Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Merhaba kızlar okuldan çıktıktan sonra anneme uğradım eve gelirken kuyumcuya uğradım fiyat sormaya 2470 tl dedi altının gramına
Yarın günümüz var 20000 tl yi geçer sanırım 5 gr ve yarım altın bedeli 😊
Sonra markete girdim bakayım lazım olabilecek birşeyler var mı bana göre diye
Bulmaz mıyım hiç 🤣🤣🤣

1 koli yumurta, 350 gr lık çikolata (misafir için ),700 gr lık beyaz peynir ,süzme yoğurt
296.75 tl ödedim

Günün 2. Öğünü olarak karnıbahar yemeği ve yoğurt, acı biber turşusu planladım 😊
2.470 telaaaaa çorpiii beşş
oyy anammm

aldıklarının bereketi bol olsun
acıbiber turşusuuuuuuuuu

Bende Ramazandan ötürü hep bir koşturmaca içindeyim buraya sadece çocukları uydururken bakacak zaman buluyorum neredeyse bugün de doktorlarımıza pasta yaptırmıştık bir tanesi evine davet etti oraya gittim çocukları eşime bırakıp bir saat oturdum geldiğimde iki çocukta gözü yaşlı kapıda beni bekliyordu 🙄 şimdi de onları uyutuyorum

Bende Ramazandan ötürü hep bir koşturmaca içindeyim buraya sadece çocukları uydururken bakacak zaman buluyorum neredeyse bugün de doktorlarımıza pasta yaptırmıştık bir tanesi evine davet etti oraya gittim çocukları eşime bırakıp bir saat oturdum geldiğimde iki çocukta gözü yaşlı kapıda beni bekliyordu 🙄 şimdi de onları uyutuyorum
Oyyyy kıyamam ben onlara
Anne bir çocuk için herşeydir 🤗😘

Yarın okulda nöbetçiyim erkenden kalkıp kahvaltımı yapar okula geçerim nasipse
Saat 10 gibi altın günleri için atılan ibanlara ödemeler yapılır, kredi kartı borcu sıfırlanır
Derslere girip çıkılıp nöbet bitirilip
Eve dönülür ve oğlan için yemek hazırlığı yaparım bir hafta daha bitmiş olur böylece hayırlısıyla

Herkese mutlu huzurlu geceler 😘

Maaşlar hesaplanmış 42096 tl Allah bereket versin
Yarın nasip olursa yaklaşık 5000 tl si hariç hepsi gerekli yerlere dağıtılır.
Bereketli olsun ablacim
tansiyonum yükseldi baş ağrısı yordu beni bugün çok
halen reglim yok ama var
yattım kalktım gün boyu

akşama dünden kalanlara kaşarlı domatesli pidemsi bir şey ekledim
Geçmiş olsun ablacim nasılsın oldun?

Iyi geceler hatunlar
Yemeğe kayinvalideleri çağırdım
Mercimek çorbası etli kuru bamya yemeği pilav salata turşu koz biber mezesi ve revani yaptım
Mutfağı topladım onlar gittiler çamaşır serdim 9.30du oturduğum
Çocukların oksurukleri bitmedi bende tip fakültesinden randevu aldım sali gün için başka ilden bakalim

X