Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Yulaf ezmesini nasıl yiyorsun canım?
Benim büyük oğlan içine muz kakao şekersiz fıstık ezmesi bal hurma vs koyup yiyor

Ben hiç sevmedim tadını 😅
Söylemem ki tatsız bişey boşver kdjdjdj

Neyse kıyamadım yine minnoş kalbim dayanmıyor 🤣 yulaf tost yapacam yarın
4yk yulaf
1 yk yoğurt
1 yumurta
Tuz karabiber pulpiber burası senin tercihine kalmış 4-5 saat dinlendir dolapta sonra yağlı kağıtta biraz pişirip kaşar sucuk domates oldu sana tost 🤣

Ya da bir gece önceden;
3 yk yulaf
1 yk chia tohumu
1 tk bal
1 tk Hindistan cevizi
Üstünü biraz geçecek süt
Bu da güzel oluyor ama senin damak tadına uyar mı bilemem 😘🌸

4yk yulaf
1 yk yoğurt
1 yumurta
Tuz karabiber pulpiber burası senin tercihine kalmış 4-5 saat dinlendir dolapta sonra yağlı kağıtta biraz pişirip kaşar sucuk domates oldu sana tost 🤣

Ya da bir gece önceden;
3 yk yulaf
1 yk chia tohumu
1 tk bal
1 tk Hindistan cevizi
Üstünü biraz geçecek süt
Yulaftan pizza bile yapıyordum 😊

Cumhurbaşkanı yanlış insanları maliye bakanlığına getiriyor
Daha beni keşfedemedi
Bi keşfetse ülke ekonomisini yürütmeyi bırak koşturacak ilk etap tedbirlerim var
Tam zamanında değişti isim tasarruf tedbirlerinden bahsederken 🤣🤣🤣🤣
Yiaaaaa kanatlanıp yanına gelmek kocaman sarılmak istedim şu aaannnn💙💙💙💙💙💙💙
[/QUOT
Birikim hep var ama artık yaş geçiyor dünya düzeni her geçen gün daha kötüye gidiyor ve gidecek gibi duruyor o nedenle
Moralim bozuldu.İnşallah her şey düzelir. Bir gün ev alırım hayalini kuruyordum.Uzun süreden beri kendi evimizde oturuyorduk.Kiracı olmak zor.Sağlık olsun diyelim.

4yk yulaf
1 yk yoğurt
1 yumurta

Ya da bir gece önceden;
3 yk yulaf
1 yk chia tohumu
1 tk bal
1 tk Hindistan cevizi
Üstünü biraz geçecek süt
Korkma içine altın da saklasan yemem yani 😅
Benim damak tadıma uymuyor canım 😅

Oğluma yulaftan tost ben de yapıyordum

Korkma içine altın da saklasan yemem yani 😅
Benim damak tadıma uymuyor canım 😅

Oğluma yulaftan tost ben de yapıyordum
Ahahah yeme be git yulafı boşver de üstündeki fenaymış kıaazzz zaten bolçi çikolatasını çok severdim bu da efso olmuş 🤭 üç beş paket al ye 🤣🤣

Kiracı ol ak gerçekten çok zor ablacım Rabbim herkese kendi evini gönlünden geçenden daha güzelini daha hayırlısını versin🤲🏻
Bu mesajı gözlerim dolu dolu yazdım Rabbim duyuyor biliyor tüm kiracılar için çooook amin
Çok amin Allah tez vakitte en hayırlı ev kısmetlerini M meltem1966 ablacım ile karşına çıkarsın balııımmmmm 🤲😘

Amin ablacım amin inşallah Allah razı olsun 🤲🏻 Rabbim senin de karşına göz aydınlığı hayırlı bir eş çıkarsın, durdu durdu turnayı gözünden vurdu desinler ama sana elden daha iyi davransın el iyisi değil eş iyisi olsun çooook amin 🤲🏻🥰💙
Çok amin Allah tez vakitte en hayırlı ev kısmetlerini M meltem1966 ablacım ile karşına çıkarsın balııımmmmm 🤲😘

X