Küçük bir kız çocuğu için acil dua

Ay canim kötü birsey olmadigina cok sevindim allahim evladina uzun sağlıklı ömürler nasip etsin :) benimde saglik sorunlarim oldugu icin cok fazla konuya dahil olamadim ama bol bol dua ettim :) cok sukurki dualarimiz kabul oldu

Ay canim kötü birsey olmadigina cok sevindim allahim evladina uzun sağlıklı ömürler nasip etsin :) benimde saglik sorunlarim oldugu icin cok fazla konuya dahil olamadim ama bol bol dua ettim :) cok sukurki dualarimiz kabul oldu
ayyyyy canımmmm benımmmm Rabbim razı olsun bende sana bugun 1000 ya şafi okurum
derdine derman versin yaradan

Cokk sevndim canm rabbim şifa versin dikkat et kizina ve kendine

FallenAngel hiç korkma geçer en kısa sürede benim yeğenim de atlatmıştı öpücük hastalığını ne çok çektik biz de senin gibi teşhis koyulana kadar,geriye dönük yazdıklarını okudum da belirtiler aynı ama kendi sıkıntımdan aklıma bile gelmemiş,çok mutlu oldum senin ve yavrun için,Allah başka sıkıntı yaşatmasın

ayyyyyy ciddimisin canımmmmm genelde 1-15 yaş arasıda oluyormuş
çok sinsi bişey canım rabbim korusun
nasıl korkdum ama dr saolsun nokta atışı yaptı direk buldu

çok sevindim canım benim bugün biraz üzgünüm test yapmıştım ppozitif çıkmıştı iki kez kanda negatif çıktı umutlanmıştım yine biraz kendimde değilim
bebek içinmi canım ? rabbimm verirrrrrrrr inan çook büyük yaradan varyaaaaaaa
dua edicem senin için

canım senın ne skıntın var hayır olsun

rabbim kucagını doldursun sakın umutsuz olma
senın öyle güzel bir yüreğin varki
sen bunun karşılığını önünde sonunda alacaksın aaynaa ' m
ay bilmiyorum canım inşallah ALLAH OL demiyor zamanı gelmedi heralde bilemiyorum be gülüm RABBİM acısın merhametliler merhametlisi hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip eder inşallah bize de amin

ay bilmiyorum canım inşallah ALLAH OL demiyor zamanı gelmedi heralde bilemiyorum be gülüm RABBİM acısın merhametliler merhametlisi hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar nasip eder inşallah bize de amin
canımmmm rabbim neylerse güzel eyler.
zamanı var herşeyin bak bugun 15 gün ben neler çektim.
taaa5 /9 a kadarda öğrenemicektim dr randçıolmadan bakmam dedi
gittim rica ettim ben duramam 5 eylüle dedim ölürüm dedim
ttmm dedi bakdı kuzum
Allah ne müjdeler saklıo bize bilemeyiz.

öyle canım 4 sene olacak evliliğimiz yaklaşık 4 senedir de istiyoruz bakalım zaman gelir heralde hayırlısı kuzum..
duanı eksik etme evladın da daha sağlıklı olur inşallah Rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın sağlıcakla hayırlarla amin

bir arkadşımın 10 sene olmadı canım şimdi güzeller güzeli kızı var
asla umudunu kesme aslaaa canım

bir arkadşımın 10 sene olmadı canım şimdi güzeller güzeli kızı var
asla umudunu kesme aslaaa canım
yok canım umudumu keser miyim ALLAH gücenmesin yeter ki kuluna yoksa vermez bu kuluna bir can hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan inşallah bakalım vakit çok çok kısalmıştır hayırlarla inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…