Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Benim moralim bozuk biraz malum 9 gün resmi tatil var ama biz sağlıkçılara vurmuyor hoş bana vuruyor süt iznim olduğu için ama başka arkadaşlarım zor durumda kaldı bir sürü olay başım ağrıyor sonra evdeki koca kişisiyle de tartıştım hepsi üst üste geldi iyiden gerildim sıcak duş bile etki etmedi

Merhaba hanımlar
Öğrenci velisinin bir tanesi 2.5 lt süt göndermiş hediye olarak Allah razı olsun, kesesine bol bereket versin ,işi gücü rast gitsin

Okuldan gelirken 500 tl lik kıyma aldım
Anneme uğradım, eve gelirken belediye gittim ,karta 300 tl lik su yüklettim suyun tonu ne kadar diye sordum 6.5 tl olmuş
bina ,dükkan vergisini sordum 431 tl de mayıs ayında ödenecek ilk taksiti ödedim gitmişken

Şimdi akşam yemeği olarak

Kuzu eti ve tarhana çorbasının yanına karnıbahar yemeği yapacağım nasipse
Sütlaç var yoğurt ve turşu da çıkarırım
Allah bol bereket versin kazançlarımıza hanelerimize
Amin 🤲
karnabahar yaptım bendee
ama bir acı biber turşum yok işteeee

Benim moralim bozuk biraz malum 9 gün resmi tatil var ama biz sağlıkçılara vurmuyor hoş bana vuruyor süt iznim olduğu için ama başka arkadaşlarım zor durumda kaldı bir sürü olay başım ağrıyor sonra evdeki koca kişisiyle de tartıştım hepsi üst üste geldi iyiden gerildim sıcak duş bile etki etmedi
Ahh canım ne zor bir mesleğin var
kocayı boşver takılma, ne dersen yoracak seni, hele ki sen onu dinleme anlama sakinliğinde değilsen.

aç sevdiğin bir parçayı kapa gözlerini kendin için dinlen biraz:KK66:

Ellerine sağlık size de afiyet şifa olsun canım 😘
Ahahah ben onun yanında ufak kaldım 🤣🤣 hanım kız diyelim o zaman, Rabbim tez vakitte hasarsız kalıcı şifalar versin
Amin canım sagolasin
T Thewitcher kızın 170 boyunda haa
maaşallah kuzuya boyu gibi aklı bereketi uzun olsun:KK200::nazar:
Amin ablacim. Maşallah halalarida babasida uzun evde en kısa benim 164um. oglus da 155 olmuş gelecek yıl oda geçer beni. gelip giden enseye şaplak atar artik😆😆😆

Pizza yaptım bende iftara.
Ekmek kadayıfı vardı dünden yedik bitti
Yemekten sonra buzdolabini bosaltiyordum silmek için
Elimde yemek kabı sen kapak açıl yere saçıl😵
Halim beyaz boydan boya salçalı yemek
Kafayı yicektim.
Hemen beyaz sabunlu sıcak suyla sildim önce uzerinede bulaşık deterjaniyla geçtim. Çıktı gibi kirisin belli olur. Olmadı yıkamaya vercem1 saat uğraştım yeminle kendime söylene soylene

Pizza yaptım bende iftara.
Ekmek kadayıfı vardı dünden yedik bitti
Yemekten sonra buzdolabini bosaltiyordum silmek için
Elimde yemek kabı sen kapak açıl yere saçıl😵
Halim beyaz boydan boya salçalı yemek
Kafayı yicektim.
Hemen beyaz sabunlu sıcak suyla sildim önce uzerinede bulaşık deterjaniyla geçtim. Çıktı gibi kirisin belli olur. Olmadı yıkamaya vercem1 saat uğraştım yeminle kendime söylene soylene
Kıyamam canım ya 😔

Inşaallah bir an önce huzura kavuşursun canım
Hayat iniş çıkışlı bir şekilde böyle böyle geçiyor
Evde iş yerinde her yerde Allah beterinden korusun
Sağlıklı olalım da gerisi bir şekilde hallolur
Çok fazla hırpalama duygu dünyanı

Günaydın hanımlar
Hayırlı huzurlu cumalar olsun
Allah'ım bu güzel günde bütün hayırlı kapıları bizlere açsın bütün şer ve şerlileri yok etsin
Zalimleri dize getirsin mazlumların yüzlerini güldürsün
Sağlık huzur af afiyet mağfiret ve iki cihan saadeti versin bizlere amin 🤲😊

Iftari yapıp akşam namazını kılıyorum sonra tavuk gibi erkenden yatıyorum 🤣🤣🤣
Saat 10 yatağa kon diyorum benimki 10 dan biraz önce oluyor ama neyse 🤣🤣🤣
En güzeli erken yatacan erken kalkacak
Ben yapamıyorum ama yapanlara hayranım uyku kalitesini artırıyor erken yatmak

X