Küçük Düşün Büyük Olsun!

Aynen zaten genelde evde benimki h sonu uyusun diyo ne farkediyor zaten evdesin ddimn sen uyut o zaman canıma minnet o uğraşırken ben ortalığı topladım telefon baktım biraz cocuguda ben uyuyunca hiç gelip bide ortalık topluyorum

Allahım sabah uyuyan cocukk miss

Bizde de 19.30 da baslıyo hadi kzıım uykuya demege
Yok artık diyorm
2 saat sabırları yok cocuklara ya

Kızı yıkadım 11 gibi
Anca uyudu
Corbasını koydum ocaga dünenginar pisirince suyu kalmıstı ondan sebze corbası yaptım
Salonun camları vileda bezle sildim.
Normalde c.suyu kullanmayın bozulur diyolar ama ben artk bezler eskimeye basladgındn domestos kattım az suya öyle sildim gectim.
Kociye yemek var kendimiz ne olsa yeriz zaten
Cay salladım az dinlenip kısıırı yapcam
Camasır asılacak.
Banyo ovulacak off anam off

Selam kızlar
Bugün çok huzurlu uyandım gece mide bulantımdan koridorda volta atsam da evimde olma düşüncesi sanırım rahatlattı beni
Çöpleri topladım genelde eşim yapar bu işi pek hoşuma gitti terapi gibi geldi nedense
Markete gittim kahvaltılık aldım güzelce kahvaltımı yaptım arkadaşım geldi kahve içtik az önce gitti
Mutfağım toplucam şimdi çamaşır atarım makineye
Bu hafta son maaşımı alıcam ödeme listesine baktım bütün ödemelerimiz 2 maaşa göre son maaşımla kredi kartımı olabildiğince ödeyip limit düşüreyim diyorum yoksa kullanmaya devam ederiz

Yani işte çoğu yük annede oluyor malesef.benim kız da babasıyla uyumuyor illa anne de gelsin.uyutma faslına geçince o çocuktan önce uyuyor dün de tam uyutacağım bir baktım koltukta dalmış eşim

günaydın cümleten
bu sabah biraz msikinlik yaptım uyandım ama yatakta uzandım 10 30 e kadar.
kahvaltı ettik kv ile.eskilerden konuştuk,duygulandık öyle gözlerim doldu.
çay içtik bol bol.
1 gibi kalktık sofradan.
Eşimin pijamalarından verdim,sabun,diş fırçası ,lif verdim banyoya girdi.
Rahat etsin...
görümcem yüzünden çok kırgınlıklarım var ona ama yinede duasını almaya çalışıyorum.
Hiç kin tutamam.
Buzluktan et çıkardım ama kararsızım pide mi yapayım,sac kavurma mı?
mutfağı toplayıp dolapları sileceğim.
mutfağım yerini de elle silicem... Fıtığı m azıtmaz inşallah.
Akşam eşim işten gelincede markete gideceğiz evde meyve ve eksikler var alınacak.
Keyfim İyi hamdolsun...
Radyo yu açtım iş yapacağım.
Raporum da bitti,inanın ben işe gitmeyi çok özledim...

Selam kızlar.. Anca oturdum.. Sabah bende nora2010 gibi yatak keyfi yaptım eşimle.. 9 gibi uyandık ama bizde mazite gittik..yatakda biraz eski ikimizin şarkılarını açıp biraz romantizm yaptık.. Sonra kalkıp hafta sonu kahvaltısınu hazırladık beraber..
12 yi geçiyodu sofradan kalktık ve maraton başladj bende..
Dün 1 kg kıyma almıştım köfte yapıp buzluğa atmak için.. Malum ramazan hazırlıkları.. Onları hallettim.. Eşimde sofrayı topladı.. Makineye yerleştirdim.. 2 paket köfye koydum buzluğa..
Dün süt almıştım.. 2 kg ai ile de sütlaç yaptım.. Şimdi fırındalar..
Namaz kılcam.. Size bakayım dedim..
Sonrasında yine ev toparlarım.. Yine markete gidicez.. Eksik bitmiyor kii.. Sonra akşama yemek derdi falan bugün böyle biter.. Yarında yine temizlik. Ütü çamaşırla geçer.. Gelsin pazartesi

Selam kızlar bakamadım sözde iki gündür misafir var diye temizlik yapamamistim süpürge tutup paspas attım oglusa verdim bezi toz aldı tam iş bitti ddim çamaşır açmıştım baktım makine arıza ışığı yaniyo durdu suyu bosaltiramadik sanırım tam esim bı fişi çekelim ddi makineyi çekerken hortumun içindeki şey kırıldı su fışkırdı birden her yer su tezgahın altını bosalttik hemen çamaşırın bulaşığı altını cekicektim h içi temizlemiş oldum 1 saat uğraştım iki makine altı tezgah altı buzdolap çektim altları paspasi attım birini ıslandı balkona attım şimdi Oturdum dusakabini yıkadım küçük wc yıkandı baktım şimdi çamaşırın kapağı açılıyor açılmıyordu içinden çamaşırı çıkaracağım durulanıp asilcak akşama işkembe istemisti esim daha çamaşırı çıkarıp ugrasagim ddim markete çıkamam ddim lahmacun isteyecek

Az kalmış doğuma kuzum dinlen bol bol evin tadını cikar

Sabah keyfi yapan kizlar bu beni uzer.
Gece nöbetteydik yine.
Ben ayakda esim kucakda salladik durduk.
Aksam tanidik ecz. Aferin onermis 1 cay kasigi 4 saat de 1 verin demis.
Gercekden iyi geldi.
Bugun daha keyifliydi ve kesintisiz uyudu gun icinde.
Hatta suanda da uyuyor.
Burnu daha az akiyor.
Yemesi iyi sukur agzina sokaliyorum corbalari meyveleri.
Bol su bi de.

Sivas katmeri yapicam hamurunu yogurdum
Pesine starbucks kurabiyesi.
Aksam cayla yerler.

Izmir kofte yaptim pilav var.
Kardesim dedi izgara yaptirip gelicem yemekeler yarina kalir bana bayram olur
Indirim yakaladim bayadir istiyordum granit dokum tart kalibi aldim 36tl.
Hep pahaliydi zalimlar.
Tart kalibim adi biseydi 2 defa yapistirdi cikmadi bende acimadim attim cope kalibi.
Dedim de get.
Gelsinde bakim.
Dun de collegen aldim bu sefer jelibon formunu aldim.
Doktor etki gormen icin uzun sure kullanman lazim demisti.
3.alisim zaten sonra 3 ay ara veriyosun 1 sene kullanalim bakalim.
Toz formuyla donusumlu kullanicam.

Ayy ne cok yazdim
Firsat bulursam okucim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…