Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Kredi kartımın limitini 40 bin tl ye düşürdüm 😁
iyi yaptın ablacım 🤣🌸
Ben de pazartesi bir çeyrek alabilirim belkimmmmm bu ara maşallah verdiğim borçlar bir bir geri geliyor🧿 7 sinde arkadaşımdan borç alacaktım gerek kalmadı hem kiramı ödedim hem birikim yaptım biraz da ayırdım kenara 🧿 param yetmezse 15 inde yeterse 14 ünde alcam bakıcaz duruma göre 🥰

iyi yaptın ablacım 🤣🌸
Ben de pazartesi bir çeyrek alabilirim belkimmmmm bu ara maşallah verdiğim borçlar bir bir geri geliyor🧿 7 sinde arkadaşımdan borç alacaktım gerek kalmadı hem kiramı ödedim hem birikim yaptım biraz da ayırdım kenara 🧿 param yetmezse 15 inde yeterse 14 ünde alcam bakıcaz duruma göre 🥰
Gerekirse kullanmam kart mart 🤣🤣🤣

Bereketli olsun canım Allah durduğu yerde artırsın yavrulatsın 🤲😘🌺

Yulaf ezmesini nasıl yiyorsun canım?
Benim büyük oğlan içine muz kakao şekersiz fıstık ezmesi bal hurma vs koyup yiyor

Ben hiç sevmedim tadını 😅
Ben süt yulaf ezmesi muz kaju ceviz fındık kuru üzüm hurma kakao bal ile karıştırıyorum

Bugün ismimi kirli çıkı yapayım diye düşündüm ama kirli çiki yazılıyor hoşuma gitmedi 😏😏
Varyemez abla yapmayı düşündüm 🤣🤣🤣
Şarkıdaki kimi sen kısaca F de der gibi
Uzatma dedim Varyemez yap hem nasılsa annem de bazen bana varyemez der 🤣🤣🤣🤣
İnsanımızı yok-yer e çevirdiler 🫣 Ben de kredi kartı limitini düşürdüm, tarafımız belli olsun… 😂

İnsanımızı yok-yer e çevirdiler 🫣 Ben de kredi kartı limitini düşürdüm, tarafımız belli olsun… 😂
Cumhurbaşkanı yanlış insanları maliye bakanlığına getiriyor
Daha beni keşfedemedi
Bi keşfetse ülke ekonomisini yürütmeyi bırak koşturacak ilk etap tedbirlerim var ama fırsat vermiyorlar ki 🤣🤣🤣🤣

X