Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Mis gibi olmuş Allah keyifle oturmayı kirletmeyi nasip etsin 🌸
Hasta olmayın ya bu ara hastalıklar geçmiyor
Allah şifa versin 🤲🏻

Bereketli olsun canım durduğu yerde çoğalsın inşallah 🤲🏻

Hoşgeldin ablacım merak ettik seni
İyi olmana sevindim🌸

Allah yaptığın hayırları kabul etsin, cennetinde de sana ikramlarda bulunsun sıkılma diye bizi de yanına eş etsin inşallah AMİİİİNNN🤲🏻

Aldıkların bereketli olsun afiyetle yemeyi nasip etsin Rabbim 🤲🏻

Enişteye de akıl fikir hidayet ve merhamet versin AMİİİİİNNNNN🤲🏻

Allah ödeme kolaylığı versin ablacım 🌸

Ya ne güzel Allah ikinizden de razı olsun ne hayırlı borçlu ve alacaklısınız 🌸 durduğu yerde artsın çoğalsın aşko🤲🏻

Ahahah büyükbaşa sağ kroşeyi dün vurdun bugün de sol kroşe geldi he 🤣🤣🤣 iyi iyi teşbihte hata olmaz ama şeytan azapta gerek derler sömür bebiş🤣🤣

Aldıkların bereketli olsun afiyetle keyifle kullanmak nasip olsun🤲🏻

Afiyet bal olsun cano 🌸
Deterjan aşkknaaaa🤣

Kalbin temiz ablacım 🥰
Afiyet şifa olsun yaramasın 😘🥰🌸
Sagol canim😍
Benim valide hanım da bugün 20 bin tl den 3 cumhuriyet altını almış 😊
Bereketli olsun teyzeme

Tünaydınlarr

Bugün hareketli bir gündü.Müdürden izin almıştım babamı doktora götürdüm .Önce devlete nefrolojiye götürdüm.Doktor şekerin çok yüksek bir iki sene içinde düzeltmezsen böbreklerin çalışmaz diyalize girersin, sınırdasın dikkat et dedi.Sonra özelde dahiliyeye götürdüm.Doktor ilaçların bazılarını değiştirdi.Gitmişken bende muayene oldum.Muayeneler ve ilaç rapor parası 1600 tl tuttu.

Hem bana hem babama ilaç yazdı.Devlet bazılarını karşılamıyormuş .Bütün ilaçlar toplam 1300 TL tuttu.

Öğlene kadar onları hallettim.Öğlen arasıda Salı pazarına gittim.Bir iki aydır gidememiştim.

Sebze, meyve ,zeytin,salamura yaprak,mantar ve balık aldım.Onlarda 1710 TL tuttu.

Hamsi 150 TL,barbun 150 TL, palamut tane 100 TL idi.

Dondurucu için taze fasulye, patlıcan, barbunya aldım.Taze fasulye 35 TL,barbunya 60 TL,patlıcan 20 TL idi.

Marul bile 35-50 TL .Yaprak 250 TL mantar 120 TL

Sebzeleri eve bıraktıktan sonra işe geldim.

Akşama hamsi ve barbun var .

Son düzenleme:
Tünaydınlarr

Bugün hareketli bir gündü.Müdürden izin almıştım babamı doktora götürdüm .Önce devlete nefrolojiye götürdüm.Doktor şekerin çok yüksek bir iki sene içinde düzeltmezsen böbreklerin çalışmaz diyalize girersin, sınırdasın dikkat et dedi.Sonra özelde dahiliyeye götürdüm.Doktor ilaçların bazılarını değiştirdi.Gitmişken bende muayene oldum.Muayeneler ve ilaç rapor parası 1600 tl tuttu.

Hem bana hem babama ilaç yazdı.Devlet bazılarını karşılamıyormuş .Bütün ilaçlar toplam 1300 TL tuttu.

Öğlene kadar onları hallettim.Öğlen arasıda Salı pazarına gittim.Bir iki aydır gidememiştim.

Sebze, meyve ,zeytin,salamura yaprak,mantar ve balık aldım.Onlarda 1710 Tl tuttu.

Dondurucu için taze fasulye, patlıcan, barbunya aldım.Taze fasulye 35 TL,barbunya 60 TL,patlıcan 20 TL idi.

Akşama hamsi ve barbun var .Sebzeleri yerleştirmeden geldim birde onları yerleştiririm.
geçmiş olsun ,
aldıklarından balıklar dikkatimi çekti
palamut ucuzmuş

Tünaydınlarr

Sebze, meyve ,zeytin,salamura yaprak,mantar ve balık aldım.Onlarda 1710 TL tuttu.

Akşama hamsi ve barbun var .Sebzeleri yerleştirmeden geldim birde onları yerleştiririm.
Öncelikle Allah acil şifalar versin canım benim 😘
Aldıkların da bereketli olsun

X