Küçük Düşün Büyük Olsun!

Huh!
Cocikler hasta olmasin nolur ya
Yakamdan inmedi yavrum kiyamiyorum
Oynatim oyalim dedim ama kofte falan yapamadim.
Simdi pilav yaptim ancak
Oglanada pide siparis verdim (bu ara hic istemiyorum disardan ama mecbur) yani napcami sasirdim bir ara bisi yapamadim oglan acim diyo.
Dedim canin ne istiyosa ver siparis
2 pide soyledik 1.5 onu anca doyuruyor zaten.
3 dilim ben yedim gerisini o

Kiz uyudu bi bitki cayi yaptim kendime.
Yatana kadar artik papatya, melissa icerimde icerim.
Ikramlik cigkofte yollamislar onada seviniyo uzerinede onlari yedi.
Cociklerimin bogazina yetisemiyorduggmm.

Ne supurge acabildim ne bir yeri topladim.
Kafam sersem gibi ztn.
Esimi bekliyorum dortgozle.

gecmjs olsun lelli cabucak toparlanirsiniz insallah

Allah rahmet eglesin bacım

İyiaksmlar bacımlar
Annem sezonu kapadı giderken
RAmazandan sonra görüsürüz dedi
İftara gidebilirmisiz arada
ALlah razı olsun dedim
TAm kapanma duası cok amin
Kocide ayarlarız ayarlarız diyo daha nasıl yapcaz belli degil
HAYırlısı hakkımızda
Karnıyarık yaptm bende fırında,kızartmadım yaglı oluyo diye,yarına da kaldı koci yer onu.
Tas kadayıf almıs Koci bana ayy cok severim.
Kız uyusun kahveyle gömerim.
Ben iste yemem yemem,yedim mi kallavi serbetli tatlı yerim
Sütlü tatlıları yoklukta yerim anca

Evt evt ondan cnm. Maras tarhanası

Geçmiş olsun kuzum ihlamurda iyi geliyor ama geçmezse bı doktora gösterin yine ilerlemesin

Allah yardımcın olsun canım arada baksa bari kayınvaliden bakabilcekmi tek

tr_lelli canım derler ya çocuğun hasta olduğunamı yanayım huy değiştiğinemi.. Kıyamam ne yapsın keyfi olmuyordur..Nezle kötğ.. Nefes almak dert mümükler ayrı dert .. 2 güne atlatır inşallah.. Sorma yemek bizdede öyle.. Murfak maşallah hiç boş kalamıyor.

Eve geldim sütü kaynattım..6 kg aldım.. 4kg ile yoğurt yaparım.. 2 kg si. İle sütlaç inşallah..

Zuhali izledim.. İlk defa bir kaynanayı diskalifiye ettilerr. Ohh içimin yağladı eridi.. Hakketti vallaa burdan ben sinir oldum o kadına..
Eşim aradı gittik markete.. 1 kg kıyma 1 kg haşlamalık et, 1 kg kebap gerisi kahvaltılık süt yumurta vs.. 520 baydık geldik
.
4 bez poşet küçük.. Allah yardımcımız olsub ne diyelim.. Yemeden de olmuyor.. Kıyma ile köfte yapıp ramazan için buzluğa atıcam inş.
Yarjn tekrar gidip sıvıyağ deterjan bir kaç eksik daha kaldı onları da alcaz inşallah..
Al al bitmiyor.. .. Çok şükür bin şükür alabiliyoruz.. Rabbim herkese alabilmeyi nasip etsin.. Hayat zor maalesef..

Chat temizleme

Chat temizlendi :)

Chat temizlendi :)

Selam canlar yazamadim bugün pek eltimler geldi sabah kahvaltıya öğle sonrası ciktilr saatciye gittim saaimde bı bozukluk vadi verdim salı akşamı alcm 50 TL oraya vercem ekmek aldım eşime ayakkabı aldım floya girdim 110 ona şoka girdim kabart tozu süt muz domates kolonya iki tane süt dilimi 25 verdim evde kahvaltılık tarzı gecistirdik çay dizi keyfi şimdibulaşık calistirdim

Ay bu tablet öyle bı ara bizimkide öyleydi esim müsade ediyordu fazla
Aynen ya kullandıgım yeri silerim ne
Ruju da satma bi zahmet
Aynen neler satıyorlar aklım şaşıyor bakarken
geçen hafta Erzurum a giderken uçağa binmeden önce avm de yedim cnm
Cidden azalmış adamlar kac aydır kapalı böyle cikariyolar demek gramaj düşürüp
Geçmiş olsun kuzum

Gecmiş olsun ibramin zero ver cnnm ben onu veriyorum evimde ağrı kesici bunları bulunduruyor her daim olsun.

Selam kızlar
İyi akşamlar. Yarım okuyup işlere girişmiştim. Kızlar oynarken, lavabo wc halkettim yine. Toz aldım. Kızlara mısır patlattım. Kuruyemiş verdim. Sonra arkadaşın kızı geçen yememişti. Sade makarna yaptım. Salçalı istemem dedi. Benim kızda ona uyuyor ben de yemem diyor Oysa hiç de yapmam. Baktım öyle benim kıza da erişteyi yaptığım gibi tereyağlı yaptım ceviz ezip koydum öyle yedirdim. Yani faydalı birşey girsin midesine. Sonra çilek istediler verdim. O arada birşey izlemek istediler açtım tv den. Ben de yemeğe giriştim. Kıymalı pırasalı iç yapıp krep bohça yaptım. Başemal soslu.
çorba vardı. Makarnayı da bize de cevizli yaptım. Benim koci yemek yiyecekmiş bugün. Onu bekledim.
saat 7 ye doğru arkadaşın kv geldi. Bir kahve içtik gittiler. Bugün de böyle geçti

Bizim de 4 aylıktı. Kesintisiz uyudu hep bebekliğinde. Biz bebek odası takımı aldık. Büyüyen yataktı aldığımız. Şimdi genç odasu yatağı gibi korumalıkla yatıyor odada. Ama işte artık benden ayrı yatamıyor. Ben odasında da yatsam ek yatağı var yatağının, orayı çekip yatıyorum hooop gece yanıma iniyor :)) bu da 3 yaşından sonra oldu.

Benim arkadaş kullanıyordu. Ama güvenilir olması gerekiyormuş. Haberlerde duymuştum.

Geçmiş olsun bebişine.. en güzel tedavi anne koynunda kalmak...

Bergüzal korel 3.ye hamileymis
BEbesi 1 yasındaymıs
ALLah kolaylık versindi.
Bakıcı makıcı da olsa zor is ya
Bende onun muhabbetini yaptım eşime kadın 1.cocuk ile 2 çocuğu arasında bayağı yaş farkı vardı, 2 ile 3 arasında o farkı kapattı yani bende eşine çocuk 3 aylıkken 3.cocugu istiyorum demiştim
Ama benimki şuan için hala lafta kaldı orası ayrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…