.
Bide şimdi eski haline dönmüş
Kahvaltı ya gitmişlrt önceki gün,50 kere demiş teyze eve geç kalmayalım 1 de matematik dersim var
Kumaş var zeka var ama çocuklar canlı dersin de okul olduğunu kavrayamıyor.
Şahsen öğretmenlerimiz çok kalifiye ve ilgili.
Bu ilçenin en kaliteli 3 ortaokulundan 1ine verdim.
İnşallah o da azmeder ben Arkasında yım bütün desteği sağlarım yeterki okusun...
Kitap vs istiyor hemen alıyorum okuyoruz ana oğul.
Orda da çok kitap okuyor , eniştesi nden görüp,onlar da alıyor sağolsun.

Maşallah hep böyle okumak istesin emekleri zayi olmasim insallah

Günaydın
İyi hafta sonu. Sabah uyandık. Eşim işe gitmedi,tabi fuar işleri var.
Bana dedi sen yürüyüşe çık ben kahvaltı hazırlayayım. Offf hemen fırladım yataktan. Çıktım yürüyüşe. Süperdi sabah sabah temiz hava. Ahh dedim nisan ayı bahar doğa güzellik. Keşke şu maskeleri de çıkartabilseydik diye aklımdan geçirdim. Çocuklarımız da öyle... yaşayamıyorlar tam anlamıyla. Sonra dedim geçecek bu günlerde sabır.
Yürüyüşüm bitti markete uğradım. Kabartma tozu vanilya tuz aldım. 6 tl
Eve geldim duş aldım. Kahvaltı hazırlamıştı. Kıza kahvaltı yaptırdım dedi. Ne yedi dedim. Sucuk iki zeytin salatalık. Bu kadarmı neyle karnı doyacak dedim sonra sordum peynir onu da yedi dedi. Ben mi abartıyorum bilemedim. Genelde hazırladığım yarım salatalık iki çeri domates 5 zeytin genelde 3 ünü yiyor. Biber koyuyorum. Her zaman yemiyor. Yumurta ya krep ya hamur ya tost Bazen de ceviz vs.
Neyse içim rahat etmedi. Ceviz verdim.
kahvaltı yaptık. Eşim fuara gitti. Bizde oturduk şimdilik sonra işlere girişirim eşim gelince de kızı parka çıkartırız. Kızı parka çıkarayım dedim. Ben gelince çıkartırız dedi.
En süperi sabah yürüyüşümdü. Aslında bugün niyetim yoktu. Şimdi yine pandemi başladı ilk günden adamı boğmayayım yürüyüşle dedim
Bakalım bu pandemide kaç kilo vereceğim hadi bismillah dedim :)
3 kilom kaldı 4 kilo versem de hayır demem :)))

teşekkür ederim.
eşim dekorasyon işinden çok anlar hep o dizayn eder evi,
Instagram da görmüş bu rafı almayacaktı al dedim yaa boşver
Benim eşim de çok meraklıdır. Dekorasyon işine bayılır. Pandemi başladı bakalım evde ne dekorasyon yapacak meraktayım

inşallah ama canım 2019 da daha Ameliyat demişti başka dr.bakalım inşallah Şifa Rabbimden.
ben pazartesi salı bitirdim ötekini.bunuda yarılardım ama şimdiye okuyamıyorum yani.
Ne ameliyatıydı canım. Sanırım kaçırmışım okuyamamışım. Geçmiş olsun

Bana da eşim bugün laf söyledi. Sabah 9 da uyandık yeniden dalmışım. Kızda uyanmış. Tekmeleriyle uyandım. Sonra dedim saat kaç. 10 dedi. Ben de uyandım yeniden dalıp rüya bile görmüşüm dedim. Bana diyor kızın niye geç kalktığı belli sen uyuduğundan diyor. ama gerçekten de hafta içi daha geç kalkıyor kız. Gün oluyor yataktan düşmesin diye yatakta oturup bekliyorum uyanmasını. kendi kızıyor niye ben evde olunca erkenden uyanıyor diye sonra da bana laf sokuyor Eee bir de sabah erken uyansalar bence Öğle uykusu olur. Bu defa gece 12 yi yine bulur uykuları. Bizde uykusuz kaldığımıza yanarız.,

Canım haritalandırma sen evde yokken robot çalışıyor diye biliyorum. Kardeşim ayarlıyordu. Doğrumu biliyorum tabi bilmiyorum. Robotsuzuuuumm :)))

İnşallah hep başarılı olur güzel yerlere gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…