Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Dertler anlatıldıkça ferahlar insanın kalbi ve daha aydınlık bakar önüne.. bize yazmasan bile mutlaka birileri ile dertleş.. İçine atma..

Dün okulda veli toplantısı vardı öğle arası o sebepten öğle yemeği yiyemedim
Okul çıkışı anneme uğradım yemek yiyelim dedi evdeki yemeğim bitsin diye onda yemek yemedim derken akşam saat 20.00 den sonra eve gittim
Karnıbahar yemeği yoğurt acı biber turşusu ve gazoz ile karnımı doyurdum

Bugün canım pırasa yemeği istiyor yanına da köfte yoğurt turşu tamamdır

Rabbim sana sabır eşinede hidayet versin

Eşinde bipolarmı var.O hastalık insanı çok dengesiz yapıyor

Merhabalar sonunda gelebildim.Üç gündür doktor işlerim vardı.Gözden lazer oldum dahiliyede aylık rutin kontrollerim vardı.Kilo vermeye devam.Diyetisyen sonucu beğendi .Aynen devam et dedi.Toplamda 14 kilo gitti.Diyetisyene başlayalı 11 kg.

Bugünde nefroloji vardı.Ultrason çekindim .Böbrekte kireçlenme var dedi.Araştırma hastanesine sevk etti.

Bu arada dün bir spor salonu gördüm.Evime yürüme mesafesi 10-15 dakika anca sürer.

20 aya 21.000 tl istiyorlar.Peşin 18.000 tl taksitli olursa 21000tl.İçerisinde crosfit,plates,yoga,boks ,zumba ve iki dal daha var.

Aylık denemelik istedim.Aylık sistem yokmuş.Tüm yılı baştan alıyorlar.Parası çok olunca işyerindekilere sordum.Bir arkadaşın öğretmeni oraya gidiyormuş.Güzel bir yermiş.Yorumlar iyi.

Sağlık için kilo verme işini hızlandırmalıyım.O yüzden spor konusunda da birileriyle çalışmaya karar verdim.Burada hocalar başında oluyormuş.

Akşam iş çıkışlarında ve haftasonu gitmeyi düşünüyorum.

Benim yatırımımda kendi sağlığıma bu aralar

Son düzenleme:
Dün hastaneye gittim oradan çıktım markete gittim.20 TL den yeşil biber kırmızı biber salatalık 10 tl den domates birazda yeşillik aldım pazı lahana vs.Toplam 900 TL tuttu.

Balıkçıdanda iki tane palamut.İkisine 300 TL verdim.

Akşam yemeği fırına balık attım.Yemekten sonra psikologa gittim.1800 TL de ona ödedim.Akşam pert olmuştum.Çok yorulmuşum.Sabah zor uyandım.

Bugün akşama pırasa yemeği salata yoğurt var.Kış sebzelerinide özlemişim hep aynı şeyleri yemekten sıkılmıştım.

Dün çok yorgun olduğum için malzemelere elleyememiştim.Bugün biberleri doğrayıp buzluğa atacağım.Kışın güzel oluyor.

Son düzenleme:
Bende özledim kis sebzelerini. Pirasa henüz goremedim

Sabahtan çocukları okula gönderdikten sonra evi güzelce süpürüp sildim. Balkonlari ve wc yıkadım.
Pazara gittim. 700 lira harcadım orda.haftalik sebze meyve işte.
Nihayet hamsi mevsimi geldi ,aldım 100 liraydı kilosu ,bir buçuk kg aldım,yaptım fakat beğenmedim sanırım kar yagdiktan sonra daha lezzetleniyor. Lahana aldım turşu yapacağım biraz .

Sut aldım 5kg. Yogurt yapılacak soğumasını bekliyorum.

Gelecek olan bi para vardı o geldi, cocuklarin hesabına 1 grm aldım 2978den.
elektrik faturasını ödedim, 300 küsür de su faturası gelmiş,560 esimin tel fatura odedim,250 lira da arkadaşın oğlunun düğünü icin gonderdim atilan hesaba. o para bitti.

Merhabaaa kızlarrrrr

Mesaim bitince hemen eve geçmedim okulda biraz sohbet muhabbet ettik kahvelerimizi içtik
Çarşıda işlerimi hallettim ekmek de alıp eve çıktım
Bugünkü harcamam 9 tl
9 tl harcama süper darısı bana
Merhaba kızlar
Bir uyku bastırdı şuan anlatamam
Öğlen dolma yaptım eve gidince de yoğurt çorbası yaparım yanına kereviz salatası yeter da
6ya doğru kızı derse bırakacağım isim azmış gibi
maraton başlamış Allah zihin açıklığı versin kızına sanada kolay gelsin twetcher

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…