Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

1 tepsi pişti diğer tepsi fırında
kaşarlı ve sade poğaçalar hazır
Sade olanlarının içine acuka sürüp yerim inşaallah 🤭😋

Eklentiler

• 20241006_123901.jpg
    20241006_123901.jpg
    153,8 KB · Görüntüleme: 35
Çocuklara sabah pizza tost yaptım ben de yedim.
Carrefourda levrek kg 220tl. 6 adet aldik dün. 3 tanesini kaldırdım. 3 tanesini firinda yapacağım yanına salata kola.

Hesap kitap bütçe planlaması yapmaya çalışıyorum. 30bin kart borcu var ,daha maaşa 1haftadan fazla var :işsiz:
Afiyet şifa olsun canım ,aldıkların da bereketli olsun fiyatı çok uygunmuş gerçekten
En azından 4 kişilik bir ailesiniz diye düşünüyorum o nedenle kart bedeli normal geliyor ama bu bedelin içinde neler var ?

Afiyet şifa olsun canım ,aldıkların da bereketli olsun fiyatı çok uygunmuş gerçekten
En azından 4 kişilik bir ailesiniz diye düşünüyorum o nedenle kart bedeli normal geliyor ama bu bedelin içinde neler var ?
Sadece yeme icme ,çünkü bu ay kıyafet almadık, eşya almadık,araba mtv kasko vs yok. Taksitli alışverişten sade 300 tlik bir kesinti var o kadar

Çocuklara sabah pizza tost yaptım ben de yedim.
Carrefourda levrek kg 220tl. 6 adet aldik dün. 3 tanesini kaldırdım. 3 tanesini firinda yapacağım yanına salata kola.

Hesap kitap bütçe planlaması yapmaya çalışıyorum. 30bin kart borcu var ,daha maaşa 1haftadan fazla var :işsiz:
Bi de benim kartı görseniz… 🤭

Bi de ben son bir yıldır kart kullanıyorum, sevmiyorum ama öyle bir döneme girdik ki kart olmasa deste deste para taşımak lazım 🧐 en büyük paramız 200 tl, çocuğa harçlık vermeye utanırsın, yarım kg et almaz,süt almaz vs…artık yapamadım yani…. 🤔

Yeniden merhaba kızlar 😊
Kahvaltı yapmadan bir de poğaçalardan anneme götürdüm, bankamatikten de para çekilecekmiş onu da çekip teslim ettim ve eve geldim
Marketten acılı acuka aldım çayla poğaçaların bir kaçının hakkından geldim 🤣

Poğaçalardan birkaç tanesini buzluğa koymayı düşünüyorum denemek istiyorum bakalım nasıl olacak

Bi de ben son bir yıldır kart kullanıyorum, sevmiyorum ama öyle bir döneme girdik ki kart olmasa deste deste para taşımak lazım 🧐 en büyük paramız 200 tl, çocuğa harçlık vermeye utanırsın, yarım kg et almaz,süt almaz vs…artık yapamadım yani…. 🤔
Kart kullanımını bu sebepten bırakamıyorum ben de her ay borcumu sıfırlayarak yola devam ediyorum faiz maiz ile uğraştırmasın beni Allah'ım esirgesin çok amin

Kart kullanımını bu sebepten bırakamıyorum ben de her ay borcumu sıfırlayarak yola devam ediyorum faiz maiz ile uğraştırmasın beni Allah'ım esirgesin çok amin

Ben de her ay vadesinden tamamını ödüyorum ama bankaya ve karta bulaşıp da, köşesinden kıyısından faize bulaşmamak mümkün değil maalesef,
ama artık öyle bir hal aldı ki, günlük harcamalar için bile poşet parayla gezmek gerekiyor, sistem karta mecbur bırakıyor insanları… Rabbim affetsin, niyetten kurtarırız inşallah… 🤲

Ben de her ay vadesinden tamamını ödüyorum ama bankaya ve karta bulaşıp da, köşesinden kıyısından faize bulaşmamak mümkün değil maalesef,
ama artık öyle bir hal aldı ki, günlük harcamalar için bile poşet parayla gezmek gerekiyor, sistem karta mecbur bırakıyor insanları… Rabbim affetsin, niyetten kurtarırız inşallah… 🤲
Amin canım 🤲

1 tepsi pişti diğer tepsi fırında
kaşarlı ve sade poğaçalar hazır
Sade olanlarının içine acuka sürüp yerim inşaallah 🤭😋
Harika görünüyor afiyet şifa olsun bal ablacım🌸
Kıskanç, bi de akrepler kıskançtır derler, hıh 😅
Sus be😒🤣
Fazla yemekten kendinden geçmiş olmasın… 😅
Senden bi sürpriz bekliyorum bakalım🤣

Banka kartı kullan cınımmmm
Ben de de kesmiyor. Sanki her şeyi silip supurmus gibi geliyor 🤣 enfes yemek hakediyor tüm sindirim sistemim😂
Ahaha ben var diyette olmak şimdilik no🤣🤣

X