Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

İşte yaptım bir salaklık 15 yılın üstüne de değişimi zor olur birkackez rezil etttim.bende yok vs diyerek ondan sonra iyi bende harcadığını yazayım okadar kıran var gelirin var vs dedi durdu sanki kendinden kiraladım..sen gibi bekarliktan kalan kendi evim kendi arabam ki kendi altinlarim da ona ev oldu var sen düşün o yüzden varsada yok diyecen bu erkeklere
Kesinlikle
yoksa sömürüyorlar
ben yok deyip geçiyorum
oysa ondan fazla param var
:):)

Hala kahvaltı yapmadım şimdi çay koydum bir küçük kase kiraz yedim
Belki tek öğün yaparım bugün
Meyroş kilo alsın ben zayıflayacam🤣🤣
Canım nohutlu tarhana çorbası istedi onu yaptım yedim 2 tabak

1 tane kabağı rendeleyip soteledim içine 1 diş sarımsak ekledim buram buram misss gibi koktu
Onu da süzme yoğurt ile yemek istiyorum 😊

Eklentiler

• IMG-20240724-WA0005.jpeg
    IMG-20240724-WA0005.jpeg
    63,7 KB · Görüntüleme: 26
Canım nohutlu tarhana çorbası istedi onu yaptım yedim 2 tabak

1 tane kabağı rendeleyip soteledim içine 1 diş sarımsak ekledim buram buram misss gibi koktu
Onu da süzme yoğurt ile yemek istiyorum 😊
Afiyet şifa olsun ablacım 😘
Ben de sucuklu yumurta yaptım 🙈🤣

Eklentiler

• IMG_4887.jpeg
    IMG_4887.jpeg
    148,3 KB · Görüntüleme: 27
Günaydınlar efendim güzel bir hafta diliyorum
Bizim tercihler başladı ama görev yazısı yok bişeyi de düzgün yapsalar şaşarım
bugün başladım diye düşünerek okula gideceğim şimdi
Bi de saatleri küfür gibi yaptılar geçen sene de böyleydi 9.00-12.00 sonra 1.5 saat ara 13.30-16.30
Yani bişey demiyorum
Böyle ogrenciler gerçekten geliyor mu tercihler yani okula hiç bir zmaan tercih yaptırmadım kuzen çocuklarında hiç okuldan destek almadılar yani gercekten yazık bu kişilerde tatil yapsınlar bosunbosuna günleri gidiyor

Hava biraz bulutlandı ama sanki yağmur sıcağı var inşaallah afetsiz yağmurlar verir Allah'ım 🤲

Markete gittim 567.70 tl lik piyasalara katkı sağladım 😁

Böyle ogrenciler gerçekten geliyor mu tercihler yani okula hiç bir zmaan tercih yaptırmadım kuzen çocuklarında hiç okuldan destek almadılar yani gercekten yazık bu kişilerde tatil yapsınlar bosunbosuna günleri gidiyor
Kız mesajı ta ne zamandan buldun getirdin🤣🤣
geliyorlar tabi gelmeyenleri de aradım lgs öğrencilerimde
Yks de aramam 🤣
Yarın başlıyor işte yks
Geçen sene 3 hafta yaz tatilim vardı bu sene dört hafta olacak buna da şükür ama keşke önceden tarihler belli olsa. Öğrencileri mağdur etmeyelim ama biz de mağdur olmayalım önceden belli
Olsa
Hiç sorun olmaz
Ama pat diye şu tarihler deniyor diken üstündeyiz ne zaman olacak diyr

X